ווינדוס פרוץ או חוקי

חיבור*

משתמש מקצוען
שלום לכם.
קניתי מחשב חדש ללא מערכת הפעלה ואני מתלבט מה לעשות. שאלתי שני טכנאים וכל אחד אמר לי משהו אחר. אחד אמר שעדכוני האבטחה לא יעבדו לי, שווינדוס לא תשדרג לי את המערכת כמו ששידרגה בווינדוס 8 ועוד כל מיני חסרונות. לעומת זאת השני אמר לי שאני לא יראה שום הבדל וזה יעבוד לי בדיוק כמו חוקי.
דעתכם המקצועית?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
שלום לכם.
קניתי מחשב חדש ללא מערכת הפעלה ואני מתלבט מה לעשות. שאלתי שני טכנאים וכל אחד אמר לי משהו אחר. אחד אמר שעדכוני האבטחה לא יעבדו לי, שווינדוס לא תשדרג לי את המערכת כמו ששידרגה בווינדוס 8 ועוד כל מיני חסרונות. לעומת זאת השני אמר לי שאני לא יראה שום הבדל וזה יעבוד לי בדיוק כמו חוקי.
דעתכם המקצועית?
אין שום הבדל ברמת משתמש בין חוקי או לא
עדכונים יעבדו פיקס גם בפרוץ
זה עיניין של מוסריות ושל כדאיות אם מדובר בעסק וכדו שיכול להיות קנס גבוה
בהצלהח

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
גם שדרוג כמו שהיה מ 8 ל10 יעבוד תקין במקרה שיהיה כזה דבר?
בקיצור, מייקרוסופט מזהה את המערכת כחוקית?
תתקין 10 1709
לא שמונה

שדרוג גירסה לא ניסיתי אח"כ לראות מה קורה עם הרשיון
אבל ודאי שיתן תאופציא

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
גם שדרוג כמו שהיה מ 8 ל10 יעבוד תקין במקרה שיהיה כזה דבר?
בקיצור, מייקרוסופט מזהה את המערכת כחוקית?
שדרוג גירסה לא ניסיתי אח"כ לראות מה קורה עם הרשיון

במקרה שהיה אצלי, המערכת שודרגה ללא תקלות מיוחדת וחלונות לא ביקש שוב מפתח מוצר.

עכ''פ, כמו ש @דודכהן תמיד אומר - מחשב כדאי לקנות ממישהו שילווה אותך לאורך זמן.
אם אתה מבקש מטכנאי להתקין, אז אחרי ש
תתקין 10 1709
לא שמונה
סכם איתו לכמה זמן הוא מתחייב שהפריצה תחזיק, ובאיזה מקרה הוא ירצה שוב כסף על פריצה.
(לדוגמה: אם בעוד X זמן המחשב הנוכחי מת, ואתה קונה מחשב חדש, אם יש לך מפתח מקורי של מייקרוסופט אתה ממשיך כרגיל. אם היה לך ווינ' פרוץ, תצטרך לפרוץ מההתחלה)

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
רק לציין שלפרוץ לוקח שניה וחצי בדיוק ואם זה מחשב לבית אז אני לא רואה סיבה לקנות מערכת הפעלה ב1000 שקל.

bris

משתמש סופר מקצוען
אם אתה כבר הולכת על מוסריות נמוכה , טכנאי יכול להשיג לך מס רשיון אמיתי ב 200 שח (עם מדבקה והכל)

bris

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי. אם זה מספר רשיון אמיתי אז זה לא רישיון חוקי והכל בסדר?

יכול להיות לזה כמה בעיות
חוקי לגמרי זה ודאי לא

לפעמים זה רשיונות שנועדו למדינות אחרות (הודו וכו) או למערכות מסוימות (מחשבי מותג וכדו ) לפעמים זה יכוללהיות סתם זיוף אבל עם מספרים אמיתיים

כלי יקר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
איך אפשר להשיג מערכת הפעלה פרוצה כדי להתקין לבד?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
זה לא מערכת פרוצה. זו התקנה רגילה שבמהלכה הווינדוס מבקש רשיון. דוחים אותו בד''כ ליותר מאוחר וממשיכים בהתקנה.
הפריצה מגיעה אח''כ, אחרי שהמחשב כבר פועל.
(זו הדרך שאני מכיר)

כלי יקר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
את ההתקנה הרגילה צריך לקנות, או יש לי אפשרות להשיג חינם?

כלי יקר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מה עושים לאחר ההורדה?
מעתיקים לאונקי? ומגדירים בBOOT של המחשב שרוצים להתקין בו שיפנה לאונקי?
ומפעילים?.. ואז? הוא הרי יבקש קוד? מה לרשום?
אשמח לעזרה

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אם רוצים לקרוא לך בשמך ולהוסיף יקר, זה לא נשמע כזה לעניין- כלי יקר יקר, בכל מקרה, אנחנו עוזרים כאן, כדי שגם אחרים הבאים אחריך יוכלו ליהנות מהמידע.
איפה הסתבכת?
אתה מכניס את הiso לDOK ע"י התוכנה שהביא ידידינו @אין דופי , ומעלה את המחשב מהDOK.

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מצטרפת לשאלות, סיימתי להתקין את הWindows 10, ויש לי כל הזמן את ההודעה המעצבנת שיש להפעיל את המחשב. מה הדרך הכי קלה לפריצה?
ושאלה נוספת, אם היה לי Windows 7 חוקי ובטעות גמורה התקנתי את Windows 10 ומחקתי את כל החומר, יש לי דרך להגיע למספר רשיון ההוא? כדי שאם אני אתקין עכשיו 7 אני אוכל להשתמש בו?
תודה רבה רבה לעונים!

qwerrrewq

משתמש מקצוען
מעל גבי הפורום באופן ציבורי קצת בעיה לפרסם או להדריך בפריצות.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה