עזרה חיבור מייל עסקי למייק

DBA AUTOMATIONS

תנו לפתרונות שלנו לעבוד בשבילכם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני מנסה לחבר מייל עם דומיין של אתר וורדפרס למייק ולא יכולה. עשיתי את כל התהליך עם גוגל קלאוד אבל עם חשבון גוגל רגיל כי לא נותן לי להתחיל בלי זה, כשאני מוסיפה את כתובת המייל עסקי אומר לי שזה לא חשבון גוגל
יש מישהו שעשה את זה ויכול לעזור לי?
תודה

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני מנסה לחבר מייל עם דומיין של אתר וורדפרס למייק ולא יכולה. עשיתי את כל התהליך עם גוגל קלאוד אבל עם חשבון גוגל רגיל כי לא נותן לי להתחיל בלי זה, כשאני מוסיפה את כתובת המייל עסקי אומר לי שזה לא חשבון גוגל
יש מישהו שעשה את זה ויכול לעזור לי?
תודה
לא הבנתי, מדובר על כתובת ג'ימייל עסקית? אם כן פשוט מחברים דרך מודול ג'ימייל בלי בעיות ובלי צורך בקלאוד. כמו שמחברים שיטס למשל, רק בוחרים את החשבון ומחברים.

DBA AUTOMATIONS

תנו לפתרונות שלנו לעבוד בשבילכם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אבל כשניסיתי בלי קלאוד, מופיע לי כפתור להמשיך עם גוגל ואז כותב לי שלא מוצא כתובת מייל כזו
צילום מסך 2023-07-30 134853.png
צילום מסך 2023-07-30 135336.png

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה