דרוש מידע כינוס עולם הישיבות "אשריך"

א. ב

משתמש מקצוען
יש שמעות שיקדימו את הכינוס ליום חמישי הבא ערב ראש חודש אייר (שהיא מוזיקה)

ש.כ

משתמש פעיל
אני עדיין לא מכיר את הבחור ישיבה גדולה שילך באמצע בין הזמנים לכזה כינוס...
באמצע הזמן עוד אולי אני מוכן לשמוע שיש שיסכימו ללכת ולא כי זה מידי מעניין אותם...

נחמן ג

משתמש פעיל
אני מכיר כאלו בחורים, אבל נכון שהרבה לא יבואו ואם זה היה בסוף זמן אז היו באים יותר

אבי 15

משתמש פעיל
העדכון האחרון הוא שהאירוע יתקיים ביום חמישי שאחרי שבועות - ערב שבת חופשית, ככה יהיה יותר קל להביא את הבחורים מהישיבות ישר.

א. ב

משתמש מקצוען
בימים האחרונים אוחזר בהמון ישיבות את דמי הכרטיס
שימו לב זה לא אומר שזה יתבטל

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני לוקח לעצמי את הזכות להקפיץ את האשכול הרדום ולעורר אותו, לאחר שדיברו בזמנו שהאירוע יתקיים בשבוע שלאחר חג השבועות, מה שאומר בימים הקרובים ממש. ולא שמעתי שום רמז של שמועה אם אמור להיות משהו או לא.

[למעשה בגלל מצבו הבריאותי של מרן ר' גרשון אדלשטיין אז לכאורה לא אמור להיות כלום. האם אני צודק?]

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אני לוקח לעצמי את הזכות להקפיץ את האשכול הרדום ולעורר אותו, לאחר שדיברו בזמנו שהאירוע יתקיים בשבוע שלאחר חג השבועות, מה שאומר בימים הקרובים ממש. ולא שמעתי שום רמז של שמועה אם אמור להיות משהו או לא.

[למעשה בגלל מצבו הבריאותי של מרן ר' גרשון אדלשטיין אז לכאורה לא אמור להיות כלום. האם אני צודק?]
היום היה אשריך ענק
בלי מורת ובלי כלום
חיזוק ענק של מעמד כבוד התורה
וגדולים צדיקים במיתתן יותר מבחייהם

אבי 15

משתמש פעיל
שמעתי מכמה עסקנים בכירים שרוצים לעשות את ה'אשריך' הידוע בכ"ח אב, רק ש:
א'-כשר' גרשון לא איתנו לדעתי יהיו אולי חצי מהכמות...
ב'-זה זמן לא הכי מוצלח
ולכן או שזה יגנז או ש...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה