מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
1655187818582.png

נתנאל בן גיגי

משתמש רשום
וכמה הוא לוקח? יותר זול בגלל זה?
זה תלוי איזה מזגנים אתם רוצים לעשות אצלכם בבית (עילי, מיני מרכזי, מולטי אינוורטר וכו'), זה משתנה בין דבר לדבר אבל בסה"כ הוא יותר זול מכל מה שאני ביררתי וגם יש לו יתרון שהוא מכיר טוב את הפרויקט של נמדר כי הוא עשה בו את כל ההכנות למזגנים.
אגב אני לא יודע אם כולם יודעים אבל בבניה החדשה בבית שמש חל איסור מוחלט להתקין מנועי מזגן בחזית הבניין ומותר להתקין רק במסתור כביסה (עיינו בקובץ המצורף), יש לי חבר מרמה ד' שחייבו אותו להוריד את המנוע שהתקין

קבצים מצורפים

• התקנת מזגנין נמדר.jpg
    התקנת מזגנין נמדר.jpg
    KB 143.2 · צפיות: 47

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אתה צודק, אבל אל תשכח שרמה ד' היא שכונה ענקית יד ד1 ד2 ד3 וכו' ולא אוכפים את זה בכל מקום, אני יודע שבד' 3 אכפו את זה באחד מהפרויקטים החדשים וגם ש"בנווה שמיר" (רמה ה') יאכפו את זה
לייתר דיוק ניסו
ללא הצלחה יתרה
פרט לפרויקט של טריסון בד'2 99% הצלחה

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
אתה צודק, אבל אל תשכח שרמה ד' היא שכונה ענקית יד ד1 ד2 ד3 וכו' ולא אוכפים את זה בכל מקום, אני יודע שבד' 3 אכפו את זה באחד מהפרויקטים החדשים וגם ש"בנווה שמיר" (רמה ה') יאכפו את זה
במצפה האלה בד'3 ניסו לאכוף,
לך נא וראה,
יש כאלה שכבר עשו מזגנים בהתחלה בפנים עם פחד מהאכיפה, יש כאלה שעשו לא בחזית,
ויש מזגנים בחזיתות הבניינים.

jkhr78322

משתמש רשום
אני מכיר שני אנשים בעץ השקד שקיבלו קנסות מהעירייה ונאלצו להוריד אותו. הם אוכפים את זה והשכנים מתקשרים ל-106 עד שזה נעלם. בושה, אל תנסה לבזבז את כספך

די

משתמש סופר מקצוען
מה רוב האנשים עושים? מושכים צנרת לכל המנועים למרפסת שירות או עושים מזגן מרכזי או מולטי אינוורטר (VRF) וכמה עולה מולטי?

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
נראה לי יש הבדל בין מולטי לבין VRF
מולטי זה מזגנים רגילים לכל חדר עם מנוע אחד- סוג 16-18K לדירת 3 חדרים
VRF זה כמו מיני בסלון מטבח והשאר מזגנים רגילים -אפשר עם יציאות עם שירשורים גם- עם מנוע אחד גם כן- עולה 30-40K
אנחנו עשינו מיני מרכזי לסלון מטבח + מזגן עילי לכל חדר- (דירת 3 חדרים) יוצא אזור 24K
מזגנים עילים לכל החדרים נראה לי יוצא אזור 14

אני מדברת על מזגנים טובים- תדיראן

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אגב אני לא יודע אם כולם יודעים אבל בבניה החדשה בבית שמש חל איסור מוחלט להתקין מנועי מזגן בחזית הבניין ומותר להתקין רק במסתור כביסה (עיינו בקובץ המצורף), יש לי חבר מרמה ד' שחייבו אותו להוריד את המנוע שהתקין
תלוי בסדר העדיפויות וטוב ליבם של השכנים.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי יש הבדל בין מולטי לבין VRF
מולטי זה מזגנים רגילים לכל חדר עם מנוע אחד- סוג 16-18K לדירת 3 חדרים
VRF זה כמו מיני בסלון מטבח והשאר מזגנים רגילים -אפשר עם יציאות עם שירשורים גם- עם מנוע אחד גם כן- עולה 30-40K
אנחנו עשינו מיני מרכזי לסלון מטבח + מזגן עילי לכל חדר- (דירת 3 חדרים) יוצא אזור 24K
מזגנים עילים לכל החדרים נראה לי יוצא אזור 14

אני מדברת על מזגנים טובים- תדיראן
אין ממש הבדל בין מולטי ל-VRF
זה כמעט אותה מוצר וגם המחיר
ההבדל הגדול ביניהם
VRF - יש בוקס שאליו מחוברים כל המזגנים ומשם צנרת למדחס
מולטי - כל הצנרת מתחבר ישירות למדחס

יש חברות שגם במולטי אפשר לחבר מזגן כמו מיני
המולטי יותר מוגבל בכמות המזגנים שאפשר לחבר למדחס

haimn

משתמש פעיל
אני אישית ראיתי את הפקח מגיע בעץ השקד לחלק קנסות על מזגנים.
הם גם מגיעים בעצמם לעשות סיורים (גם על השלכת פסולת בניה בחוץ למשל), וגם מקבלים דיווחים מהשכנים.
אגב, אצלינו בעץ השקד הפקחים הביאו לתושבים ציוד נקיון כדי שיוכלו לנקות את כל החניות (הפרטיות, לא שטח שבאחריות העירייה). כדאי לבקש מהם גם בשאר הפרוייקטים אחרי האיכלוס.

מבחינת מזגנים, מיני מרכזי הרבה יותר זול בהתקנה, אבל פחות נוח (אותה טמפרטורה לכל הבית בבת אחת).
VRF או מולטי הרבה יותר יקר בהתקנה, אבל יותר חסכוני בחשמל בהמשך, וגם מאפשר שליטה נפרדת לכל חדר.
אפשרי גם לעשות מזגן מפוצל לכל חדר ולמשוך הכל למסתור כביסה (ב 3 חדרים, 4 גם אפשר אבל גבולי מאוד), אבל לא כל מתקיני המזגנים אוהבים את זה, גם בגלל קושי בתחזוקה בגלל הצפיפות, וגם בגלל יעילות בגלל הקרבה של המדחסים אחד לשני, זה יוצא הכי זול בדרך כלל, אבל מומלץ להתייעץ עם מהנדס מיזוג אם זה אפשרי בדירה שלכם.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מבחינת מזגנים, מיני מרכזי הרבה יותר זול בהתקנה, אבל פחות נוח (אותה טמפרטורה לכל הבית בבת אחת).
אתה מתבלבל בין מיני מרכזי למרכזי
מיני מרכזי מתקנים רק על הסלון או סלון מטבח ביחד
ולא על כל הבית
מרכזי זה על הבית

מיני מרכזי הינו תחליף לעילי בסלון
הוא יותר עוצמתי יותר יעיל ויותר אסתטי

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

קבצים מצורפים

• WhatsApp Video 2022-06-17 at 18.32.26.mp4
    7.2 MB
  • WhatsApp Image 2022-06-17 at 18.32.26.jpeg
    WhatsApp Image 2022-06-17 at 18.32.26.jpeg
    KB 164.5 · צפיות: 32
  • WhatsApp Image 2022-06-17 at 18.32.29.jpeg
    WhatsApp Image 2022-06-17 at 18.32.29.jpeg
    KB 150.4 · צפיות: 29

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה