מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

shs

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מחפש מידע לגבי הגרלות 993 ו-989 של אלי יוחנן
איפה זה אוחז, האם כבר בחרו דירות?

Neve Shamir

משתמש חדש
ערב טוב אנחנו עומדים כרגע לפני האכלוס בנמדר
אנחנו מעוניינים לגבש את כלל הזוכים החרדים
כדי שנוכל לבוא ולגור בשכונה חרדית
כרגע יש לנו קרוב למאה משפחות בפרוייקט שניצור איתם קשר בשבוע הקרוב
אשמח אם תוכלו ליצור איתנו קשר דרך קבוצת הזוכים H686000 ג'ימל .כום
נתראה בקרוב ממש

מיריומה

משתמש מקצוען
ערב טוב אנחנו עומדים כרגע לפני האכלוס בנמדר
אנחנו מעוניינים לגבש את כלל הזוכים החרדים
כדי שנוכל לבוא ולגור בשכונה חרדית
כרגע יש לנו קרוב למאה משפחות בפרוייקט שניצור איתם קשר בשבוע הקרוב
אשמח אם תוכלו ליצור איתנו קשר דרך קבוצת הזוכים H686000 ג'ימל .כום
נתראה בקרוב ממש
עובדים על כנס רציני לכל הרוכשים מהפרויקט שלכם, מקווה שיהיה כבר פרטים בקרוב.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אגב, בעיתון מיטב הייתה כתבה יפה על רמה ה', ועל ההדלקה בל"ג בעומר.
אולי מישהו פה יוכל להעלות.

(במאמר המוסגר, הם פתחו שם סקר, מי היינו רוצים שיהיה ראש העיר הבא, עם הרבה אופציות. זה כמובן רק סקר ואין לו השפעה גדולה, אך עדיין יש לו השפעה. כאן המקום להזכיר לתושבי ורוכשי רמה ה' החרדיים, שגולדברג הוא זה שנלחם למען חילון השכונה, למרות שהיה רוב חרדי במועצת העיר, הוא שימש כדוברה של ראש העיר וטרח להסביר בכל הבמות החרדיות שמקומם של החרדים ברמה ד', ומולץ שיבצעו את ההצרחה.)
עיתון ברמה תינוקית ומטה. בעיות כתיב וכו'.

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
בשורה משמחת לתושבי פרויקט עץ השקד- קו 23 יכנס לעץ השקד
get_hangouts_attachment_url
1654073284596.png

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
(במאמר המוסגר, הם פתחו שם סקר, מי היינו רוצים שיהיה ראש העיר הבא, עם הרבה אופציות. זה כמובן רק סקר ואין לו השפעה גדולה, אך עדיין יש לו השפעה.
סקרים יש כל הזמן.
אני לא יודע מה היכולות של עיתון מקומי לסקור בצורה נכונה.
במקרה היום יצא סקר של פאנל בית שמש https://forms.gle/S7zWwmrwdeyD9WY5A

מוטי זיס

משתמש רשום
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה תורנית
הם לקראת קבלה ככה הם אמרו לי שבוע שעבר

ברוס

משתמש פעיל
סיפר לי חבר שגר בפרויקט של נמדר תחתון מס' 490' שהוא שאל שבוע שעבר ( ר"ח סיון ) את הקבלן מתי להערכתו נקבל מפתחות ? הוא ענה לו שהוא מאוד מקווה ועושים את כל המאמצים שבעולם אי"ה לעמוד בזמן שנקבע ברוב החוזים דהיינו 31/07/2022
( שזה יוצא בערך ר"ח אב תשפ"ב )
ומקסימום הכי מאוחר יאחרו בחודש ימים את המסירה. ( אני אישית דיברתי עם הקבלן מסירות בשטח לפני חודש בערך והוא אמר לי ש' לשנה הבאה - לקראת ר"ה תשפ"ג נקבל כבר ודאי אי"ה מפתחות )
בברכת יישוב טוב.

נערך לאחרונה ב:

האברך ממיר

משתמש מקצוען
שאלתי אתמול את מי שאחראי על המסירה הראשונית בנמדר תחתון, והוא אמר לי שהוא משער שזה יהיה באזור ספטמבר כלשונו, ולדבריו, לקראת החגים.
כמובן שבמשרד של נמדר אומרים שהם נצמדים לחוזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה