דרוש מידע חנוכיה לחתן - מה קונים בד"כ?

מאן דאו

משתמש פעיל
איזה חנוכיה קונים לחתן חסידי לקראת חנוכה הקרב?, אנו מחפשים משהוא יפה וטוב אך גם במחיר סביר, יש לכם המלצות? (ירושלים)

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
יש שתי חנויות זולות אחת היכל הכסף (בדברי חיים) והשנייה בסנה"מ (לא זוכר את שמה) בדר"כ כלי כסף אפשר להוריד במחיר אני רכשתי לפני 4 שנים במאה שערים יש חנות של מכירות חנוכיות נפתח לפני החגים במחיר מאוד זול

מאן דאו

משתמש פעיל
יש שתי חנויות זולות אחת היכל הכסף (בדברי חיים) והשנייה בסנה"מ (לא זוכר את שמה) בדר"כ כלי כסף אפשר להוריד במחיר אני רכשתי לפני 4 שנים במאה שערים יש חנות של מכירות חנוכיות נפתח לפני החגים במחיר מאוד זול
יש לך כתותבת או טלפון או שם של החנות במאה שערים?

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מצד הגבר שמקבל עדיף לתת לו לבחור [כמובן תאמרו למוכר טווח מחירים שיראה לו],
אחרי שמקבלים לא נעים להחליף ולא תמיד הטעם שלו זה בדיוק הטעם של הכלה,

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
כמה טיפים בנושא
ותמיד אפשר לקבל הנחה אם מבקשים!

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
אבא שלי קנה בפרקטי לאחר השוואת מחירים עם הצורפעם, בהצורפים חנוכיה קטנה ונמוכה יותר עלתה 2000 שח יותר, בסוף קנה בפרקטי יפה יותר וגבוה יותר בערך ב4000 שח מהממת.
ומקובל שהכלה בוחרת.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
תלוי מאוד.
חנוכיית רגל או חנוכיית גב.
איזה גובה, ואיזה רוחב.
במקרה של חנוכיית רגל, כמעט כולם נותנים קנים דקים, כל קצת עובי זה הפרש ענק במחיר [ובמשקל].

והיכל הכסף נחשבת לחנות זולה ואמינה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה