רשתות טאבלט

sap13

משתמש מקצוען
רציתי לברר על הטבלאט הזה:
אם אנחנו קונים אותו, ומתחברים לרשת דרך ויפי ומורידים משחקים ותוכנות. רובם יעבדו אם אח"כ נשים כרטיס סים עם סינון? או שתמיד צריך את הרשת בשביל המשחקים הללו?

טוב מאוד

משתמש מקצוען
בקשר לסינון תלוי באיזה משחקים ותוכנות אתה מתכוון לשים וגם תלוי איזה סינון נטפרי?
לגבי הטאבלט עצמו לא מומלץ הוא מידי חלש זיכרון RAM פנימי 2GB

sap13

משתמש מקצוען
בקשר לסינון תלוי באיזה משחקים ותוכנות אתה מתכוון לשים וגם תלוי איזה סינון נטפרי?
לגבי הטאבלט עצמו לא מומלץ הוא מידי חלש זיכרון RAM פנימי 2GB
הסינון הכי מחמיר נגיד... השאלה היא האם יש קשר בין הסינון למשחקים לאחר שכבר הותקנו?

טוב מאוד

משתמש מקצוען
הסינון הכי מחמיר נגיד... השאלה היא האם יש קשר בין הסינון למשחקים לאחר שכבר הותקנו?
אם המשחק לא דורש אינטרנט זה אמור לעבוד
מה מומלץ במחיר עד 800?

sap13

משתמש מקצוען

זאת השאלה שלי בדיוק. אין לי שמץ אם המשחקים דורשים אינטרנט. יכול להיות שהם חינמיים בכדי שיהיה פרסומות.

sap13

משתמש מקצוען

הוא קולט ויפי?

Yael Mor

משתמש מקצוען
כדאי לדבר עם נטפרי, הם יגידו לכם איזה טאבלט מתאים להם ומה האפשרויות. כי הסיכון לא עובד על כל הטאבלטים. אם אני לא טועה הטאבלט ששמים למעלה לא יעבוד עם נטפרי. (סתם ככה הטאבלט הזה קצת איטי, במיוחד עם סינון, אבל לא רק. עכשיו סמסונג הוציאו טאבלט חדש שעולה 800, ואמור להיות בחנויות שבוע הבא)

sap13

משתמש מקצוען
כדאי לדבר עם נטפרי, הם יגידו לכם איזה טאבלט מתאים להם ומה האפשרויות. כי הסיכון לא עובד על כל הטאבלטים.
אצל נטפרי אין סיכוי שמשחקים יפעלו אפילו אם התקנתי לפני הסינון, כל עוד המשחק צריך רשת זה יחסם נכון?

Yael Mor

משתמש מקצוען
אני לא יודעת. אבל מה שכן כרגע שעשית את החסימה של נטפרי זה אל חזור. אולי בשביל משחקים עדיף גמבוי בלי אינטרנט וזהו. בד"כ הם הרבה יותר טובים למשחק מאשר טאבלט.

טוב מאוד

משתמש מקצוען
לי יש נטפרי. אבל אני יודע שבנטספארק אפשר לסדר את הגדרות הסינון כרצונך
כדאי לדבר עם נטפרי, הם יגידו לכם איזה טאבלט מתאים להם ומה האפשרויות. כי הסיכון לא עובד על כל הטאבלטים. אם אני לא טועה הטאבלט ששמים למעלה לא יעבוד עם נטפרי. (סתם ככה הטאבלט הזה קצת איטי, במיוחד עם סינון, אבל לא רק. עכשיו סמסונג הוציאו טאבלט חדש שעולה 800, ואמור להיות בחנויות שבוע הבא)
הטאבלט השני עובד עם נטפרי הראשון איטי מאוד

מה אמור לצאת?

טוב מאוד

משתמש מקצוען
האתר שלהם בקושי מציג מידע.
אפשר להתחבר לשבוע נסיון חינם ותבדוק כרצונך
אמור לצאת משהו יותר טוב. לא יודעת בדיוק מה מעלותיו.(קרוב משפחה קנה עכשיו).
אין כמעט להשיג אותו, עוד כמה שבועות הוא בטח כבר יהיה הרה יותר זמין.
אפשר דגם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה