מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

avi11

משתמש פעיל
האם שייך להאמין לחברה שהם יחזירו לו את הכסף על אינסטלטור פרטי????????
הם טוענים שחברת ההוכחה עליו?! שיכתוב להם בתקיפות שהם בתקופת הבדק וחובת ההוכחה עליהם מצרף כאן את לשון החוק מקווה שיהיה לו לתועלת.
במידה וזה לא יעזור שישאל אותם בצורה כתובה איזו הוכחה הם רוצים. בדרך כלל הם מבקשים אישור מאינסטלטור. נקווה שלא יבקשו מהנדס בניין...

1687792568232.png

avi11

משתמש פעיל
האם שייך להאמין לחברה שהם יחזירו לו את הכסף על אינסטלטור פרטי????????
אם כוונת השאלה הייתה האם הם יחזירו לו את עלות האינסטלטור לא על זה עניתי. אני לא יודע מה הכללים בזה. שיישאל..

chanacha

משתמש רשום
אם יהיה לי משהו רלוונטי אני ידאג להעביר פרטי קשר.
בכל זאת אני לא מתווך.
אם אתה רוצה פרטים של מתווך חרדי תושב השכונה (גם הוא בסגנון האמריקאים המדוברים) שמעוניין להביא שוכרים בסגנון הזה, אני יכול לתת לך פרטים.
אשמח לקבל את פרטי המתווך

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
בדרך כלל הקבלנים מתקנים בעצמם, אבל אם זה תיקון קטן לפעמים הם אכן שולחים אותך לאינסטלטור פרטי. צריך לוודא מראש את ההתחייבות לשלם.

avi11

משתמש פעיל
בדרך כלל הקבלנים מתקנים בעצמם, אבל אם זה תיקון קטן לפעמים הם אכן שולחים אותך לאינסטלטור פרטי. צריך לוודא מראש את ההתחייבות לשלם.
כרגע מדובר על התחמקות מהאחריות וטענה שזה נגרם ע"י הרוכש. מה שצריך כעת זה חוו"ד מקצועית האם יש בעיה בביצוע או לא

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

avi11

משתמש פעיל
כתבו לי מאופק שלי שלא ניתן להביא בדק בית במסירת מפתח- או במסירה ראשונית או אחרי קבלת הדירה.
אני לא כ"כ מבין את העניין, יש סיבה להביא דווקא קודם קבלת הדירה?
אשמח להסבר...

האברך ממיר

משתמש מקצוען
כתבו לי מאופק שלי שלא ניתן להביא בדק בית במסירת מפתח- או במסירה ראשונית או אחרי קבלת הדירה. אני לא כ"כ מבין את העניין, יש סיבה להביא דווקא קודם קבלת הדירה? אשמח להסבר...
אחרי קבלת הדירה הקבלן יכול להתנער מאחריות על כל מיני פגמים.
כמו שקרה למי שסיפר כאן באשכול על סתימה בדירה שלו.
לא בהכרח שזה יקרה, אבל עדיף לפני מסירת הדירה מהקבלן.
ורווח נוסף, כשאתה מקבל את הדירה עם רשימה של פגמים ביד, אתה יכול לדרוש מהם בשטח שיתקנו לך. אני במסירת מפתח דרשתי תיקונים, וחלקם בוצעו מיידית. אחר כך כבר מתחיל סיפור של תיאום.

avi11

משתמש פעיל
ורווח נוסף, כשאתה מקבל את הדירה עם רשימה של פגמים ביד, אתה יכול לדרוש מהם בשטח שיתקנו לך. אני במסירת מפתח דרשתי תיקונים, וחלקם בוצעו מיידית. אחר כך כבר מתחיל סיפור של תיאום.
במקרה שלי יש 7 ימים [אחרי הורדת שישי שבת] בין המסירה הראשונית למסירת מפתח. יש סיכוי שיצליחו לעשות משהו בזמן הזה?!

האברך ממיר

משתמש מקצוען
במקרה שלי יש 7 ימים [אחרי הורדת שישי שבת] בין המסירה הראשונית למסירת מפתח. יש סיכוי שיצליחו לעשות משהו בזמן הזה?!
לא התכוונתי שהתיקונים בוצעו בין המסירה הראשונית למסירת מפתח.
אלא שכבר ידעתי מה צריך לתקן, ובעת קבלת המפתח דרשתי שיתקנו פגמים רציניים, כגון פנלים עקומים ושבורים, תיקוני טיח, השלמות רובה, וכדו'.
מכיוון שהדירה נמסרת ע"י אחד ממנהלי הפרוייקט, הוא קרא לפועלים והם תקנו תוך כדי.
כל פגם שלא תוקן, הופיע בפוטוקול המסירה של הקבלן.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
לא התכוונתי שהתיקונים בוצעו בין המסירה הראשונית למסירת מפתח.
אלא שכבר ידעתי מה צריך לתקן, ובעת קבלת המפתח דרשתי שיתקנו פגמים רציניים, כגון פנלים עקומים ושבורים, תיקוני טיח, השלמות רובה, וכדו'.
מכיוון שהדירה נמסרת ע"י אחד ממנהלי הפרוייקט, הוא קרא לפועלים והם תקנו תוך כדי.
כל פגם שלא תוקן, הופיע בפוטוקול המסירה של הקבלן.
הנה פרוטוקול המסירה שלי. אתה יכול לראות כמה פגמים, שלולי דו"ח הבדק לא הייתי יודע מזה, וזה לא היה מופיע בדו"ח של הקבלן.

קבצים מצורפים

• פרוטוקול מסירה סופית.pdf
    1 MB · צפיות: 92

goaty

משתמש פעיל
חיסרון מסוים שיש בהבאת הבודק במסירה הראשונית, עדיין אין מים וחשמל בדירה ולא שייך לבדוק את מערכות המים והחשמל.

ברוס

משתמש פעיל
השבוע לפני 4' שנים !!!
והם עדיין מחכים לדירה משלהם אי שם ברמה ד' - בכפר מאחורי כפר ברכיה , בו בזמן שיכלו כבר לפני שנה וחצי להיות בדירה משלהם בפרויקט עיר דוד.
וע"ז אומר הפתגם "עליזה בלוך אין על מי לסמוך" ...
כל מילה נוספת מיותרת על הפשיעה שעשו אז למצריחים התמימים שעדיין משלמים שכירות.

קבצים מצורפים

• ההצרחה שכשלה..pdf
    KB 498 · צפיות: 59

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
השבוע לפני 4' שנים !!!
והם עדיין מחכים לדירה משלהם אי שם ברמה ד' - בכפר מאחורי כפר ברכיה , בו בזמן שיכלו כבר לפני שנה וחצי להיות בדירה משלהם בפרויקט עיר דוד.
וע"ז אומר הפתגם "עליזה בלוך אין על מי לסמוך" ...
כל מילה נוספת מיותרת על הפשיעה שעשו אז למצריחים התמימים שעדיין משלמים שכירות.
מצד שני, יש אולי כאלו שזכו באלי יוחנן בפרוייקט שעדיין לא התחיל להיבנות ובזכות ההצרחה קיבלו משהו בד' שכבר מוכן. כך שזה יכול ללכת לכל כיוון.

ברוס

משתמש פעיל
מצד שני, יש אולי כאלו שזכו באלי יוחנן בפרוייקט שעדיין לא התחיל להיבנות ובזכות ההצרחה קיבלו משהו בד' שכבר מוכן. כך שזה יכול ללכת לכל כיוון.
אני מדבר מרוב המצריחים , ממש רובו ככולו ( למעט משני הפרויקטים הבודדים של אלי יוחנן שזה באמת חריג מאוד )
יש לי חבר יקר - שהוא זכה בדירה טובה בעיר דוד , וברוב תמימותו הצריח לרמה ד' אי שם...
והוא עדיין ממתין לדירה שלו שתהיה מוכנה לפי החוזה... רק בסוף שנה הבאה. בו בזמן שיכל כבר להתרווח בדירתו הפרטית ברמה ה' ולקבל משכנתא בריביות שהיו זולות מלפני שנה.
והוא אמר לי כבר כמה פעמים שהוא מתחרט על זה - והוא לא יכול לסלוח לכל אלו ששיתפו פעולה בתוכנית המרושעת הזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה