שיתוף - לביקורת *כרטיס שידוכים*

נסיך על חלל

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
שוב, קיבלתי פרטים, מלמעלה- נראה מתאים, קצת ברורים ו...סוף סוף הצעה נורמאלית...

עד ש....

מכיר את המילים הללו: "עד ש....."???

אז אני מכירה אותן מקרוב, קרוב, קרוב, קרובבב!!!!

אתה יודע מה הכי קשה?

שהפאזל מתחבר לי רק אחרי פגישה שניים לפעמים אפילו שלוש...

אולי לך זו חוויה, טיול, פסק זמן מהלימוד הרצוף בישיבה- אבל לי זה על חשבון שעות עבודה.

בשונה ממך, אני לא זורקת על עצמי ז'קט, וקושרת עניבה ביציאה מהאוטו...אצלי זה לוקח זמן- התאמת הנעל לשמלה, למעיל, ואיפור מדויק שישלים את ה"לוק"...

*כרטיס שידוכים*

שם:
------

משפחה:------

מצב בריאותי: תקין ב"ה

אבל אחרי כמה פגישות לוחש שיש לך רב שיסביר לי במה מדובר- זה לא תורשתי...

רמה דתית: חרדי מבית

חבל שלא צינתָ איזה חרדי אתה- היום אחרי החרדי נפתחות סוגריים...

(אגב, בסוף התברר שאתה החרדי היחיד במשפחה...אבל זה באמת לא משנה....)

מה עושה כרגע בחיים? בחור ישיבה.

לפחות תוסיף שאתה גם קוסם...שאני אדע מראש שאתה עומד לשלוף לי שפנים מהכובע...

אופי: רגיש, מתחשב....

זו הסיבה שישבנו שעתיים ואפילו לא הצעתָ לי לשתות...

החברים הוסיפו שאתה גם נעים שיחה, אפילו חיברתָ כמה חיבורים...

אחר כך מבינה שגם חילקתָ והכפלתָ...חצי יום מלמד- מתבקש לא?

(אגב, רבנים וחברים יקרים: אני ממש לא אשמה בזה שאתם ממש מחכים שהבן אדם הזה יתחתן כבר... אבל צר לי לאכזב: אני לא לשכת הסעד ולא בית תמחוי!!!)

שאיפות: רוצה לשבת וללמוד בעתיד.

חבל שלא תדרכתָ את החברים או את הרבנים שיגידו שזה מה שאתה עושה גם עכשיו...לפחות ההייתם מתאמים עמדות....- אם היום אתה משלב עבודה אז אחרי חתונה זה ישתנה???

תבין, לא שיש לי בעיה עם זה- אבל לפחות תהיה אמיתי. מבחינתי אמון זה הבסיס לחיי זוגיות, אל תצהיר לי הצהרות שאחרי בירור קצר יעלו בי חששות, אל תאמר לי א' כשאתה בכלל ב'!!!

תהיה אמיתי, תהיה מי שאתה, אני בסך הכל מחפשת בן תורה- לא שחקן על במה...

נכתב בעקבות בת משפחה....

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה