עזרה יש למישהו שאלות על עמנואל?

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
השאלה כואבת רק למי שלא גר במקום
כי מי שגר במקום לא מרגיש שינוי לרעה בעקבות המצב
אולי רק שינוי לטובה שאין פועלים בתוך היישוב ותיגבור של כוחות הביטחון
בחסדי השם גם לא היה כאן אזעקות, בתפילה שימשיך כך.
והלוואי שבכל הארץ יחיו בשלוה וברוגע כמו שיש בעמנואל
בשורות טובות
בעמנואל עצמה אנשים רגועים ביותר, סוג של שוייץ. אני מאוד מאוד אוהב את המקום הזה.
הבעייה זה בדרכים. לא צריך להזכיר את העבר ששניהם היו בדרך אלא מספיק לנסוע לשם על מנת להרגיש כמה דקות טובות לבד.
זאת הסיבה למה המחירים שם עדיין נמוכים ביותר בהשוואה לקירבה למרכז, אין עוד מקום כזה לציבור החרדי שמשלב מחיר וקירבה כמו עמנואל.

ולא, אין באמת ליטאים בעמנואל, מלבד בודדים, לא צריך להמציא מה שאין.

פציפיצי נדל"ן-עמנואל

תיווך .ייעוץ נדל"ן. ניהול נכסים.
מנוי פרימיום
הבעייה זה בדרכים
הכל ענין של הרגל, יש מצומת גיתי (שאז יוצאים מכביש 5) עד עמנואל
בסה''כ 2 כפרים ערביים בדרך לצד הכביש , עוקף חוסן לביתר לא פחות מפחיד והרבה יותר קרוב לכפר
זה שהכביש לא נח והוא מפותל זה כבר לא קשור לענין הביטחוני
וכידוע כל אחד מפחד מהערבים של העיר האחרת

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש את הצד השני, "ישיבת כרכים קשה" (כתובות קי ע"ב) וכתב על זה רש"י: "שהכל מתיישבין שם, ודוחקין ומקרבים הבתים זו לזו ואין שם אויר. אבל בעיר (=כפר) יש גנות ופרדסים סמוכים לבתים, ואוירן יפה".
מצאתי עכשיו רש"י בקידושין מט: שמוסיף על זה:
ישיבת כרכים קשה, שהכרך הוא מקום שווקים והיוקר מצוי בו, ודוחק עוברים ושבים: בן כרך ונמצא בן עיר. אע''פ שהטעה לשבח (=כי יותר טוב לגור במקום קטן ח.פ.) טעות הוא:

אורלי1991

משתמש צעיר
אני מאוד מתענינת במוסדות חינוך בעמנואל, אשמח מאוד מאוד לקבל פרטים. כרגע אני מחפשת תלמוד תורה לילד שעולה לא' בע"ה. מחפשים סגנון ספרדי, ברסלב, משהו כזה (פחות מתאים לנו סגנון ליטאי-חסידי). תודה!

חסידישער יוד

משתמש רשום
אנחנו קבוצה חסידית מהמרכז מחפשים כפר או עיר שקט כדי לגור בשקט ובזול. מקום עדיפות בקירבת עיר אם מערכת חינוך חרדי חסידית

לא באר שבע וגם לא ממש בין ערבים. עדיפות לצפון עדיפת למקום אם מיזוג אוויר נעים עדיפות לבתים פרטים לא חייב להיות עיר חרדית כלל אולי עמנואל זה טוב? מה המחירים? ואם באים בקבוצה? יש בתים חדשים בית פרטי? דירת גן גדולים? פנטהוז אם גג נצמד? חריגות בניה זה בעיה?

די

משתמש סופר מקצוען
אנחנו קבוצה חסידית מהמרכז מחפשים כפר או עיר שקט כדי לגור בשקט ובזול. מקום עדיפות בקירבת עיר אם מערכת חינוך חרדי חסידית

לא באר שבע וגם לא ממש בין ערבים. עדיפות לצפון עדיפת למקום אם מיזוג אוויר נעים עדיפות לבתים פרטים לא חייב להיות עיר חרדית כלל אולי עמנואל זה טוב? מה המחירים? ואם באים בקבוצה? יש בתים חדשים בית פרטי? דירת גן גדולים? פנטהוז אם גג נצמד? חריגות בניה זה בעיה?
לא ברור מה בדיוק אתם מחפשים (מוסדות של סלונים בעמנואל זה טוב?)
בכל אופן יש לכם ערים כמו צפת טבריה עפולה עמנואל.
בעמנואל יש בתים פרטיים של אפי קפיטל.

חסידישער יוד

משתמש רשום
איזה מסדות יש לבנים? מה הרמה שם ? לבנות? מה המחירים שם לבית פרטי? לדירות? דירות גן? פנטהוס? ועוד

dudi e

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איזה מסדות יש לבנים? מה הרמה שם ? לבנות? מה המחירים שם לבית פרטי? לדירות? דירות גן? פנטהוס? ועוד
כבודו מתכבד לגלול לראש האשכול ולעבור על כולו, בטוחני כי תקבלו תשובות לכל שאלותיכם.

אשכול נוסף בנושא:

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
יש את כל מה שצריך למשפחה שאינה ליטאית. כל המוסדות ובתי הכנסת הם או יוצאי ספרד או מתפלל נוסח ספרד.

יש מבין

משתמש רשום

אני בררתי לאחרונה על עמנואל יש דירות ישנות במחירים פצצה (900K) דירות חדשות קצת יותר יקר מלבד זה אין כלום לא בנק ולא כוללים בקושי מסגרות אלא א"כ אתם מוכנים להתפשר על חינוך...
סתם כך אשמח לדעת פרטים על הקבוצה נשמע מתאים

יש מבין

משתמש רשום
יש חיידר של סלונים בעברית. חוץ מזה יש כלל חסידי יחד עם באיאן כשבכוונתם להתפצל באכלוס הקרוב החיידר הנ"ל מודרני.
המחירים לדירות ישנות מתחיל באיזור ה900K (מלבד הדירות שהם בלי טאבו שם אפשר למצוא ביותר זול
) בדירות החדשות המחיר מתחיל באיזור המליון - מליון חמישים
באופן כללי נראה שהמחירים יעלו שם דרסטית לאחר אכלוס השכונה החדשה ואז כבר יהיה מדאי יקר בשביל לקנות ועדיין לא מספיק מפותח לעיר
אז תעשו את החישוב שלכם

אורלי1991

משתמש צעיר
ואגב אם לא חושבים על המיקום בלב השומרון, מדובר ביישוב הכי טוב לציבור החרדי. האוויר והאווירה שם ובעיקר הקירבה, זה דברים שאין לאף אחד אחר להציע במחירים כאלו.
מה הבעיה בלב השומרון? מקום מעולה וקרוב למרכז. המקום הכי יפה בארץ וערבים יש בכל מקום, תאמינו לי..

אורלי1991

משתמש צעיר
אני עדיין אשמח לקבל מידע ממישהו שמכיר מקרוב- מוסדות לימוד לבנים. תודה
זה ממש דחוף וחשוב לי!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה