דרוש מידע טינקו S5 "יש לרוקן בבקשה את המים המלוכלכים" לא נמאס לכם ?

פפרר

משתמש מקצוען
מישהי רשמה פעם שהיא מכניסה את הרולרים למכונה-איך?
מה זאת אומרת איך פשוט מפעילים מכונה , אני מכניסה גם את 2 הפילטרים למכונה
הרולרים יוצאים כמו חדשים הפילטרים פחות - נשאר הצבע בהאפיר מהלכלוך

tamar_ya

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@פפרר
תבדקי אם יש בפסים המוכספים קצת חלודה, לפעמים בגלל זה יש התראה לרוקן את המיכל למרות שהוא מלא
אצלי זאת הייתה הבעיה, דיברתי עם שירות לקוחות של טינקו, וקבלתי החזר כספי מלא על המכשיר!!!!

שלג קל

משתמש מקצוען
אהבתי מאוד מאוד את הטינקו , קנינו לפני 4 חודשים
ומיום ליום ההודעה הזו ""דירטי ווטר טמפל פליז אמפטי"( לרוקן מים מלוכלכים )" מגיעה לעיתים יותר ויותר קרובות
וכל ההתעסקות עם שטיפת המיכל של המים המלוכלכים אורכת זמן ואני כבר מרגישה שאני משרתת את הטינקו יותר ממה שהוא אמור לשרת אותי
יש פתרון לזה ?
אולי אני עושה משהו נכון ??
אציין שוטפת די טוב את מיכל המים (יכול להיות שהוא קצת דביק מהלכלוך כי אני לא עושה לו ניקוי פסח כל יום רק איזה פעם בחודש)
ומנגבת את 2 הפסים עם הכיסוי המוכסף
ניסיתם לפנות לשירות לקוחות ? יש עם מי לדבר ?? (לפי מה שאני שומעת פה לא ממש )
תודה רבה מראש לכל המגיבים
בסרטון הזה הוא אומר שזה לפעמים רק תזכורת

פפרר

משתמש מקצוען
בסרטון הזה הוא אומר שזה לפעמים רק תזכורת
השאלה כמה נסיון יש לו בשטח איתו , יש הבדל בין להציג מוצר לבין להשתמש בו
במציאות הוא די קרצייתי בקטע הזה של לרוקן מים והוא לא מסכים להמשיך לעבוד בלי שארוקן
(אבל יחד עם זה לא מתחרטת שקניתי)

פפרר

משתמש מקצוען
@פפרר
תבדקי אם יש בפסים המוכספים קצת חלודה, לפעמים בגלל זה יש התראה לרוקן את המיכל למרות שהוא מלא
אצלי זאת הייתה הבעיה, דיברתי עם שירות לקוחות של טינקו, וקבלתי החזר כספי מלא על המכשיר!!!!
וואו !!
מה הבעיה שלהם לתת לך רר מיכל מים מלוכלכים או אפילו רק את המכסה של המיכל ?
(אגב היום התקשרתי ואף אחד לא ענה לי הייתי המון זמן במנגינות עד שהתייאשתי , ניסיתי פעמיים בזמנים שונים בשעות הפעילות )

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@פפרר
השרות לקוחות של היבואן הרשמי? הם ביקשו שתשלחי את זה למעבדה שלהם? תכלס זה עדיין עושה לך בעיות?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני ניסיתי להוציא מהם בדיוק את זה כי החיישנים מדי פעם מזייפים לי והם לא הסכימו בלי שאשלח את זה למעבדה שלהם ואמרו שזה יכול לקחת שבועיים
אין לי אפשרות לוותר על יד ימיני לשבועיים אז אני מתעלמת מזה שהוא מדי פעם מזייף:censored:

tamar_ya

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואו !!
(אגב היום התקשרתי ואף אחד לא ענה לי הייתי המון זמן במנגינות עד שהתייאשתי , ניסיתי פעמיים בזמנים שונים בשעות הפעילות )
אמרו לי משהו שהמרכז שירות לא בארץ, משהו כזה , אולי בגלל שקניתי באמזון......
השרות לקוחות של היבואן הרשמי? הם ביקשו שתשלחי את זה למעבדה שלהם? תכלס זה עדיין עושה לך בעיות?
השירות לקוחות של היבואן רישמי, התכתבתי בצ'אט עם נציג ותוך כמה דקות סיימתי
עדיין מתריע לפעמים סתם ואני צריכה לרוקן יותר מהרגיל

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אמרו לי משהו שהמרכז שירות לא בארץ, משהו כזה , אולי בגלל שקניתי באמזון......

השירות לקוחות של היבואן רישמי, התכתבתי בצ'אט עם נציג ותוך כמה דקות סיימתי
עדיין מתריע לפעמים סתם ואני צריכה לרוקן יותר מהרגיל
לא הבנתי, קנית באמזון ויוניקו (היבואן הרשמי של טינקו) נתנו לך שירות?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מכיר מישהו שעשה זאת. (יש אחריות לשנתיים 100% החזר כספי ואח"כ 70%).
היה לו בעיה במיכל, והם החזירו לו 100% מהכסף. הלך ותיקן את החלק הזה ב 50 שקל.....
יתכן שהלכתית זה בעיה.
אז הרבה יותר שווה לקנות באמזון
אני קניתי בארץ ויוניקו לא מוכנים לתת מכסה מיכל חדש בלי שזה יגיע למעבדה שלהם

tamar_ya

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מכיר מישהו שעשה זאת. (יש אחריות לשנתיים 100% החזר כספי ואח"כ 70%).
היה לו בעיה במיכל, והם החזירו לו 100% מהכסף. הלך ותיקן את החלק הזה ב 50 שקל.....
יתכן שהלכתית זה בעיה.
מימה שידוע לי אין בזה בעיה הלכתית בכלל
משהו פה לא הגיוני, כשקנית שילמת לאמזון ואת ההחזר קיבלת מיוניקו? הם לא חשודים בעיני סתם כנדיבי עם...
זה לא בדיוק ככה, אני נתתי מס' סידורי של המוצר, הם יצרו קשר עם אמזון ווידאו שאכן קניתי מהם וכו' ובסוף בתיאום עם אמזון קיבלתי את ההחזר הכספי, הבנתי שיוניקו העבירו לאמזון ואז אמזון זיכו אותי

מי אני :)

משתמש רשום
למישהו יש בעיות עם בסיס ההטענה? לאחרונה עושה לי ממש בעיות אני מניחה את המכשיר בבסיס ולא מטעין רק אחרי ארבה משחקים ימינה שמאלה וכו, ממש מעצבן

ריפה

משתמש חדש
למישהו יש בעיות עם בסיס ההטענה? לאחרונה עושה לי ממש בעיות אני מניחה את המכשיר בבסיס ולא מטעין רק אחרי ארבה משחקים ימינה שמאלה וכו, ממש מעצבן
לי יש בובוט וזה גם קורה לי בגלל קורוזיה במגעים, צריך להסתכל איפה בדיוק החלודה ולנקות עם סמרטוט ספוג בחומץ אם זה לא עזר אפשר לשים חתיכת נייר כסף על המקום והוא יוליך טוב יותר את החשמל.

פיצית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא מפריע לי הרעש , הוא פשוט מפסיק לעבוד ואם אני מכבה ומדליקה הוא אחרי כמה שניות שוב מפסיק לעבוד ומצווה עלי לרוקן ...
אני מנגבת היטב את פסי המתכת
והמים הנקיים מתרוקנים הרבה הרבה יותר לאט מהמלוכלכים בכלל בלי השוואה
אצלי זה גם עושה את זה לפעמים. הפתרון הוא ניקוי יסודי של כל החלקים וייבוש ואז יש לך שקט לתקופה.
אם חוזר אז שוב,
אני עושה את זה כל פעם שאני שוטפת את הבית, פעם בשבוע / שבועיים.
זה לוקח כמה דק' ויוצא כמו חדש.

haiosi

משתמש פעיל
בלת"ק

קראתי איפשהו, שאם מתחברים לאפליקציה אפשר להשתיק אותו לנצח...

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מה זאת אומרת איך פשוט מפעילים מכונה , אני מכניסה גם את 2 הפילטרים למכונה
הרולרים יוצאים כמו חדשים הפילטרים פחות - נשאר הצבע בהאפיר מהלכלוך
ולא קורה כלום?
אין סכנה של שבר למוט מגנט?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה