מידע שימושי ורידים ברגליים

נשמח לשמוע האם יש לכם ניסיון בטיפול בורידים שעזר?
(בעיקר באיזור הקרסול)
וכן האם מישהי התנסתה במוצר "לינקולייף"- האם העועיל.
תודה על כל מידע

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפי מה שזכור לי כי עשיתי חיפוש בזמנו כי התענינתי זה ממש עוזר אבל צריכים לקחת לפי הכללים משהו כזה.

מחשבת מילים

משתמש פעיל
אשמח גם לכל מידע
שני הרגליים שלי עם ורידים בולטים ונפוחים
וכל מיני ''קישוטים''
וכאבים איומים

מיכלי 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שמעתי פעם מאיזה רפסולוגית שמוצרי גבינה מביאים לוורידים ברגלים,
תנסי שבועים ללא מוצרי גבינה ותראי את התוצאות...
דבר נוסף בשעת כאבים פשוט ממלץ לשכב ולהרים רגליים לגובה המותן

STBW

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
האם אין לליקולייף תופעות לוואי?

מחשבת מילים

משתמש פעיל
אשמח למידע מה זה הליקולייף
והאם גם אושר על ידי הרופאים
בקשר להקמת רגליים אני מכירה יודעת אבל זה פתרון לזרימת הדם ולא פתרון לפתירת בעיית הורידים
יש זמנים שאני לא מסוגלת ויכולה לזוז מכאבים לא לזוז לא ללכת וכמובן לא להרים רגליים

m3

משתמש מקצוען
אשמח למידע מה זה הליקולייף
והאם גם אושר על ידי הרופאים
בקשר להקמת רגליים אני מכירה יודעת אבל זה פתרון לזרימת הדם ולא פתרון לפתירת בעיית הורידים
יש זמנים שאני לא מסוגלת ויכולה לזוז מכאבים לא לזוז לא ללכת וכמובן לא להרים רגליים
היי מתעניינת בשביל מישהי שסובלת ממש כמו שאת מתארת
אשמ לשמוע אם משהו עזר ? @משקפיים עגולות

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יש משחה של פוראוור משהו שמאוד עוזר לי מנסיון עכשווי
יש לי טלפון של משהי מבית שמש שמכרה לי ספיגים את זה בעור על ידי עיסוי המשחה והכאב נעלם
ליקולייף הבנתי שהוא יותר חזק - פחות טבעי צריך אישור מרופא וכו' אין לי נסיון איתו.
גרביים אלסטיות עוזר רק מתי שלובשים אותם והם לא מאוד נוחות ולא מתאימות לכל האיזורים

אבן כחול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אני מכירה משהי מאוד מקרוב שסבלה מאוד מוורידים ברגליים כתוצאה מהריונות והיא הלכה לעשות טיפול בעלוקות כל הוורידים הבולטים והכואבים נעלמו
היא עשתה א זה אצל חזן מביתר הוא מטפל בכל מיני דברים בצורה טבעית בלי כדורים למניהם וגם המשחות שלו בלי קורטיזון

ddd

משתמש צעיר
לגרוב גרביים אלסטיות מאד עוזר...

מנסיון שלי זה עוזר לכאבים

כמה שנים גרבתי אותן עד שהלכתי לטפל בורידים באמצעות קיטור,
היה שיפור אבל נאמר לי מראש שהורידים יכולים לחזור, אכן כך היה ואני נאלצת כבר פעם שניה ללבוש שוב את הגרביים האלסטיות..

אם יש מישהי שניסתה דרך טבעית, ליקולייף או חזן ויש לה נסיון אישי שבאמת עוזר לטווח של כמה שנים, אשמח לשמוע..

bekkiback

משתמש מקצוען
מי שזקוקה באמת לטיפול רפואי בורידים,
שהתחום הטבעי לא עוזר לה.
יש את דר' אברהמי.
מקבל בתל אביב.
מומחה לעניין.
עובד בין השאר עם שיטה של החדרת קצף לוריד.
ועוד כל מיני.

מיהו

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ליקוליף באמת כמו כתבו פה ידעו מאד שעזר להמון נשים בצורה טבעית
וודאי שלשכב עוזר, אבל א"א לשכב כל היום
ואפשר לקחת ליקוליף בהריון
בהצלחה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה