יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

מצב
הנושא נעול.

מלי 5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שלום ליועץ משכנתא היקר !
בראשית אודה לך על שירותיך ועצותיך המחכימות הרבה החכמתי בזכותן, אתה לעזרה לכלל ולפרט,
אשמח לקבל את תשובתך,
אני רוצה לקחת משכנתא של מיליון שש מאות ש"ח ועוד 150-200 אלף ש"ח לשיפוצים,
1) כמה יעלה לי משכנתא של מיליון שש מאות בפריסה מיריבת ?
2) האם כדי להכניס את הכסף של השיפוצים במשכנתא וכמה זה יוסיף להחזר החודשי (הערך של הדירה גבוהה ויש לי מרחב של עד 70 אחוז מהנכס להכניס גם את הכסף של השיפוצים) או לקחת הלואה מבנק אחר או מהאשראי ברגע, איפה יהיה לי תנאי ריבית טובות יותר ?
3) כמה הכנסות אני צריך כדי לקבל כזה משכנתא ? האם כולם חייבים להיות בתלוש ? או אפשרי שחלקן יהיו ממלגות או אישור מרב על הכנסותיי שמשתקפות בחשבוני,
4) בדירה שאני קונה יש יחידה להשכרה האם הבנק מחשיב את זה כהכנסה ?
תודה רבה

269

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה על האפשרות
לי יש יחידה ואשמח לדעת איך אפשר לקחת משכנתא.
האם להצהיר? באלו בנקים
לא להצהיר?

משכנתאות

משתמש מקצוען
תודה על האפשרות
לי יש יחידה ואשמח לדעת איך אפשר לקחת משכנתא.
האם להצהיר? באלו בנקים
לא להצהיר?
כמו שלא תרכשי דירה ללא עוד
כך לא תקחי משכנתא ללא יועץ שלך. כי נגיד שתלכי לבנק ואישרו לך ולקחת את הכסף.
אולי דרך היועץ אתה תשלם כל חודש פחות 200 שח . תעשי חשבון כפול 30 שנה זה 72000. לא חבל?

כי הבנק דואג לעצמו. לא לך!!

269

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לא הבנתי אתה מיעץ או עושה פרסומת?
שאלתי שאלה די ממוקדת ואשמח לקבל תשובה די ממוקדת

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כמו שלא תרכשי דירה ללא עוד
כך לא תקחי משכנתא ללא יועץ שלך. כי נגיד שתלכי לבנק ואישרו לך ולקחת את הכסף.
אולי דרך היועץ אתה תשלם כל חודש פחות 200 שח . תעשי חשבון כפול 30 שנה זה 72000. לא חבל?

כי הבנק דואג לעצמו. לא לך!!

מניסיון אישי, אין שום צורך ביועץ עצלן לוקח יועץ ומשלם 5000-7000 לחינם, היחיד שצריך יועץ הוא מי שלא יכול לקבל מהבנק משכנתא לבד לפי מצבו המשתקף בחשבון, רוב יועצים סה"כ אומרים ללקוח איך לנהל חשבון ואח"כ עושים את אותה עבודה שהוא יכול לעשות לבד, יועץ שמזייף תלושים ואישורי מלגה כבר הרבה מעבר ליועץ, אולי יש מי שמעוניין בכך אבל זה כבר לא מה שנכתב.

היועץ בקשר הדוק עם הפקיד בבנק במהלך עשרות תיקים מי חשוב לו יותר הלקוח שלא יודע מימינו לשמאלו או הפקיד שיעזור לו בתיקים אחרים???

לקחת משכנתא עם יועץ ללא בדיקה קודמת זה בזבוז וטפשות

דעת

משתמש פעיל
מניסיון אישי, אין שום צורך ביועץ עצלן לוקח יועץ ומשלם 5000-7000 לחינם, היחיד שצריך יועץ הוא מי שלא יכול לקבל מהבנק משכנתא לבד לפי מצבו המשתקף בחשבון, רוב יועצים סה"כ אומרים ללקוח איך לנהל חשבון ואח"כ עושים את אותה עבודה שהוא יכול לעשות לבד, יועץ שמזייף תלושים ואישורי מלגה כבר הרבה מעבר ליועץ, אולי יש מי שמעוניין בכך אבל זה כבר לא מה שנכתב.

היועץ בקשר הדוק עם הפקיד בבנק במהלך עשרות תיקים מי חשוב לו יותר הלקוח שלא יודע מימינו לשמאלו או הפקיד שיעזור לו בתיקים אחרים???

לקחת משכנתא עם יועץ ללא בדיקה קודמת זה בזבוז וטפשות
כואב מאוד על אנשים שבעקבות ההודעה הזאת יוותרו על יועץ, וישלמו לבנק עשרות ומאות אש"ח מיותרים. פשוט כואב.

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כואב מאוד על אנשים שבעקבות ההודעה הזאת יוותרו על יועץ, וישלמו לבנק עשרות ומאות אש"ח מיותרים. פשוט כואב.
יש שני סוגי אנשים.
1 שלא יכול לקבל משכנתא והיועצים אומרים לו איך ל"נהל את החשבון" כדי שהוא יוכל לקבל אם הוא לא יודע לבד מה לעשות הוא חייב יועץ.
2 שיועץ פשוט מיתר לו ההנחה הרווחת שצריך יועץ מביאה אותו למסקנא שהוא צריך וזה בזבוז מיותר.

ההמלצה המתבקשת פנייה לבנק ולאחמ"כ לשלוח ליועץ את ההצעה במידה והוא יכול לשפר אותה מה טוב ואם לא חבל על כל שקל...

דעת

משתמש פעיל
יש שני סוגי אנשים.
1 שלא יכול לקבל משכנתא והיועצים אומרים לו איך ל"נהל את החשבון" כדי שהוא יוכל לקבל אם הוא לא יודע לבד מה לעשות הוא חייב יועץ.
2 שיועץ פשוט מיתר לו ההנחה הרווחת שצריך יועץ מביאה אותו למסקנא שהוא צריך וזה בזבוז מיותר.

ההמלצה המתבקשת פנייה לבנק ולאחמ"כ לשלוח ליועץ את ההצעה במידה והוא יכול לשפר אותה מה טוב ואם לא חבל על כל שקל...
חוסר הבנה/ידיעה בסיסית.

הרכב התמהיל/מסלולים/שנים, יוצרים פערים אדירים בעלות הכוללת של המשכנתא.
וכן לבחור במסלולים מותאמים לפי תכניות עתידיות, עמלות פירעון, ועוד.
כשלכל פסיק ונקודה יש משמעות ששווה הון.

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
חוסר הבנה/ידיעה בסיסית.

הרכב התמהיל/מסלולים/שנים, יוצרים פערים אדירים בעלות הכוללת של המשכנתא.
וכן לבחור במסלולים מותאמים לפי תכניות עתידיות, עמלות פירעון, ועוד.
כשלכל פסיק ונקודה יש משמעות ששווה הון.
אכן, ובשביל זה צריך לקחת משכנתא בעינים פקוחות אבל זה עדיין לא אומר שיועץ יעזור או שצריך יועץ.

אני כרגע מלווה חבר למיחזור ששילם ליועץ לקח משכנתא במחיר שהבנק הכי יקר (ירושלים) לא היה מציע בחיים. היו לכך סיבות הכנסה נמוכה אבל לא זה הייתה הישועה אלא זה הכניס אותו לפח.

גילי 2

משתמש רשום
יש שני סוגי אנשים.

יש שני סוגי אנשים.
1. שיש לו תלושים מכובדים חשבון תקין וטוב, אין לו הלוואות, לא מבקש משכנתא גבוהה במיוחד, לא נכס בעייתי.
2. אחד מ'עמך', לא תלושים אי אי אי, אישורים מכולל בוקר ערב וצהרים, חלק רואים בחשבון וחלק לא. החודש נגמר הרבה אחרי הכסף. וכו'....
ההמלצה המתבקשת היא, חובה לגשת ליועץ משכנתאות טוב ואמין, כי אם תיגש לבנק ויפסלו לך את התיק, אח"כ יהיה הרבה יותר מסובך לאשר לך.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
דחוף מאוד שמעתי שמי שזכה במסגרת תוכנית מחיר למשתכן הבנקים לא נותנים יותר מ1350000 למשכנתא רציתי לדעת האם זה אמת

נערך לאחרונה ב:

A052

משתמש סופר מקצוען
דחוף מאוד שמעתי שמי שזכה במסגרת תוכנית מחיר למשתכן הבנקים לא נותנים יותר מ1350000 למשכנתא רציתי לדעת האם זה אמת
לא אמור להיות שזה נכון,
עד כמה שידוע נותנים משכנתא בשווי של כ90% מהמחיר שלה בפועל במחיר למשתכן (שזה 70% מהמחיר שלה בשוק).

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
לא אמור להיות שזה נכון,
עד כמה שידוע נותנים משכנתא בשווי של כ90% מהמחיר שלה בפועל במחיר למשתכן (שזה 70% מהמחיר שלה בשוק).
אתה עוסק במשכנתא?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
איפה כל היועצים??? כולם בחופש??

hhtt11

משתמש צעיר
שאלה לגבי ריביות של משכנתא
הציעו לנו את הריביות הבאות, הייתי שמחה לשמוע אם הם נחשבות גבוהות/ממוצעות/נמוכות
סה"כ סכום של 372 אל"ש בחלוקה ל- 3 מסלולים
פריים: 124 אל"ש ריבית של 0.3- ל-25 שנה
קבועה: 124 אל"ש ריבית של 4.31 ל- 20 שנה
משתנה: 124 אל"ש ריבית של 3.6 ל- 25 שנה

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שאלה לגבי ריביות של משכנתא
הציעו לנו את הריביות הבאות, הייתי שמחה לשמוע אם הם נחשבות גבוהות/ממוצעות/נמוכות
סה"כ סכום של 372 אל"ש בחלוקה ל- 3 מסלולים
פריים: 124 אל"ש ריבית של 0.3- ל-25 שנה
קבועה: 124 אל"ש ריבית של 4.31 ל- 20 שנה
משתנה: 124 אל"ש ריבית של 3.6 ל- 25 שנה
יקר מאוד המשתנה סבירה

hhtt11

משתמש צעיר
@by6199
אז מה יקר, הפריים והקבוע?
אז כמה כן אפשר להשיג היום בכל אחד מהם?

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לקחתי משהו דומה
133 פריים מינוס חצי
134 קבועה צמודה (זכאות) 2.17
133 משתנה 3.53
יש הבדל בשנים לקחתי לפחות שנים, אבל עדיין ניתן להשיג זול יותר בצורה משמעותית

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה