התייעצות חם לי!!!!!! למה לא עוצרים לי טרמפים

מצב
הנושא נעול.

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני לא מבינה על מה הוויכוח פה.
זה חסד ענק לעלות טרמפיסטים לרכב.
לא תמיד זה מתאים לכולם.
וכן , יכול לצאת יום שלכמה אנשים ברצף לא מתאים , מה קרה?

ואם ב"ה עלה בידכם לעצור טרמפ
תתנהגו בנעימות וברגישות
ואל תשכחו להודות כמה פעמים.

אנטוריום

משתמש מקצוען
ואת זה את משווה להעלות טרמפ לנסיעה קצרה ........ פשוט לא יאמן !!!!!!(אגב לקחת לקצוות זה המשמעות הפשוטה של דמגוגיה)
מי דיבר על אורך הנסיעה?
דיברנו על הרעיון שעומד איש מול איש אחר ומסביר לו שעליו לקחת טרמפים בגלל שזה חסד..
אז ככה העלנו עוד כמה הצעות לחסדים גדולים ונפלאים שאפשר לעשות..
ובעיקר כדי להדגיש שמי שנוהג עושה חסד גדול כשהוא מעלה טרמפ, ולרוב בא על חשבון הנוחות שלו. ולכן זה חייב להיות גם ההבנה של הנוסע ולא שבגלל שלי יש ארבע מאות שכבות אז תעצרו לי!!!

החירות

משתמש מקצוען
אני לא מבינה על מה הוויכוח פה.
זה חסד ענק לעלות טרמפיסטים לרכב.
לא תמיד זה מתאים לכולם.
וכן , יכול לצאת יום שלכמה אנשים ברצף לא מתאים , מה קרה?
אם זה אני מסכימה לגמרי, יש מצבים שאי אפשר לעצור, אבל מכאן ועד ההתנפלות הרבתי על פותח האשכול "אפ'חד לא חייב לך" "תסבול בשמש" "לא עוצרים לא חייבים" "מנצלים אותנו" "הרכב עולה יקר" הדלק יקר" "שיקח מונית!!!" "תקנה רכב" ........ הדרך רחוקה מאד מאד ומבדילה בין מבט יהודי למבט......

מוישי או

Samples & styles
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

לארג'

משתמש מקצוען
פותח האשכול אומר שהוא בחור
איך זה שדווקא בחורים צריכים טרמפים? למה נשואים בד"כ לא צריכים? איך נשים ובחורות לא צריכות?
אולי זה קצת פינוק או סומכים על הנס,כי באלך להגיע לחתונה של חבר ברכב ולא בכמה שקלים באוטובוס?

אין לי רכב,וכשאני שוכר אני עם אשתי ולא מתאים לי להעלות אנשים איתנו

רק התורה תנצח!!

משתמש צעיר
איך זה שדווקא בחורים צריכים טרמפים? למה נשואים בד"כ לא צריכים? איך נשים ובחורות לא צריכות?
אולי זה קצת פינוק או סומכים על הנס,כי באלך להגיע לחתונה של חבר ברכב ולא באוטובוס?

אין לי רכב,וכשאני שוכר אני עם אשתי ולא מתאים לי להעלות אנשים איתנו
א. צריכות וחצי
ב. בדכ הבחורים אלו שנוסעים למקומות רחוקים ובשעות זויות
ג. הרבה פעמים לנשואים יש אפשרות לשכור רכב או משהו בסגנון

זמר

משתמש מקצוען
איך נשים מסתדרות בחיים ללא טרמפים?
לפעמים זה כמעט גובל בפיקוח נפש, ועדיין לא יצא לי לראות אשה שעוצרת טרמפ.
(אולי במחוזות אחרים משלי זה כן קורה, אין לי מושג)

אולי אפתח אשכול נזעם על בחורים וגברים שלא קמים באוטובוסים מלאים לנשים שחייבות לשבת.
כך גם אני חשבתי,
עד שבשבוע זה פעמיים כשחזרתי מהעבודה (מחוץ לעיר) וחיכיתי בתחנה לוהטת כשאמור להגיע אוטובוס בעוד הרבה זמן (קשה מאד לתאם בין האוטובוסים)- עצרו ביומיים נפרדים 3 נשים צדיקות (עייפות מיום עבודה סוחט ונסיעה ארוכה) ואספו לרכבם את כל הנשים שעמדו בתחנה.
מעולם לא השתמשתי בטרמפים ולא ידעתי (מצד המקבלים/ות) באיזה חסד גדול מדובר, מצד הנותנים תמיד הערכתי מאד מאד.
אבל רק שתדעי שגם זה קיים.

נערך לאחרונה ב:

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אגב,
אבא שלי בדר"כ לא מעלה.
כי בדר"כ מי שצריך טרמפ זה גבר.
ההורים שלי יושבים מקדימה, ופחות מתאים לאבא שלי שאני אשב ליד גבר...

אז קחו גם את זה בחשבון
לפעמים יש זוג עם ילדה מאחורה, ולא מתאים להם לעלות גבר...

ניק 19890

משתמש צעיר
ספאם
או אצל מי שהעלה טרמפים בחורי ישיבות וחווה כמה חוויות שגרמו לו להבין שהתפיסה בנושא יכולה להיות מעוותת עד כלות.. על גבול המושחתת..
ואין הכוונה להכליל כמובן..
אבל, הסיבה שחרדים מעלים פחות, תלויה בהרבה בהתנהגות של המשתמשים החרדיים בשירות הטרמפים ללא ספק..
וואלה מעניין לשמוע יש לך סיפורים כמו ל @בעל ניסיון

חמדה יקרה

משתמש מקצוען
אף אחד לא אמר שזה לא חסד להעלות טרמפים זה חסד עצום, וכל מיש עושה זאת יקבל שכרו בזה ובבא,
הדיבור הוא על הדרישה חם לי!!!! תעצרו לי!!!! מה זה הדבר הזה ?
יש אנשים שבטוחים שהכל מגיע להם! על חסד אומרים תודה ולא דורשים אותו בכח!
לאחרונה עברתי דירה והייתי בהלם מאיך שאנשים עוצרים טרמפים חופשי כשהם כבר עומדים בתחנה, ועוד רגע מגיע אוטובוס, לא עמוס ולא צפוף וללא פקקים מעשה יום ביומו, זה תרבות של לנצל אחרים!!!
חסד הוא מצד הנותן ולא מצד המקבל!!!
אומרת זאת כאחת שאין לה רכב ומעולם לא חשבתי שמישו אמור לעצור לי

שמחת זקנתי

משתמש צעיר
אני אשה
מקפידה לעצור ולהציע טרמפ לנשים בתחנה המובילה לשכונה
אפתיע אתכם
רוב הפעמים הן מסתכלות עלי כאילו נפלתי מהירח ולא טורחות אפילו להגיד שהן לא צריכות
פשוט מסתכלות דרכי
נ.ב. לפותח האשכול- אני מחנכת את הילדים שלי לומר "בבקשה"
גם אני ככה בוללללל!!!
חייבת לומר שזה לא נותן לי הרגשה טובה להמשיך לעצור ולשכנע נשים לעלות לרכב...

אור הנוגה

משתמש רשום
יש פה שני צדדים ושניהם צודקים השאלה מתי
מצד אחד- יש אנשים שמנצלים את זה ועומדים בתחנות אוטובוס כשיש שם כל 10 דק' אוטובוס וסתם עוצרים טראמ'פ או סתם בכל מיקום שקשה לפעמים לרכבים לעצור
ומצד שני- יש אנשים שנתקעו ופספסו אוטובוס אחרון ואם לא יעצרו להם אז או יחכו עד הבוקר או ישלמו 250 שקל על מונית ופה זה אנושיות לעצור מלבד החסד
וכמובן להיזהר בפרט בתקופה הזאת מלעצור טראמפי'ם ודי למבין
כל מילה בסלע!

רק התורה תנצח!!

משתמש צעיר
למה בחור ישיבה לא יכול להוציא רישיון?
זמן? יהיה ע"ח קשקשת מטופשת בפרוג...
כל השאר, בחור שיש לו אינטרנט באמצע רחוב חם טלפון/טבלט וכד' - לא מעניין אותי מה יכול גם להוציא רשיון
למה? כי זה לא מקובל, כי צריך לשבת ללמוד
ועוד ועוד
לא הבנתי את השאלה
ואולי הוא כבר חזר הביתה אחרי שהילוך גבוה בא לאסוף אותו
לא נראה לי שיש לו פרוג באמצע הרחוב
אחרת- שיתקשר לאבא שלו שיבוא לקחת אותו...

חמדה יקרה

משתמש מקצוען
זו תרבות ידועה, אכלו לי, שתו לי, תביאו לי
צריך להבין שאף אחד לא חייב לך כלום! וכל אחד אחארי לחיים של עצמו ומשלם את המחירים על הבחירות שלו בעצמו!
כל דבר שאתם מקבלים מעבר בזכות עמ"י גומלי החסדים תגידו יפה תודה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה