מידע שימושי ורידים ברגליים

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
IMG_20201028_132107.jpg

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לקחתי חודשיים ליקולייף והמצב לא השתפר, במהלך התקופה הזו יצאו לי די הרבה ורידים חדשים.
תמיד אפשר לסבור שבלי הטיפול המצב היה קשה בהרבה,
אבל לי הספיק הסימן שהתרבו הורידים במשך התקופה כדי להחליט להפסיק את הטיפול.

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מי שזקוקה באמת לטיפול רפואי בורידים,
שהתחום הטבעי לא עוזר לה.
יש את דר' אברהמי.
מקבל בתל אביב.
מומחה לעניין.
עובד בין השאר עם שיטה של החדרת קצף לוריד.
ועוד כל מיני.
נכון,
המלצתי עליו לנשים וב"ה נעזרו ע"י

מנגו ובננה

משתמש צעיר
אמא שלי גם ממש סובלת מורידים.....
אז דבר ראשון היא גורבת כל יום גרביים אלסטיות,
ביום שהיא לא גורבת יש לה ממש כאבים....
הבנתי שיש 2 סוגים של ורידים בולטים,
ויכול ליהיות ממש מסוכן ללב,
צרך לבדוק אצל רופא שזה לא מסכן חיים,
(היה פעם כתבה בעיתון המודיע שזה יכול לגרום לדום לב)
לא באתי להפחיד, רק כדי ליהיות בטוחים כדאי לבדוק.....

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם ליקולייף מופק מליקוריץ
אז למה לא לקחת את הליקוריץ בעצמו ???
(ראיתי שיש קפסולות במשנת יוסף)
יש הבדלים משמעותיים בין הליקוריץ בחברות השונות
לא סתם יש גם פערי מחירים...
לפרטים נוספים: 054-8528490

שימעלה שימעלה

משתמש פעיל
למישהו יש מידע היכן ניתן לקנות גרביים/ונים אלסטיות בבני ברק עם החזר מקופ"ח כללית?
יעזור לי מאד...תודה

מלכה ג.

משתמש רשום
בעיות בורידים שנהפכים לטרמבוזות וכו.
ד"ר זליקוביץ רופא מספר אחד ,מנתח בצורה יחודית.
שואב את הטרמבוזה -שיטה מדהימה.
רמה אחת מעל הלייזר והחדרת הקצף וכל הטיפולים החדשים.
מקבל כמדומני בבית הרופאים זבוטינסקי פינת בן גוריון.

בישהש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם ליקולייף מופק מליקוריץ
אז למה לא לקחת את הליקוריץ בעצמו ???
(ראיתי שיש קפסולות במשנת יוסף)

לי הסבירה המוכרת של ליקולייף, שזה אכן עשוי מצמח הליקוריש.
הבעיה בלקיחת הליקוריש כמו שמוכרים בעוד מקומות, שיכול מאד לגרום לעליה בלחץ דם.
ומה שעשו פה בליקולייף הוציאו את החלק מהליקוריש שגורם ללחץ הדם.

שיויתי

משתמש חדש
לכל המתענינות ברצינות בליקולייף, אשמח מאד לעזור ולתת מידע אמין, הוא אכן מוצר מדהים, בכך שהוא מביא את הבשורה האמיתית: פותר את הבעיה מהשורש - גורם לשחרור החסימות הפנימיות של הורידים ולחידוש זרימת הדם בצורה מיטיבית- ולא מטפל רק בהרגעת כאב זמני או מראה חיצוני. ניתן להתקשר לטל. 0548447209, שורי.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הליקוריץ בעל השפעה דומה להורמון אלדוסטרון. כלומר גורם לכליה לספוג נתרן ולהפריש אשלגן. לכן הוא עלול לגרום לעליה בלחץ הדם ולהיפוקלמיה- רמה נמוכה של אשלגן בדם.

רמה נמוכה של אשלגן עלולה לגרום להפרעות קצב לב.
עודף נתרן עלול לגרום מלבד לחץ דם גבוה גם לבצקות.

תופעות לואי נוספות של ליקוריץ:
החמרה באי ספיקת לב
אמפוטנציה
כאב ראש

במצבים הרפואיים הבאים להמנע מנטילת ליקוריץ:

סוכרת
שחמת הכבד
אי ספיקת לב
לחץ דם גבוה
היפוקלמיה
הריון

ספרינגית

משתמש מקצוען
לפי מה ששמעתי הליקולייף קודם כל ממש יקר ולא לכולם עוזר.
הפתרון של לייזר וניתוחים זה לא פתרון לתמיד ובטח שלא ריאלי בתקופת הפריון.
על השיטה עם הקץף לא שמעתי.
מה שכן- הגעתי לאחרונה למשהי בירושלים בשם בירט-לייט שמייבאת גרביונים אלסטיות. (ומי שצריך דווקא גרביונים יודע איזה סיוט זה) ההפתעה היתה שהיא גם מעט יותר זולה מהקופות אבל ההתאמה מושלמת ו=(מתאימה במקום בסבלנות כולל מדידה!) והעיקר- הם יותר נוחות ללבישה שזה ממש משמעותי. וגם יש לה בצבע רגל. אבל צבע רגל ממש! יפות! לקיץ זה פשוט הצלה!
כל החוויה שלי עם הגרביונים ממש השתנתה בהריון הזה. היה הרבה פחות סיוט.

yyff

משתמש פעיל
מישהי יודעת האם במעבר בין הכדורים הרגילים לכדורים המוגברים סביר שיש כבר כמה ימים כאבים מוגברים מאוד מאוד בוורידים?

אני לקחתי חודשיים ליקולייף והמצב לא השתפר, במהלך התקופה הזו יצאו לי די הרבה ורידים חדשים.
תמיד אפשר לסבור שבלי הטיפול המצב היה קשה בהרבה,
אבל לי הספיק הסימן שהתרבו הורידים במשך התקופה כדי להחליט להפסיק את הטיפול.
היי שלום וברכה
לגבי הליקולייף שלא עזר לך -כואב לי מאד לשמוע הייתי מאד רוצה לעזור לך עם זה מיכל-0527649700
ואני נותנת אחריות למי שלא עזר אני קונה ממנה בחזרה את כל מה שנשאר לה !!! (אחרי 4 חודשים )(אך אחת לא חזרה אלי !!!)

ddd

משתמש צעיר
היי שלום וברכה
לגבי הליקולייף שלא עזר לך -כואב לי מאד לשמוע הייתי מאד רוצה לעזור לך עם זה מיכל-0527649700
ואני נותנת אחריות למי שלא עזר אני קונה ממנה בחזרה את כל מה שנשאר לה !!! (אחרי 4 חודשים )(אך אחת לא חזרה אלי !!!)
קניתי ממשווקת לפני 8 חודשים , אמרה לי שאחרי שנה כשמסיימים את הטיפול רואים שיפור,
מעניין אם זה באמת כך או אחרי 4 חודשים. כי בינתיים לא השתנה לי כלום לטובה..

היי שלום נשים (וגברים...) יקרות המוצר ליקולייף הוא מוצר מטורף !!!! עם 95% הצלחה ומעל 15,000 לקוחות מרוצים שנוטלים אותו מידי יום !!!! הליקולייף ממיס את השומן בדפנות כלי הדם ובכך מאפשר לזרימת דם תקינה בורידים ובעורקים וכתוצאה מכך הורידים נעלמים היות והדם יכול לזרום באופן חופשי וחלק ולא צריך לדחוף את הוריד החוצה כדי לעבור
את התוצאה מתחילים להרגיש כבר שלושה ארבעה חודשים אחרי שנוטלים אותו בהתמדה ! ואני אישית קונה מהלקוחות (שטוענות שלא ראו שום שיפור )את כל הקופסאות שנותרו להם -כדי שירגישו מספיק בטוחות ושהן לא לוקוחת שום סיכון במידה וזה לא יעזור להם.... דרך הגב הליקולייף עוזר גם לטחורים(שזה בעצם ורידים רק במקום אחר....) מאזן -סוכר/כולסטרול/לחץ דם/הורמונים וכן עוזר פלאים למיגרנות !!! אשמח לתת לך את כל המידע הדרוש לך ...
לפרטים -מיכל שימענוביץ-0527649700

קבצים מצורפים

• עמוד ליקוליף 352-01 (2).jpg
    עמוד ליקוליף 352-01 (2).jpg
    KB 519.9 · צפיות: 33

פיש

משתמש חדש
אשמח לשמוע אם יש למישהי ניסיון עם ליקולייף לנקיות מכתמים...? ואף בתקופת הנקה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה