מידע שימושי ורידים ברגליים

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
האם הליקולייף עוזר לכאבים או אסטטית.
כלו', אני מנסה להבין מה התפקיד שלו מול הורידים.
בעיקרון זה מנקה את כלי הדם ומשחרר את ה'אבנית' שבורידים, בכך הוא מקל על זרימת הדם. (לכן מועיל לעוד דברים ולא רק לורידים) כלומר זה דבר שמטפל בשורש הבעיה ולא כמו גרבי גומי שרק מחזקות את הוריד שלא יתנפח וכו'. אני לא משווקת ועוד לא העזתי לקחת בעצמי ליקולייף, וכל כמה זמן בודקת אם יש מנוסות שמרגישות שיפור. אז כשתגיעי ל50 מנוסות שהשתפר להם מצב הורידים, תודיעי לי.

ddd

משתמש צעיר
בעיקרון זה מנקה את כלי הדם ומשחרר את ה'אבנית' שבורידים, בכך הוא מקל על זרימת הדם. (לכן מועיל לעוד דברים ולא רק לורידים) כלומר זה דבר שמטפל בשורש הבעיה ולא כמו גרבי גומי שרק מחזקות את הוריד שלא יתנפח וכו'. אני לא משווקת ועוד לא העזתי לקחת בעצמי ליקולייף, וכל כמה זמן בודקת אם יש מנוסות שמרגישות שיפור. אז כשתגיעי ל50 מנוסות שהשתפר להם מצב הורידים, תודיעי לי.
יש לי להוסיף לך לרשימה של ה-50
5 חברות שלי שעזר להן הליקולייף לכאבים, בצורה משמעותית.
אבל מנגד, לי זה בינתיים לא עזר... אני עדיין באמצע טיפול (לקראת סוף) ולא ראיתי שינוי כלל...

מבקש ידע

משתמש צעיר
מקפיץ
אני מתעניין בליקולייף והשאלה שלי האם זה בזה הצלחה באמת של 95 אחוז כמו שכל המשווקים שלהם אומרים
או שיש גם הרבה שלא עוזר להם רק את זה אני לא אשמע מהם לעולם...

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
קצת ענין שונה שונה-
מי (בעלת ורידים רציניים,,,) מכירה שבשכיבה או ישיבה מרגישים את הרגל כאילו קופצת כמין רפלקס?
מה זה ומה ניתן לעשות לזה?
מגנזיום לא עוזר

EFYT

משתמש רשום
ממליצה מאוד על פינגקנולוד של חברת אלטמן (המינון שלהם גבוהה יותר), לקחתי בהריון וממש שיפר את ההרגשה , הכאבים נעלמו כלא היו !!!!!!!!!
אין שיפור במראה...
כמה חברות שניסו לא מפסיקות להודות.

הייתי שמחה לשמועעוד על טחפול בעלוקות.

ddd

משתמש צעיר
אני לקחתי ליקולייף שנה ולא שינה שום דבר...
אני עדיין באמצע לקחת ועדיין לא ראיתי שיפור, אני מקווה שכן יהיה שינוי לטובה..

זה מאד תלוי מה היו הנתונים, לפני לידה, או אחרי,
מעניין גם אם הצלחת לקחת יום יום בעקביות..

david145

משתמש מקצוען
אני לקחתי ליקולייף 3 חדשים... ולא שינה שום דבר...

כלניתוש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
משחת MSM של חברת פוראוור
עוזר פלאים! ממליצה מאוד! מנסיון של הרבה לקוחות
אשמח שמי שמעונינת תקנה דרכי , המייל שלי: markersh בגימייל

gmail.com

בישהש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני לקחתי ליקולייף לשנתיים+ ולא ראיתי שינוי. ועוד את המוגבר...

• תודה
Reactions: ddd

רות לוי

משתמש פעיל
זה נכון. אחרי הלידה כשמקבלים קלקסן לא לקחת ליקולייף
נראה לי שאת לא צודקת הפוך כאשר נותלים קלקסן יש דלילות בדם ולא קרישה ואז זה לא אמור להיות מסוכן הבעיה בנשים שסובלות תמיד מקרשיות יתר...(כך נדמה לי)

ddd

משתמש צעיר
נראה לי שאת לא צודקת הפוך כאשר נותלים קלקסן יש דלילות בדם ולא קרישה ואז זה לא אמור להיות מסוכן הבעיה בנשים שסובלות תמיד מקרשיות יתר...(כך נדמה לי)
המשותף בין הקלקסן ובין הליקולייף ששניהם מדללי דם, אז לכן זו בעיה לקחת את שניהם יחד

רחל אנגל

משתמש צעיר
עקב השאלות הרבות שצצות אשמח לתת מענה מדויק לכל אחת על פי הנתונים שלה
במיקרים מיוחדים או לאלו שחוששות יש לנו יועצים שממש מבינים ובטוח לא יקחו שום סיכון

בכיף אענה על כל שאלה גם לאלו שכבר בתוך התהליך
רחל 0534153813

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה