עזרה טור מעו"ד נתן רוזנלבט ובקשת עזרה במימון הוצאות משפט

יעקב וייס

משתמש פעיל
‏‏לכה.JPG

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
תודה תודה תודה.

אני עכשיו רואה את זה. הייתי עסוק אתמול סליחה.

ברוך השם נכנסו הרבה תרומות. מצרף צילום מסך חלקי.

אמנם התרומות לא גדולות, אבל ההתרגשות מהם גדולה מאוד.

אין לי ברוך השם את הבעייה הכלכלית לשלם את ההוצאות בעצמי. אמנם זה לא קל וסכום לא מבוטל אך הפסדתי בחיים סכומים גדולים פי עשרות ומאות וברוך השם הכל בסדר.

העניין זה התמיכה הרגשית. הידיעה שהמערכה אינה פרטית אלא ציבורית ושאתה פועל בשליחות. ולכן האברך שאני לא מכיר שתרם עשרים שקל מרגש לא פחות מהידיד שתרם 500.

תודה תודה תודה.

1706001866105.png

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אז צרכים לתרום רק עשרים ?
ההתרגשות זהה (את האמת) העזרה כמובן כן נמדדת בסכומים.
היה אפילו אחד שתרם עשרה שקלים. זה לא הכסף אני מסביר אלא העידוד.
איני רוצה להפוך את זה למצ'ינג חלילה (אם כבר אז סכומים ראויים...) אלא משהו בשוליים, תודה והמשכנו. לא להתמקד כאן.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
וְהַמְּלָאכָ֗ה הָיְתָ֥ה דַיָּ֛ם לְכׇל־הַמְּלָאכָ֖ה לַעֲשׂ֣וֹת אֹתָ֑הּ וְהוֹתֵֽר

נראה לי שאנחנו מתקרבים (התקשר מישהו שהוא מעביר סכום רציני, אני מקווה שאכן כך יהיה) ולא צריך יותר. תודה לכולם . ריגשתם כל הכבוד.

קבצים מצורפים

• 1706086524651.png
    1706086524651.png
    KB 148.8 · צפיות: 83

יוסיK

משתמש פעיל
וְהַמְּלָאכָ֗ה הָיְתָ֥ה דַיָּ֛ם לְכׇל־הַמְּלָאכָ֖ה לַעֲשׂ֣וֹת אֹתָ֑הּ וְהוֹתֵֽר

נראה לי שאנחנו מתקרבים (התקשר מישהו שהוא מעביר סכום רציני, אני מקווה שאכן כך יהיה) ולא צריך יותר. תודה לכולם . ריגשתם כל הכבוד.
אז מה האבני שוהם של הנשיאים שנזכרו מאוחר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה