מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

דזפ

משתמש רשום
אני רואה שהמחירים שם זולים יותר מאופק שלי לדוגמא, כמה עלה שם למטר?
עלה למטר 9090
אל תקנא בהם. הם מחכים כבר 4.5 שנים מההגרלה (בדיוק. ההגרלה התקיימה ב20/1/19) ועוד לא עלה טרקטור על השטח. כך שגם אם הכל יזוז מעכשיו - מדובר על לא פחות מ7.5 שנים של שכירות...

ומה עם המדד שעוד יעלה? עד גמר הבנייה הם ישתוו למחיר שלך + 3 שנות שכירות והרבה עוגמת נפש.
אין לי מושג למה לא קם מישהו ומארגן תביעה רצינית נגד הקבלן הזה, כל ההתנהלות שלו חצופה ושערורייתית!
המדד אצל הקבלן הזה מתחיל אחרי חתימת חוזה (אולי כבר לא)

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בסוף זה ענין של מזל, או יותר נכון של סייעתא דשמיא, כי יש בניינים של אלי יוחנן שכבר מאוכלסים (343-346), או כמעט מאוכלסים (347) והם ממש יפים ומרווחים, יש כאילו שבאמצע בנייה וצפופים להחריד (380-385), ויש כאילו שעדיין לא התחילו לבנות בכלל (326-327, 305-306). כל אחד מה שכתוב לו למעלה...
1689887656080.png

avi11

משתמש פעיל
חשבון מים? הקבלן עדיין לא העביר אותו על שמי, אמרו לי שאני אמור לקבל בדואר חיוב מחברת המים. מישהו באופק שלי באיכלוס האחרון כבר קיבל?

די

משתמש סופר מקצוען
יש כאילו שבאמצע בנייה וצפופים להחריד
לא יפה כל הזמן להשמיץ אותו.
אתה לא יודע מה הנתונים שיש לו לפי גודל המגרשים שהוא קיבל.
ייתכן ורק לבנות בצורה כזו זה היה ריווחי בשבילו. אל תדין את חברך עד שתגיע למקומו.
מי שממילא יש לו ווילונות לא אמור להפריע לו מה יש ממול. כמובן מדובר רק בבניינים שפונים אחד כלפי השני, כי בכיוון החיצוני יש נוף לפארק.

avi11

משתמש פעיל
איך אני מאתר מספר נכס עבור ארנונה? וממתי אני אמור לשלם?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לא יפה כל הזמן להשמיץ אותו.
אתה לא יודע מה הנתונים שיש לו לפי גודל המגרשים שהוא קיבל.
ייתכן ורק לבנות בצורה כזו זה היה ריווחי בשבילו. אל תדין את חברך עד שתגיע למקומו.
מי שממילא יש לו ווילונות לא אמור להפריע לו מה יש ממול. כמובן מדובר רק בבניינים שפונים אחד כלפי השני, כי בכיוון החיצוני יש נוף לפארק.
ראית בעיניים מה הוא עשה? אין דבר כזה בשום שכונה בעיר. מציע לך לעשות הליכה בפארק ירמות ולהמשיך מזרחה לחלק החדש ברמה ה, כשתגיע לאיזור סוהו (שגם הגזימו לגמרי בצפיפות) תסתכל לצד השני, ונדבר כאן אחר כך...
הכעס שלי עליו נובע מבקשות ההיתר המוגזמות שלו שאף קבלן אחר לא העיז לבקש, על חשבון הרוכשים האומללים. לא יעלה על הדעת שאדם יזכה בהגרלה בתחילת 2019 ויחכה 4.5 לפני שטרקטור בכלל יעלה על השטח.
ראה כאן בקובץ המצורף את בקשותיו הלא הגיוניות

תות פשוט

משתמש מקצוען
כשאני משכיר את הדירה, איך אני מעביר את החיוב על המשכיר?
גז יגל ישלחו לו טפסים
חשבון מים? הקבלן עדיין לא העביר אותו על שמי, אמרו לי שאני אמור לקבל בדואר חיוב מחברת המים. מישהו באופק שלי באיכלוס האחרון כבר קיבל?
חשבון מים עובר אוטומטי למי שמש
איך אני מאתר מספר נכס עבור ארנונה? וממתי אני אמור לשלם?
גם זה יעבור אוטומטי על שמכם
השוכר יצטרך להעביר על שמו בעירייה או באתר העירייה

נוי שלחה מייל מאוד מפורט שמסביר הכל.

avi11

משתמש פעיל
גז יגל ישלחו לו טפסים
מה הכוונה? איך הם יודעים לשלוח לו?
חשבון מים עובר אוטומטי למי שמש
כלומר? אוטמטי ממי למי? ומתי?
גם זה יעבור אוטומטי על שמכם
השוכר יצטרך להעביר על שמו בעירייה או באתר העירייה
מתי?! אני צריך לשלם ממועד מסירת המפתח? אני רוצה להעביר עכשיו לשוכר. איך אני יכול לעשות זאת כבר? אין לי שום מספר זיהוי.
נוי שלחה מייל מאוד מפורט שמסביר הכל.
נוי או מורן? כי לא זכור לי מייל כזה מנוי ומורן שלחה משהו מאד לא מפורט. יש סיכוי לקבל את מה שנוי שלחה מפורט?
תודה רבה!

avi11

משתמש פעיל
ראה כאן בקובץ המצורף את בקשותיו הלא הגיוניות
אתה בטוח שזה לא הגיוני? שאר הקבלנים לא ביקשו תוספת של 20 אחוז?
אני גם רואה כאן התחשבות לכאורה בדיירים- צימצום הבניינים מ4 ל2, שלא יצטרכו לחכות 3 שנים למימוש האופציה [באופק שלי צריך לחכות 3 שנים למימוש?]

תות פשוט

משתמש מקצוען
נוי או מורן? כי לא זכור לי מייל כזה מנוי ומורן שלחה משהו מאד לא מפורט. יש סיכוי לקבל את מה שנוי שלחה מפורט?
תודה רבה!
משתכנים נכבדים,

חברת "אופק שלי" מאחלת לכם הרבה שמחה והנאה בביתכם החדש.

לנוחיותכם, ריכזנו הבהרות אודות נושאים מרכזיים שעלו בפניותיכם האחרונות:

מפתחות דירה:

כל דייר יקבל 5 מפתחות לדירה.

ניתן לגשת למשרד האתר לקבלת יתרת המפתחות, כולל מפתחות למחסן ולתיבת דואר,

בימים א'-ה', בין השעות 8:30-16:30.

*רלוונטי עבור דיירים שסיימו תהליך מסירת דירה וקיבלו מפתח.*

מנואלה ומטף לכיבוי אש:

נמצאים בדירתכם/במחסן.

חיבור לגז:

דיירים המעוניינים להתחבר לגז – יכולים לפנות לחברת גז יגל בטלפון: 08-9376000.

חיבור למים:

הדירות מחוברות למים על מונה החברה. רישום המונה יעבור באופן אוטומטי על שם הדיירים.

מי שמש: 1800-84-8888

הפעלת מעליות:

ועד שסיים תהליך פתיחת חשבון, העברת מונה חשמל ציבורי, התחייבות למונה חניונים והעברת קווי בזק של מעלית וכיבוי אש (נשלחו טפסים במייל), רשאי לתאם עם חברת שינדלר מעליות למסירת המעליות והפעלתן – בטלפון: 02-5584104.

מערכות ציבוריות נוספות:

מערכות גילוי אש:

להפעלת מערכת גילוי אש, ניתן לפנות לכפיר בטלפון: 050-2334105.

מאגרי מים - חדר משאבות:

חברת אמפירון – להסבר ושאלות ניתן לפנות לרון בטלפון: 054-2667722.

שערי חניון:

חברת עופר שערים – שערי החניונים יופעלו בהמשך השבוע.

להסבר, הדרכה, קניית שלטים, הגדרות אפליקציה ועוד – ניתן לפנות לאהובה בטלפון: 073-2002014.

מערכת חימום מים סולארית:
חברת אידיאל.

מייל לפניות אודות ליקויים:

<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

בפנייה נא לציין מס' בניין, מס' דירה, כתובת ושמות המשתכנים.

רצוי לצרף תמונה להבנת הליקוי ומיקומו.

לכל שאלה בנוגע לתשלומים ולמסמכים הנדרשים למסירה: 08-9931840.

לתיאום מועד מסירה: 08-6142541.

שיהיה בשעה טובה ובהצלחה בדירתכם החדשה!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אתה בטוח שזה לא הגיוני? שאר הקבלנים לא ביקשו תוספת של 20 אחוז?
אני גם רואה כאן התחשבות לכאורה בדיירים- צימצום הבניינים מ4 ל2, שלא יצטרכו לחכות 3 שנים למימוש האופציה [באופק שלי צריך לחכות 3 שנים למימוש?]
14 קומות במקום 11, ביטול דירוג הבניינים תוך כדי ביטול מרפסות סוכה, הכנסת 48 יח"ד בבנין אחד, עיכוב של 4.5 שנים בבניה, כל זה הגיוני בעיניך?

די

משתמש סופר מקצוען
ראית בעיניים מה הוא עשה? אין דבר כזה בשום שכונה בעיר. מציע לך לעשות הליכה בפארק ירמות ולהמשיך מזרחה לחלק החדש ברמה ה, כשתגיע לאיזור סוהו (שגם הגזימו לגמרי בצפיפות) תסתכל לצד השני, ונדבר כאן אחר כך...
אני מכיר את זה טוב מאוד.
אז גם אתה מודה שיש עוד קבלנים שעשו כך.
תלוי איזה גודל מגרש יש. מגרש רחב, מטבע הדברים יהיו בו שני בניינים במגרש אין שום קשר לקבלן. גם הקבלנים שאתה מעריץ אותם עשו כך בפרויקטים מסוימים בשכונות אחרות.
בכלל לא ברור מי הרוכשים האומללים? זכית במחיר למשתכן תגיד תודה. לא בא לך-תבטל את הזכיה. יש זוכים בנתניה ועוד מקומות שחיכו הרבה יותר מזה. אף אחד לא חייב לך כלום. אם העירייה אישרה לו את זה אז הכל בסדר.
הכנסת 48 יח"ד בבנין אחד,
שים לב שיש 3 מעליות.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בכלל לא ברור מי הרוכשים האומללים? זכית במחיר למשתכן תגיד תודה. לא בא לך-תבטל את הזכיה. יש זוכים בנתניה ועוד מקומות שחיכו הרבה יותר מזה. אף אחד לא חייב לך כלום. אם העירייה אישרה לו את זה אז הכל בסדר.
ממש לא מסכים עם הגישה הזו. הקבלן לא עושה לרוכשים שום טובה במחיר למשתכן, אלא המדינה היא זו שעושה לו את הטובה. הקבלן מחוייב לרוכשי מחיר למשתכן בדיוק כמו רוכשי השוק החופשי, והוא צריך להתנהג כמו בן אדם.
אין כיום בנינים ברמה ה' בני 14 קומות, וגם אין בנינים שם הבנויים כ"כ בצפיפות כמו שהוא בנה ב380-385 (הוא בהחלט התעלה גם על סוהו...), כמו כן אין קבלן בשכונה שעדיין לא התחיל לבנות פרוייקט מסויים אחרי כ"כ הרבה זמן, אלא להיפך, כמעט כל הפרוייקטים כבר מאוכלסים (פסגות זיו התעכב בגלל קריסת קיר התמך וגם שם ההתנהלות לא היתה בסדר, אבל אפילו שם מדובר בשלב ממש מתקדם של הבניה). כך שקשה לי מאד ללמד זכות עליו.

די

משתמש סופר מקצוען
הקבלן מחוייב לרוכשי מחיר למשתכן
באתר של מחיר למשתכן לא כתוב שמתחייבים לתת לך דירה בלי היזק ראיה או משהו כזה. אם העירייה מאשרת אז אין שום בעיה. אתה יכול לשים וילון ושלום על ישראל. גם לגבי לוחות זמנים אין התחייבות בין הקבלן לרוכשים לפני חתימת חוזה.
אין כיום בנינים ברמה ה' בני 14 קומות
וולפסון בונה בניינים של 14 קומות (לא רואה שום חיסרון בבניינים גבוהים, הפוך, כמה שיותר גבוה יותר יוקרתי במיוחד שיש 3 מעליות באלי יוחנן שהעלו כאן)

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אתה יכול לשים וילון ושלום על ישראל.
זה לא ענין של וילון, לחלק מהדירות שם לא נכנס אור מרוב הקירבה לבנין הסמוך...
לא רואה שום חיסרון בבניינים גבוהים, הפוך, כמה שיותר גבוה יותר יוקרתי
בתל אביב אתה צודק - כשיש לכל משפחה 1-2 ילדים. אבל עם ממוצע של 7 ילדים למשפחה מדובר בכ350 ילדים בבנין! תסכים איתי שגם 3 מעליות לא יעזרו...

goaty

משתמש פעיל
@בית שמשניק אתה רכשת באלי יוחנן?
מגרש 380 - 385 שווק כך מלכתחילא, מ. אביב חיכו יותר זמן, אלי יוחנן נתנו אפשרות לשלם את כל עלות הדירה מראש, הם נתנו יחס ושירות לרוכשי מחיר למשתכן טוב מחברות אחרות.
אתה מוזמן לבקר ברמה ג1 בפרוייקטים של קבוצות רכישה חרדיות שאמונות על צניעות וכו' ולקבל מושגים של היזקי ראיה ואז לדבר על אלי יוחנן....

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק אתה רכשת באלי יוחנן?..
לא רכשתי אצלו ולא מכיר מישהו שרכש
מגרש 380 - 385 שווק כך מלכתחילא,
יתכן, אבל זה עדיין לא מצדיק את מה שהוא עשה שם. אין שום קבלן שעשה משהו כזה.
[מ. אביב חיכו יותר זמן
הם אולי חיכו יותר זמן מאשר חלק מהמגרשים שלו, אבל לא מהמגרשים שהוא עדיין לא התחיל לבנות (305-306, 327 -326) שעליהם דיברתי. (אגב מ. אביב מתקדמים מאד יפה בבנייה)
הם נתנו יחס ושירות לרוכשי מחיר למשתכן טוב מחברות אחרות.
יתכן.
אתה מוזמן לבקר ברמה ג1 בפרוייקטים של קבוצות רכישה חרדיות שאמונות על צניעות וכו' ולקבל מושגים של היזקי ראיה ואז לדבר על אלי יוחנן....
משער שאתה מתכוון לפרוייקטים של כרמל, אבל אני חושב שאי אפשר להשוות עמותה שבנתה ללא כוונות רווח בהנחה ענקית ממחיר השוק (600K לדירות 3 חד' במקום מיליון פלוס שהיה המחיר באותו זמן), לקבלן שמשווק את עצמו כיוקרתי ומוכר במחיר מלא (מחיר למשתכן זה סבסוד של המדינה). וחוץ מזה שלדעתי מגרש 380-385 צפוף אפילו יותר מכרמל.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה