סיפור בהמשכים יונה ספיר פינת ליבי קליין | פנאפיק כפול>

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכתב בהשראת האתגר של @משולש ברמודה והפך לסיפור בהמשכים.

1#
פעם, כשהעיניים שבראשו לא היו סתם קישוט נחמד, הוא היה מצפין לביתו של אייל. שם, הם היו יושבים יחד על הספות הלבנות ומביטים באופק שמאחורי החלון הענק בסלון מפקדו לשעבר. אבל עכשיו הדרך לשלומים צורבת בו, מצטרפת לעיניים שהחלו פועמות בעוז. נופים שייכים לעבר, בנצי מזכיר לעצמו, לזמן שבו יכול היה לנהוג ברכב ולהבחין בין כחול השמיים לירוקת הצמחייה.

נורית שיושבת על יד ההגה דוממת, לא מרמזת לו אם שמה לב לתחושותיו, ושתיקתה גורמת לבנצי לחשוש שאולי איבד גם את אוזניו.

"אבא, אתה עצוב?" קולה הדקיק של יהלה מצייץ מהמושב האחורי, שולל את פחדיו.

"לא ילדונת", הוא מכחיש, "בואי נשחק משחק, את מספרת מה רואים בדרך ואני צריך לנחש איפה אנחנו".

וכך הנסיעה נמשכת, יהלה ונורית מתארות גשרים, הרים וכפרים, ובנצי מדייק לענות, שנותיו כסוכן עומדות לו לעזר.

כמעט.

כי אם היה בשיא כוחו כסוכן אמיתי, ודאי היה שם לב לרכב שדוהר ממול וסוטה לנתיב שלהם. אז מן הסתם היה חוטף את ההגה מידיה של נורית במהירות, כפי שלמד עוד באימונים בהכשרה והתאונה הייתה נמנעת, אבל הוא אינו בשיא כוחו, והתאונה מוחשית בדיוק כמו החושך בעיניו.

אחר כך העניינים התגלגלו בלעדיו. אזרחים טובים לקחו פיקוד וחילצו אותם מהרכב, הם טיפלו בנורית והזמינו אמבולנס לבית החולים הקרוב, ולו רק נותר להישאר בחוסר אונים כאוב עד כדי כמעט אובדן הכרה.

לפרק הבא: https://www.prog.co.il/threads/יונה-ספיר-פינת-ליבי-קליין-פנאפיק-כפול.829803/page-5#post-11450774

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
@-חיה- הקטע כתוב מדהים!
ממש מגרה אותי לדעת מה ההמשך ואיך את משלבת את ספרי ליבי קליין כאן.
עוקבת.

שאלה לי:
למה הפרק כל כך קצר?
תודה! כיף שנהנית :)

הפרק אומנם קצר אבל הבאים בתור יהיו יותר ארוכים, פשוט חילקתי לפי סצנות ופחות לפי אורך.

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יש!
בבקשה תמשיכי.
יפהפה. חולים עם בנצי ועם שילוב של ליבי... זה הולך להיות סוחט דמעות.
בינתיים את כותבת נהדר ונאמן לסגנון הכתיבה של יונה ספיר. יש לי הרגשה שהולך לצאת מפה משהו טוב.

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יששששש!!!!!!!!!
סוף כל סוף משהו מתקדם פה בפורום הזה.
פליזזזז תמשיכי.
בטח שאני אמשיך
(ההמשך כבר כתוב למעשה ;))
יפהפה. חולים עם בנצי ועם שילוב של ליבי... זה הולך להיות סוחט דמעות.
תאמללי אותם...
סבלנות...
מעניין אם ההמשך יוגדר כסוחט דמעות, כי זה לא ממש התחום שלי...
בינתיים את כותבת נהדר ונאמן לסגנון הכתיבה של יונ''ס. לכן אני מבקשת את זה ממך. יש לי הרגשה שהולך לצאת מפה משהו טוב.
:):):)
תודה! מחמיא לי מאוד!

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יאללה. מחר את מפרסמת?
מקווה שאנשים גם אוהבים לחכות...
(באמת! עד שיש לי הזדמנות למתוח אנשים, לא לנצל??:p)
באסה אבל גם אני ככה למרות שעבדתי על זה. אנשים (במיוחד פולנים) אוהבים לבכות. חשוב להשמע לצרכי הציבור.
לא מבטיחה דמעות אבל תצפי להמשך (זהו, לא אוהבת לתת ספויילרים;)).

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
וואו כתוב מושלם! דיוק קטן: במשפט האחרון כתבת "עד כדי כמעט אובדן הכרה", אני חושבת שנכון לכתוב "כמעט עד אובדן הכרה", לא? אולי אני טועה...

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
וואו כתוב מושלם! דיוק קטן: במשפט האחרון כתבת "עד כדי כמעט אובדן הכרה", אני חושבת שנכון לכתוב "כמעט עד אובדן הכרה", לא? אולי אני טועה...
תודה!
הכוונה במשפט היא שחוסר האונים מכאיב לו עד כמעט אובדן הכרה, אז יש מצב שאת צודקת.

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
חחח אני פולניה בנשמה, רק לפעמים דברים מפריעים לי בעין... בלי לחץ, הכל ברוח טובה ומי שלא מפריע לו - זה בסדר גמור! פרפקציוניזם זה לא הלכה...
אל דאגה אני אוהבת ביקורת ומקבלת אותה בזרועות פתוחות (כל עוד היא כתובה בעדינות;))
ככה שהערה שלך ממש לעניין.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אל דאגה אני אוהבת ביקורת ומקבלת אותה בזרועות פתוחות (כל עוד היא כתובה בעדינות;))
ככה שהערה שלך ממש לעניין.
אני לא אחת שמבקרת הרבה, ואם כן - אז רק בעדינות! לא להילחץ ממני בבקשה! אני בנאדם נורא נחמד!

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
''היו שלום. ברוכים אתם לה'
בתור מלך כוזר אקח אני אחריות ראשון ואתנצל בשם אנשיי.
מעריכים אנו עד למאוד את המאמצים האדירים הכרוכים בכתיבתנו אולם מכיוון שבין סעיפי אופיינו הנכתב לנו על ידי הסופרות נכלל בתוכו גם הסעיפים 'בעל רגשות מודחקים וסנוביזם אלגנטי' העדפנו שלא להביע את רחשי תודתנו על ההתעללת שעושה מאיתנו גיבורים
תחזקנה זרועותיכם ומקלדתכם תמיד תהיה שנונה

איסתרק השלישי כאן אתיל כאזאראן

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מעריכים אנו עד למאוד את המאמצים האדירים הכרוכים בכתיבתנו אולם מכיוון שבין סעיפי אופיינו הנכתב לנו על ידי הסופרות נכלל בתוכו גם הסעיפים 'בעל רגשות מודחקים וסנוביזם אלגנטי' העדפנו שלא להביע את רחשי תודתנו על ההתעללת שעושה מאיתנו גיבורים

אוי, זה טוב!!!

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

לכבוד הוד מלכותו המלך איסתרק השלישי:
בתור מעריצה של הוד מלכותו, ובתור קוראת שעקבה אחר דמותו מאז היה בן שבע עשרה, ברצוני לחלוק על הוד רוממותו ולהביע את דעתי כי הודיה אינה מורידה מכבודו של אדם אלא מעלה אותו. הוד רוממותו ודאי יסכים עמי שמידת הכרת הטוב חשובה היא אף למלכים.
תחזק מלכותך ומלכות כוזר האחת והיחידה, ותתברך מאוצר מתנת חינם.

שרהלה לנציצקי, מנתינות הוד מלכותו, פה ניו יורק, ארצות הברית.

דרך אגב, אני באמת מניו יורק ולכן עוד לא הגיע לידי הספר פדהאל. (יבוא לחנוכה יחד עם האורחים החשובים מארץ הקודש) אז אל תתחילי פה עם ספורלרים בבקשה.

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
בתור מעריצה של הוד מלכותו, ובתור קוראת שעקבה אחר דמותו מאז היה בן שבע עשרה, ברצוני לחלוק על הוד רוממותו ולהביע את דעתי כי הודיה אינה מורידה מכבודו של אדם אלא מעלה אותו. הוד רוממותו ודאי יסכים עמי שמידת הכרת הטוב חשובה היא אף למלכים.
תחזק מלכותך ומלכות כוזר האחת והיחידה, ותתברך מאוצר מתנת חינם.

שרהלה לנציצקי, מנתינות הוד מלכותו, פה ניו יורק, ארצות הברית.
איסתרק:
''אכן, אמת בדברייך, אולם אופי שהשתרש בגנים של מלכי כוזר לדורותיהם לא הצליח לצאת באופן מוחלט למרות חינוכו הקפדני של קנז ידידי... איני אשם בסנוביזם שלי. זו מיה היחצנית שלי שאחראית לכך.
אשתדל, בכל אופן, לעבוד על מידותיי אלו...''
דרך אגב, אני באמת מניו יורק ולכן עוד לא הגיע לידי הספר פדהאל.
אני מתרגשת לפגוש במישהו של קרא אותו.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לכבוד הסופרות הנכבדות:
בהתחשב בעובדה שכל סיפורי חיינו הנם פרי נוצתכן אבין את דרישתכם הנחרצת לתודה. אני יודע שאת כל הכבוד שאני זוכה לו באתיל אני חייב לכן, ועל כך תודתי נתונה. אך למה מצאתן לנכון לאמלל אותי מההתחלה? מדוע נקרעתי מחיק הורי בעודי פעוט בן שנה? ומדוע היה עלי להימכר תמורת כלב לאדם כמו אבא הגדול? למה נשלחתי אל המוות בידיו של יוסף דיאלידאן ואחר כך אף בידיו של הוד מלכותו? אתן הרי ידעתן שלא אמות בסוף, אז למה, בשם ה', התעללתן בי? כדי להנות? כדי שקוראי הספר יהנו מהמתח? אני לא נהניתי ממנו כלל!
וטענה נוספת לי אליכן: מדוע מת אליהו???? האדם היחיד בעולם שהיה לי ידיד אמת! על כך לא אודה. דמו של אליהו אינו ראוי למחילה!
אינני כפוי טובה, ואתן יודעות טוב כמוני ששלחתי כסף לאבא הגדול למרות הכאב הכרוך בכך. אמנם רוצחו בפועל של ידידי היה הנבל מאלקן, אך למסובבת הסיבות לא מגיעה תודה על ההתעללות.

עם כל זאת: תודה שסיעתן בידי להיות מי שאני היום.

מהללאל מקאן, פה אתיל כאזאראן.

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
בתור מעריצה של הוד מלכותו, ובתור קוראת שעקבה אחר דמותו מאז היה בן שבע עשרה,
איסתרק:
''פנרס, למי היא התכוונה פה? קצת קשה לי עם לשון הקודש... מה זה הערצה? אולי משהו בקווארית?
אני לא זוכר את המילה הזו...''

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לכבוד הסופרות הנכבדות:
בהתחשב בעובדה שכל סיפורי חיינו הנם פרי נוצתכן אבין את דרישתכם הנחרצת לתודה. אני יודע שאת כל הכבוד שאני זוכה לו באתיל אני חייב לכן, ועל כך תודתי נתונה. אך למה מצאתן לנכון לאמלל אותי מההתחלה? מדוע נקרעתי מחיק הורי בעודי פעוט בן שנה? ומדוע היה עלי להימכר תמורת כלב לאדם כמו אבא הגדול? למה נשלחתי אל המוות בידיו של יוסף דיאלידאן ואחר כך אף בידיו של הוד מלכותו? אתן הרי ידעתן שלא אמות בסוף, אז למה, בשם ה', התעללתן בי? כדי להנות? כדי שקוראי הספר יהנו מהמתח? אני לא נהניתי ממנו כלל!
וטענה נוספת לי אליכן: מדוע מת אליהו???? האדם היחיד בעולם שהיה לי ידיד אמת! על כך לא אודה. דמו של אליהו אינו ראוי למחילה!
אינני כפוי טובה, ואתן יודעות טוב כמוני ששלחתי כסף לאבא הגדול למרות הכאב הכרוך בכך. אמנם רוצחו בפועל של ידידי היה הנבל מאלקן, אך למסובבת הסיבות לא מגיעה תודה על ההתעללות.

עם כל זאת: תודה שסיעתן בידי להיות מי שאני היום.

מהללאל מקאן, פה אתיל כאזאראן.
הוי. זה טוב.
מבטא את סערות הרגשות שמאפיינים את מהללאל.
בטח ביחס לאיסתרק.
אבל מתאים למהללאל לקבל על עצמו את הדין באהבה מעוררת הערצה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה