דרוש מידע כינוס עולם הישיבות "אשריך"

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
זלזול באינטליגנציה. אין שום ספק שהאירוע אמור להיות שואו רציני, ורק בגלל שהיה חשש שהמפגינים נגד המהפיכה המשפטית יבואו להתעמת ולהפריע גרמה לביטול האירוע. אין שום היגיון לאפשר לאסטרטגים העומדים מאחורי הקמפיין המוצלח כנגד הרפורמה, להסיט את הויכוח כנגד תלמידי הישיבות והחרדים ובכך לגרום לימין חילוני רך להצטרף אליהם. זו הסיבה היחידה שביגנה החליט רשכבה"ג ר' גרשון להזיז את האירוע.
האירוע יתקיים רק לאחר ההצבעה הצפויה בכנסת בתחילת הקיץ על התקציב וחוק הגיוס, וגם זה באשליה שהכוח החרדי בכנסת יצליח לגרום להעברת פסקת התגברות לחוק הגיוס. אז ורק אז יתקיים הכינוס, ובענק. מדובר על הפקה מטורפת צפויה. אז אם כבר יש לחשוש שתלמידי "עליון" ישארו בישיבתם, ותלמידי 'חברון' ושות' יכבשו את השטח.
וכן, מסתמא לא מתכוונים שם לתלמידי דרך ה'.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
זלזול באינטליגנציה. אין שום ספק שהאירוע אמור להיות שואו רציני, ורק בגלל שהיה חשש שהמפגינים נגד המהפיכה המשפטית יבואו להתעמת ולהפריע גרמה לביטול האירוע. אין שום היגיון לאפשר לאסטרטגים העומדים מאחורי הקמפיין המוצלח כנגד הרפורמה, להסיט את הויכוח כנגד תלמידי הישיבות והחרדים ובכך לגרום לימין חילוני רך להצטרף אליהם. זו הסיבה היחידה שביגנה החליט רשכבה"ג ר' גרשון להזיז את האירוע.
האירוע יתקיים רק לאחר ההצבעה הצפויה בכנסת בתחילת הקיץ על התקציב וחוק הגיוס, וגם זה באשליה שהכוח החרדי בכנסת יצליח לגרום להעברת פסקת התגברות לחוק הגיוס. אז ורק אז יתקיים הכינוס, ובענק. מדובר על הפקה מטורפת צפויה. אז אם כבר יש לחשוש שתלמידי "עליון" ישארו בישיבתם, ותלמידי 'חברון' ושות' יכבשו את השטח.
וכן, מסתמא לא מתכוונים שם לתלמידי דרך ה'.
בחברון היה אוירה נגד

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
יכול להיות, עד שבפועל האירוע יתקיים. אמורות להיות שם כמה הכרזות דרמטיות בענייני פלאפונים בעולם הישיבות (יתכן ויוכרז על ייצור מכשיר אחיד, עדיין לא סופי), כשכל הבחורים בעולם הישיבות יחתמו על זה, והפלאפונים יהיו עם יותר פונקציות ממה שיש היום (אם אני טועה רעיון של הגאון ר' יוסף חברוני בעבר) וכו'. בקיצור, הולך להיות מעניין שם.

חסד 053

משתמש פעיל
יכול להיות, עד שבפועל האירוע יתקיים. אמורות להיות שם כמה הכרזות דרמטיות בענייני פלאפונים בעולם הישיבות (יתכן ויוכרז על ייצור מכשיר אחיד, עדיין לא סופי), כשכל הבחורים בעולם הישיבות יחתמו על זה, והפלאפונים יהיו עם יותר פונקציות ממה שיש היום (אם אני טועה רעיון של הגאון ר' יוסף חברוני בעבר) וכו'. בקיצור, הולך להיות מעניין שם.
מכיה''ת?
למה שאני יקח פלאפון שיש בו יותר פונקציות ממה שיש לי היום?
נשמע לי קצת מפוברק

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
היות וחלק מהדרישה במו"מ הקואליציוני ע"י דגל התורה הוא הקמת ועדת רבנים חדשה לענייני תקשורת שהיא תיתן הכשרים למכשירי הטלפון הניידים, הרי שחלק מהנושא הוא הופת פונקציות מסוימות שאינן קיימות כיום (אולי נגן אולי מצלמה אני לא בקי בפרטי הפרטים), וממילא יש ניסיון לעשות מכשיר אחיד טוב יותר מהיום, שרק הוא יוכשר לבוא בקהל (יתכן ויהיו מכמה חברות מקבילות כדי לא ליצור קרטל).

חסד 053

משתמש פעיל
היות וחלק מהדרישה במו"מ הקואליציוני ע"י דגל התורה הוא הקמת ועדת רבנים חדשה לענייני תקשורת שהיא תיתן הכשרים למכשירי הטלפון הניידים, הרי שחלק מהנושא הוא הופת פונקציות מסוימות שאינן קיימות כיום (אולי נגן אולי מצלמה אני לא בקי בפרטי הפרטים), וממילא יש ניסיון לעשות מכשיר אחיד טוב יותר מהיום, שרק הוא יוכשר לבוא בקהל (יתכן ויהיו מכמה חברות מקבילות כדי לא ליצור קרטל).
אפשר לספור באצבעות את הבחורים שאין להם כיום נגן בפלאפון...

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
יכול להיות, אבל זו רק דוגמא לאחד הנושאים שיש צד גדול שיוזכרו בכינוס, כמובן לצד יצירת "מצב" כנגד פגעי הטכנולוגיה וכו'.

אור ירח

משתמש פעיל
ברוב עולם הישיבות היה אווירה, לא נגד
אלא אף אחד לא באמת הבין מה הקונספט של האירוע הזה
ובאמת לא היה רצון והשתתפות מתוך עולם הישיבות
ואני לא יתפלא אם יספרו לי שלא הרפורמה, ולא שפחדו שיהיה שם בלגן
זה גרם לביטול את האירוע
אלא מחוסר עניין לציבור [ומחוסר ציבור לעניין]...

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
היות ומי שמארגן את האירוע הוא הרב רפאל מאיר, אז לידיעתך מדובר בבולדוזר ולא בלוזר, אז כנראה שיש לך חוסר מידע וכדאי שתברר לעומק ולא להעלות סתם השערות לא מבוססות. חבל, זה לא רציני.

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
אולי גם עוד אירע הכתרה לרבנים - אין לי מושג בזה, אבל בעיקר הדבר החשוב ביותר - להציל את נפש ילדינו וטובי בנינו, ולהעצים אצלם את חשיבות ההתרחקות מפגעי הטכנולוגיה, כי הנסיונות שבהם הם עומדים, אף דור לא עמד.

אור ירח

משתמש פעיל
אולי גם עוד אירע הכתרה לרבנים - אין לי מושג בזה, אבל בעיקר הדבר החשוב ביותר - להציל את נפש ילדינו וטובי בנינו, ולהעצים אצלם את חשיבות ההתרחקות מפגעי הטכנולוגיה, כי הנסיונות שבהם הם עומדים, אף דור לא עמד.
את/ה מאמינ/ה בזה?

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
חד משמעית!!!
וכל הכבוד שגם בדור כזה לא נרתעים ועורכים כינוסים שעל פניו נראים כקשים להשגה, אך זה בדיוק ההבדל בין מצליחן ללוזר, האם אתה דבק במטרה ונלחם להשיג ומצליח, קל וחומר בעניינים רוחניים!

א. ב

משתמש מקצוען
מי שאמר שכולם בעד ומי שאמר כולם נגד זה תלוי מה סגנון החברים

ויזכירו במדעות שידברו נגד הטכנולוגיה

נחמן ג

משתמש פעיל
אני יודע על ישיבות שלא היה רצון (האווירה) להשתתף בכנס, ובאמת נראה שהיה חוסר עניין לציבור.
נראה לי שהפרסום היה לא נכון וכלל לא הבינו מה רוצים להעביר באירוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה