מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

אור יום ט

משתמש חדש
היא גם הזהירה.
אחר כך היא הפנימה שהאזהרות שלה הם על הנייר, אז היא הצליחה להביא הצרחה. עניין שאם ראש עיר חרדי היה מנסה לעשות משהו בדומה לכך הוא היה יושב בחדרי חקירות על דברים מהסוג הזה.
כאשר ההצרחה הצליחה להשיג בדיוק את המטרה ההפוכה, להכניס זוכים שהיו ברשימת המתנה, היא הביאה תקציב של מיליון שקל לשיווק השכונה לאוכלוסיות אותם רצתה ליישב במקום.
אז מי שהלך ראש בקיר זאת עליזה בלוך.
ואחר כך מצדיקים את העובדה למה צריך לייבא כל בוקר ילדים משכונות אחרות ללמוד במבנה הציבורי.
כי הרי השכונה לא יועדה לחרדים, ולכן החרדים ייסעו ללמוד בשכונות אחרות. וכשמבקשים אישור חורג להשתמש בדירה לגן ילדים מפוקח ומסודר, שולחים פקחים לתת קנסות.
ואז יבוא @Zvibrunner וייתמם, למה היא זוכה לכינוי המעליב הזה רודפת חרדים, הרי היא מחפשת רק את טובתם:(:(:(
תסלח לי אבל גם ההודעה שלך מיתממת. ראש עיר חרדי לא יהיה בחקירות כאלה כי לא באמת מאפשרים לאנשים לא חרדים לגור בשכונה חרדית , מכיר שכונה חרדית שמקבלים בברכה כאלו שהם לא? ובמקרה אני גם מכירה קצת את הגן בקצה השכונה, כולם שם מהשכונה, לא מייבאים ילדים משכונות אחרות.
ממש לא מצדיקה את זה שגם לנו צריכים להיפתח גנים ודחוף, אבל בואו נכיר בעובדה שגם הם יכולים לגור כאן וזה לא צריך לבוא על חשבוננו. לי נמאס מכל המריבות האלו כל הזמן , אצלנו בבניין גרים מכל הסוגים וב"ה יודעים להסתדר אחד עם השני גם אם זה לפעמים יכול להיות מורכב.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
ובמקרה אני גם מכירה קצת את הגן בקצה השכונה, כולם שם מהשכונה, לא מייבאים ילדים משכונות אחרות.
את מכירה כיתה אחת שפעילה שם.
ויש כיתות נוספות, של גני שפה למשל, שהילדים הם יבוא חוץ. תסלחי לי, אני עומד בכניסה כל בוקר ורואה את הרכבים שמגיעים מחוץ לשכונה.
ובכל מקרה, זה עדיין לא מצדיק לא לאשר בקשה לשימוש חורג לגן שכולו ילדים מהשכונה, ולקנוס את המפעיל. גם אם הם חרדים.
כי לא באמת מאפשרים לאנשים לא חרדים לגור בשכונה חרדית , מכיר שכונה חרדית שמקבלים בברכה כאלו שהם לא?
אהה!
ואת קבלת הפנים הנחמדה שהשכנים החילונים שלי עשו לי שכחת לציין.
ואת ההצקות היום יומיות, שכל הנחמדונים הללו, שמטיפים לאהבת ישראל וקבלת השונה. כמובן, רק ביחס למי שהוא פחות דתי ממך ולא יותר.
זה ממש לא משנה מי מקבל את מי. מהלכים בגיבוי המשנה ליועמ"ש שום ראש עיר חרדי לא היה מצליח להעביר.
מעניין באמת למה ההצרחה היתה רק חד צדדית. למה החילונים שזכו בד' לא קבלו אפשרות לבטל את הזכיה כדי לזכות ראשונים ברמה ה'? כי על זה באמת אולי עליזה בלוך היתה נחקרת
ואו נכיר בעובדה שגם הם יכולים לגור כאן וזה לא צריך לבוא על חשבוננו.
אני עונה אמן על מה שאת כותבת.
הלוואי שעליזה בלוך כבר תכיר סוף כל סוף במציאות הזאת שגרים כאן חרדים. ותתחיל, קצת, ממש קצת להתייחס לצרכים שלהם. שתתן להם לקיים גן ילדים בשכונה שהורי הילדות לובשים כובע וחליפה. לא התיימרנו לבקש פעילות מתנסי"ת. ממש לא, זה רק לתושבים הנכונים, אלו ששכנעו אותם מאוד מאוד לבוא לגור בשכונה שמותאמת במיוחד בשבילם. אבל מינימום של צורך בסיסי שכל ילד במדינה זכאי לו.
אצלנו בבניין גרים מכל הסוגים וב"ה יודעים להסתדר אחד עם השני גם אם זה לפעמים יכול להיות מורכב.
גם בבניין שלי.
אבל העיריה פחות מכירה בכך.

jkhr78322

משתמש רשום
ויש כיתות נוספות, של גני שפה למשל, שהילדים הם יבוא חוץ. תסלחי לי, אני עומד בכניסה כל בוקר ורואה את הרכבים שמגיעים מחוץ לשכונה.
ובכל מקרה, זה עדיין לא מצדיק לא לאשר בקשה לשימוש חורג לגן שכולו ילדים מהשכונה, ולקנוס את המפעיל. גם אם הם חרדים.

אהה!
ואת ההצקות היום יומיות, שכל הנחמדונים הללו, שמטיפים לאהבת ישראל וקבלת השונה. כמובן, רק ביחס למי שהוא פחות דתי ממך ולא יותר.
זה ממש לא משנה מי מקבל את מי. מהלכים בגיבוי המשנה ליועמ"ש שום ראש עיר חרדי לא היה מצליח להעביר.
מעניין באמת למה ההצרחה היתה רק חד צדדית. למה החילונים שזכו בד' לא קבלו אפשרות לבטל את הזכיה כדי לזכות ראשונים ברמה ה'? כי על זה באמת אולי עליזה בלוך היתה נחקרת

הלוואי שעליזה בלוך כבר תכיר סוף כל סוף במציאות הזאת שגרים כאן חרדים. ותתחיל, קצת, ממש קצת להתייחס לצרכים שלהם. שתתן להם לקיים גן ילדים בשכונה שהורי הילדות לובשים כובע וחליפה. לא התיימרנו לבקש פעילות מתנסי"ת. ממש לא, זה רק לתושבים הנכונים, אלו ששכנעו אותם מאוד מאוד לבוא לגור בשכונה שמותאמת במיוחד בשבילם. אבל מינימום של צורך בסיסי שכל ילד במדינה זכאי לו.

גם בבניין שלי.
להפסיק להפחיד אנשים מהשכונה. כל אחד יכול לבוא לגור כאן וליהנות מחיים נפלאים ושלווים. הקצאות לכולם יגיעו בזמן. בחלקים החדשים של רמה א' נדרשו למעלה משלוש שנים עד שסוף סוף קיבלו בתי כנסת וגנים. עם קצת סבלנות ואהבה, כל אחד יקבל את מה שהוא צריך בקרוב.

יהודי ישראלי

משתמש פעיל

ברוס

משתמש פעיל
אתה בטח מתכוון גנים חרדיים;)
כי גנים לא חרדיים יש כבר
יש עוד גני עירייה שיפתחו בע"ה.
הגנים של שתילי הרמה ושל אגודת ישראל הם גנים עירונים !!!
ורשת אגו"י מעונינת לפתוח את הגנים במבנה העירוני של משרד השיכון/העירייה מתחת לבית כנסת בכניסה לשכונה
תקוותינו ותפילתינו בס"ד שיצליחו בכך מעל המשוער.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
אושרו הדירות ברמה ה' 2

כמה קומות בבנין?

אור יום ט

משתמש חדש

אהה!

גם בבניין שלי.
יש עוד כיתה אחת של גן חינוך מיוחד, הגנים האלו הרבה פעמים לא מיועדים לתושבי השכונה דווקא בגלל עניין ההסעות והגן השני הוא מתושבי השכונה. בתחילת השנה היו גני חבד ועכשיו אין שם כלום. בכל אופן מה שאני באה להגיד שאחד לא צריך לבוא על חשבון השני וברור שזה לא בסדר שאין גם לנו אבל אפשר לדרוש בלי קשר אליהם , לדעתי זה רק יעזור לנו. ושמחה שהאווירה אצלכם טובה בבניין (אז מי עשה לך את הקבלת פנים הלא נעימה? ) רק חבל שזה לא גם באווירה הציבורית.

goaty

משתמש פעיל
סניף חדש רמה ה.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה