דרוש מידע טינקו S5 "יש לרוקן בבקשה את המים המלוכלכים" לא נמאס לכם ?

ברכלה

משתמש מקצוען
אהבתי מאוד מאוד את הטינקו , קנינו לפני 4 חודשים
ומיום ליום ההודעה הזו ""דירטי ווטר טמפל פליז אמפטי"( לרוקן מים מלוכלכים )" מגיעה לעיתים יותר ויותר קרובות
וכל ההתעסקות עם שטיפת המיכל של המים המלוכלכים אורכת זמן ואני כבר מרגישה שאני משרתת את הטינקו יותר ממה שהוא אמור לשרת אותי
יש פתרון לזה ?
אולי אני עושה משהו נכון ??
אציין שוטפת די טוב את מיכל המים (יכול להיות שהוא קצת דביק מהלכלוך כי אני לא עושה לו ניקוי פסח כל יום רק איזה פעם בחודש)
ומנגבת את 2 הפסים עם הכיסוי המוכסף
ניסיתם לפנות לשירות לקוחות ? יש עם מי לדבר ?? (לפי מה שאני שומעת פה לא ממש )
תודה רבה מראש לכל המגיבים
בלתק
תשטפו טוב טוב את המיכל
אני השריתי במים עם אקונומיקה לילה
ואז תייבשו טוב טוב יום אחד
(לא רק לנגב, שגם החיישנים הפנימיים יתייבשו היטב)
בעז"ה יעזור לכם

כורכום

משתמש פעיל
לי זה קרה יום אחד, לא נתן לי לעבוד, רוקנתי שוב ושוב , שטפתי וניגבתי היטב ולא עזר,
עד שכשהוצאתי את המיכל מים מלוכלכים ראיתי בצינור של המכשיר תקוע שם פקעת של שערות,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה