דרוש מידע טינקו S5 "יש לרוקן בבקשה את המים המלוכלכים" לא נמאס לכם ?

פפרר

משתמש מקצוען
אהבתי מאוד מאוד את הטינקו , קנינו לפני 4 חודשים
ומיום ליום ההודעה הזו ""דירטי ווטר טמפל פליז אמפטי"( לרוקן מים מלוכלכים )" מגיעה לעיתים יותר ויותר קרובות
וכל ההתעסקות עם שטיפת המיכל של המים המלוכלכים אורכת זמן ואני כבר מרגישה שאני משרתת את הטינקו יותר ממה שהוא אמור לשרת אותי
יש פתרון לזה ?
אולי אני עושה משהו נכון ??
אציין שוטפת די טוב את מיכל המים (יכול להיות שהוא קצת דביק מהלכלוך כי אני לא עושה לו ניקוי פסח כל יום רק איזה פעם בחודש)
ומנגבת את 2 הפסים עם הכיסוי המוכסף
ניסיתם לפנות לשירות לקוחות ? יש עם מי לדבר ?? (לפי מה שאני שומעת פה לא ממש )
תודה רבה מראש לכל המגיבים

cyp

משתמש מקצוען
ומיום ליום ההודעה הזו ""דירטי ווטר טמפל פליז אמפטי"( לרוקן מים מלוכלכים )" מגיעה לעיתים יותר ויותר קרובות
וכל ההתעסקות עם שטיפת המיכל של המים המלוכלכים אורכת זמן ואני כבר מרגישה שאני משרתת את הטינקו יותר ממה שהוא אמור לשרת אותי
יש פתרון לזה ?
אציין שוטפת די טוב את מיכל המים (יכול להיות שהוא קצת דביק מהלכלוך כי אני לא עושה לו ניקוי פסח כל יום רק איזה פעם בחודש)
אני מאד נהניתי משרות הלקוחות,
בכל מקרה, מה פירוש ההודעה מגיעה לעיתים קרובות? את בודקת מה מצב המיכל שהוא מודיע לרוקן?
אם המיכל כמעט ריק והוא מודיע אז ייתכן ןמלוכלך למעלה או שיש קצף, אם המיכל מלא מדי מהר אז כנראה שאת שופכת מים על הרצפה,
אני אישית שופכת מים ומעבירה שפשוף קל לפני הטינקו, ואז כל הזמן צריכה לרוקן, לכן מעמידה דלי לידי ושופכת לתוכו את המיכל,

cyp

משתמש מקצוען
סליחה על הסטיה הקלה מהנושא.
אבל כיון שאנחנו בהתלבטות האם לקנות את זה, אולי כאן המקום לומר מה החסרונות שיש במכשיר?
וכמה הפער בינו לבין ניקיון של אדם שמנקה?
תודה.
אני ממש ממליצה לקנות, טינקו הוא בעיקר לתחזוקה יומית, זה מדהים וכיפי, מה שכן לספונג'ה רצינית יותר הוא גם מתאים בתור שואב מים ומנגב, אני שופכת מים על פאנלים ומעבירה סמרטוט ספוג על כל החלל ואז טינקו זה מדהים וקל,

פפרר

משתמש מקצוען
אני ממש ממליצה לקנות, טינקו הוא בעיקר לתחזוקה יומית, זה מדהים וכיפי, מה שכן לספונג'ה רצינית יותר הוא גם מתאים בתור שואב מים ומנגב, אני שופכת מים על פאנלים ומעבירה סמרטוט ספוג על כל החלל ואז טינקו זה מדהים וקל,
כמה זמן יש לך אותו ?
(יש לי רושם שהוא מתבלה מהר )

פפרר

משתמש מקצוען
זה עוד מילא.
אצלי זה תקוע על גרמנית (הכפתור של שינוי שפה לא מגיב)
ואז זה נשמע משהו כמו:
"שמוץ וואסער..."
לא אכפת לי לשמוע אותו גם בערבית
שרק יפסיק לבקש לרוקן מיכל בזמן שזה בקושי התחיל להתמלא ממש כמעט מיד אחרי שרוקנתי
נוסעת כמה מטרים אפילו לא חצי חדר ושוב מבקש לרוקן

user name

משתמש רשום
יש פתרון לזה ?
צריך להשתמש בחומר ללא קצף אחרת הקצף עולה אפי' שאין הרבה מים זה נוגע בפסי המתכת וצריך לרוקן.

cyp

משתמש מקצוען
כמה זמן יש לך אותו ?
(יש לי רושם שהוא מתבלה מהר )
למעלה משנה,
בשימוש מאסיבי ויומיומי בלי תחזוקה יותר מדי קפדנית,
דרך אגב, כדאי לחשבן את עלות המוצר לשנתיים כי בתום האחריות לא בטוח שיהיה שווה לתקן תקלות,

פפרר

משתמש מקצוען
למעלה משנה,
בשימוש מאסיבי ויומיומי בלי תחזוקה יותר מדי קפדנית,
דרך אגב, כדאי לחשבן את עלות המוצר לשנתיים כי בתום האחריות לא בטוח שיהיה שווה לתקן תקלות,
ברור
אין לי בעיה שיחזיק רק שנתיים בשביל 100 ש"ח לחודש זה שווה !!
אבל שיעבוד נורמלי מבלי שצריך לרוקן כל 2 דקות את המיכל

cyp

משתמש מקצוען
ברור
אין לי בעיה שיחזיק רק שנתיים בשביל 100 ש"ח לחודש זה שווה !!
אבל שיעבוד נורמלי מבלי שצריך לרוקן כל 2 דקות את המיכל
הייתי פונה לשירות לקוחות,
איזה חומר את משתמשת?

מסלול מחדש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לא אכפת לי לשמוע אותו גם בערבית
שרק יפסיק לבקש לרוקן מיכל בזמן שזה בקושי התחיל להתמלא ממש כמעט מיד אחרי שרוקנתי
נוסעת כמה מטרים אפילו לא חצי חדר ושוב מבקש לרוקן
בדקת מתחת לפילטר?

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ממה שידוע לי, היה על זה דיבורים כבר באחד השרשורים כאן בפרוג,
וגם לנו זה קרה,
הפתרון - לנקות טוב, אבל טוב, את המכשיר ולייבש אותו לפחות יום, אפילו עם מקל אוזניים באזור של החיישנים,
לפעמים נכנס מים לאזור של החיישנים ואז הוא מתריע כל הזמן שהוא מלא,
אצלינו זה פתר את הבעיה לחלוטין.
יש לנו אותו חצי שנה ובנתיים קרה לנו רק פעם אחת כך שלא נראה לי נורא פעם בחצי שנה להשקיע על ניקוי רציני למכשיר שמשרת אותי יום יום וכמה פעמים ביום...
ממליצה עליו בחום! לנו הוא שינה את החיים (לא שיש לי יותר זמן, כן שפתאום הבית נראה שפוי ביום יום...)
לדעתי זה מוצר חובה בבית עם ילדים, ואם המטבח והסלון מחוברים אז זה קריטי ממש...
בהצלחה

פפרר

משתמש מקצוען
בדקת מתחת לפילטר?
מה זאת אומרת
אם יש לכלוך /רטיבות מתחת לפילטר ?
כשאני מרוקנת את המיכל מים מלוכלכים אני גם בודקת מוציאה את הרולר ובודקת שאין לכלוך בפנים
וכן בחור של מיכל המים המלוכלכים , בודקת שאין שערות וכדומה , וגם מוציאה את הפילטר ומייבשת מתחתיו
בקיצור תחזוקה כמו שצריך ועדיין מתריע לעיתים מאוד קרובות לרוקן את המיכל

מי אני :)

משתמש רשום
מהניסיון שלי איתו, הוא אמור לבקש לרוקן רק שהמים מגיעים לפסי מתכת, אם הוא מתריע לך קודם את יכולה פשוט לכבות ולהדליק וככה להמשיך, אם אחרי הכיבוי הוא ממשיך לבקש תנגבי שוב את הפסי מתכת ואז הוא אמור בטוח להיות בשקט, דרך אגב כל פעם שאת מרוקנת תמלאי גם מים ככה תחסכי לך הפסקות באמצע,
ובקשר להתרעות המעצבנות אני די מיד השתקתי את יכולת הדיבור הקולי שלו ע"י הכפתור שמאחורה כי זה ממש חפר לי, ממליצה!

מיכל8

משתמש רשום
לא כל כך קשור,
אבל לאיפה אתם מרוקנות את המים המלוכלכים?

פפרר

משתמש מקצוען
מהניסיון שלי איתו, הוא אמור לבקש לרוקן רק שהמים מגיעים לפסי מתכת, אם הוא מתריע לך קודם את יכולה פשוט לכבות ולהדליק וככה להמשיך, אם אחרי הכיבוי הוא ממשיך לבקש תנגבי שוב את הפסי מתכת ואז הוא אמור בטוח להיות בשקט, דרך אגב כל פעם שאת מרוקנת תמלאי גם מים ככה תחסכי לך הפסקות באמצע,
ובקשר להתרעות המעצבנות אני די מיד השתקתי את יכולת הדיבור הקולי שלו ע"י הכפתור שמאחורה כי זה ממש חפר לי, ממליצה!
לא מפריע לי הרעש , הוא פשוט מפסיק לעבוד ואם אני מכבה ומדליקה הוא אחרי כמה שניות שוב מפסיק לעבוד ומצווה עלי לרוקן ...
אני מנגבת היטב את פסי המתכת
והמים הנקיים מתרוקנים הרבה הרבה יותר לאט מהמלוכלכים בכלל בלי השוואה

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מישהי רשמה פעם שהיא מכניסה את הרולרים למכונה-איך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה