יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

מצב
הנושא נעול.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
הבנק לא מתחייב לא עולה לכולם להגיד ובסוף לא יאשר השאלה אם מישהו יש נסיון בזה

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
האם הבנק מחשבים קצבאות של ביטוח לאומי כמו הבטחת הכנסה או נכות וכן קצבת ילדים כהכנסה?

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האם יש מעלה ליועץ משכנתאות שמכיר את הפרויקט המדובר וגר באזור, או שזה לא משנה?
ומה התעריף המקובל והסביר לתיק רגיל של משכנתא, אצל יועץ משכנתאות ותיק עם שם טוב?

vhsvchch

משתמש מקצוען
כמה משלמים בערך כל חודש על משכנתא של 500,000/550,000 ש"ח ?

פולני

משתמש פעיל
עימוד ספרים
כתבו פה בעבר שבגדול על כל 100000 משלמים סביבות 500-550 ש"ח (ב-25 שנה)

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
@היועץ
אודה לעזרתך:
בניתי שלד על הגג והכל מפוצל ליחידות ,עדין לא עשיתי פתיחה למדרגות מחוץ לדלת ביתי. האם זה יהווה לי קושי לקבלת משכנתא כאשר יבוא שמאי?

טעם של פעם

משתמש פעיל
שלום יועצים הנכבדים

לקחתי חלק מהלואה בריבית גרייס / בלון ל18 חודשים

בשביל אני רוצה למכור את הדירה שיש לי כרגע

השאלה מה יהיה עם בסוף אני לא יצליח למכור הדירה איך יהיה טפרות להאריך או להפוך אותו להלוואה רגילה ועם הריביות יעלו??

תודה רבה!!
כיועץ משכנתא אני יגיב
אם לא תצליח למכור הבנק יכול לעשות בעיות גדולות וגם אם יסכימו לשים את זה בתוך המשכנתא הריביות הם יחליטו......:(:(:(:(

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
על דוח יתרות לסילוק הבנק יכול לבקש עמלה?
כתוב שרק פעמיים בשנה זה בחינם..

שלום ליועץ. ותודה מראש.
יש לי דודה שלוקחת משכנתא. מכיון שיש לה עיכוב במשכנתא, והיא לחוצה במועד התשלום לקבלן (דירה חדשה), אז היא לקחה הלוואה לכמה חודשים עד שתסתדר עם המשכנתא.
כידוע, הבנק מתחייב במשכנתא לדירה להעביר את הכסף לחשבון המוכר בלבד.
האם יש פתרון במקרה כזה, איך לבקש מהבנק שהכסף יעבור אליה (או ישירות למלווה שלה), מבלי שיעבור דרך חשבון הקבלן (כיון שכרגע הוא מסרב שיכנס אליו, ואז הוא יחזיר לה את הסכום שכבר שילמה)?
או פתרון אחר שאתה יכול להמליץ?
תודה רבה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה