ווינדוס פרוץ או חוקי

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש אתרים שמוכרים רישיונות שנמכרו למטרות ניסוי ולמידה ועוד כל מיני דברים במחיר של כ100 שקל לרישיון וזה יעבוד ב100% ללא שום בעיה, רק שזה מקביל ללפרוץ את התוכנה ואז אפשר פשוט לדאוג שזה יהיה פריצה טובה והכל עובד.
כיום השאלה של לפרוץ או לא היא נטו שאלה מוסרית והלכתית, כי מבחינה טכנית זה יעבוד אותו דבר לכל הפחות אם מי שעושה את זה יודע מה הוא עושה.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש אתרים שמוכרים רישיונות שנמכרו למטרות ניסוי ולמידה ועוד כל מיני דברים במחיר של כ100 שקל לרישיון וזה יעבוד ב100% ללא שום בעיה, רק שזה מקביל ללפרוץ את התוכנה ואז אפשר פשוט לדאוג שזה יהיה פריצה טובה והכל עובד.
כיום השאלה של לפרוץ או לא היא נטו שאלה מוסרית והלכתית, כי מבחינה טכנית זה יעבוד אותו דבר לכל הפחות אם מי שעושה את זה יודע מה הוא עושה.

אלא"כ אתה עסק וחשוף לביקורת תוכנות ואז אתה משלם את המכנסיים..

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כן, מכיר אחד טכנאי שהתקין למבקר סמוי.. עשו לו מה שמס הכנסה עושים ו"העריכו" כמה הוא הרוויח מזה וכמה הם הפסידו בX שנים שהוא עובד עם השערה שהוא מתקין כך וכך ליום.. וזה לפני קנס ריבית והצמדה..

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעניין הווינדווס הפרוץ

טכנאי יכול לומר לך הרבה דברים בעיקר שזה אמור לעבוד אותו דבר.
אני קניתי ווינדווס מקורי, לאחר תקופה קצרה טכנאי עשה לי שידרוג ובמסגרת השדרוג שכנע אותי להתקין פרוץ (את גרסת הפרו) כיוון שהייתי מאוד בלחץ ורציתי לסיים את הסיפור כמה שיותר מהר...
הסכמתי

כרגע אני עם גרסה פרוצה (אפילו שקניתי מקורי ויש רישיון)
וזה לא שווה את זה!!! יש בעיות ובדקתי עם מומחה ואמרו שזה קשור ישירות לווינדווס הפרוץ!

האפליקציה של הדואר (נחוצה ביותר!) לא עבדה לי הרבה זמן פשוט מדליקים והיא נעלמת- נכבית סוג של באג
אותו דבר בדקתי במחשב חדש אחר, ווינדווס פרוץ, אפליקציה אחרת- אותן בעיות

לפני זה לא היו שום בעיות!!!

ועוד דבר: גם אם זה באג- אין לכם עם מי לדבר לכו תחפשו את הטכנאי שהתקין לכם את זה שיעשה פירמוט וכו...

גם אם מישהו ינסה לסתור אותי יכול להיות שבתאוריה הטכנאים צודקים אבל ת'כלס יש בעיות!
ואין יצרנים לפנות אליהם כי זה פרוץ!!!

נערך לאחרונה ב:

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בעניין הווינדווס הפרוץ

טכנאי יכול לומר לך הרבה דברים בעיקר שזה אמור לעבוד אותו דבר.
אני קניתי ווינדווס מקורי, לאחר תקופה קצרה טכנאי עשה לי שידרוג ובמסגרת השדרוג שכנע אותי להתקין פרוץ (את גרסת הפרו) כיוון שהייתי מאוד בלחץ ורציתי לסיים את הסיפור כמה שיותר מהר...
הסכמתי

כרגע אני עם גרסה פרוצה (אפילו שקניתי מקורי ויש רישיון)
וזה לא שווה את זה!!! יש בעיות ובדקתי עם מומחה ואמרו שזה קשור ישירות לווינדווס הפרוץ!

האפליקציה של הדואר (נחוצה ביותר!) לא עבדה לי הרבה זמן פשוט מדליקים והיא נעלמת- נכבית סוג של באג
אותו דבר בדקתי במחשב חדש אחר, ווינדווס פרוץ, אפליקציה אחרת- אותן בעיות

לפני זה לא היו שום בעיות!!!

ועוד דבר: גם אם זה באג- אין לכם עם מי לדבר לכו תחפשו את הטכנאי שהתקין לכם את זה שיעשה פירמוט וכו...

גם אם מישהו ינסה לסתור אותי יכול להיות שבתאוריה הטכנאים צודקים אבל ת'כלס יש בעיות!
ואין יצרנים לפנות אליהם כי זה פרוץ!!!

לא מסכים בכלל!
עם מה שנאמר םה

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
kms למיניו מה שהוא עושה זה מדמה אקיבציה בשרת ארגוני שזה דבר שמועיל ל180 יום בלבד, לכן מה שעושים זה מתקינים את הKMS ולא רק מריצים את הנייד כי אחרת עוד 180 יום יקפוץ לך התרעות שזה לא חוקי.
כמו כן המחשב חייב להיות מחובר לאינטרנט לפחות פעם אחת ב180 יום האלה.
אני ידגיש שבכל פריצות הKMS מרגע שה הופעל פעם אחת אז השימושיות של הווינדוס לא תיפגם גם כשיקפוץ ההרקעה שזה לא חוקי, רק שיהיה כל הזמן התרעות מעצבנות.

כמו כן תיזהר מאוד בכל KMS שאתה מריץ שהוא ממקור אמין כי יש הרבה מאוד שעם ווירוסים.

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
kms למיניו מה שהוא עושה זה מדמה אקיבציה בשרת ארגוני שזה דבר שמועיל ל180 יום בלבד, לכן מה שעושים זה מתקינים את הKMS ולא רק מריצים את הנייד כי אחרת עוד 180 יום יקפוץ לך התרעות שזה לא חוקי.
אני ידגיש שבכל פריצות הKMS מרגע שה הופעל פעם אחת אז השימושיות של הווינדוס לא תיפגם גם כשיקפוץ ההרקעה שזה לא חוקי, רק שיהיה כל הזמן התרעות מעצבנות.

כמו כן תיזהר מאוד בכל KMS שאתה מריץ שהוא ממקור אמין כי יש הרבה מאוד שעם ווירוסים.

תודה על האזהרה.
אגב אני התקנתי את הKMS ואח"כ הסרתי אותו, לפי מה שאתה אומר פעם הבאה להשאיר אותו מותקן? או שאם המחשב מחובר כל הזמן לאינטרנט אין טעם בכך?

qwerrrewq

משתמש מקצוען
גם בגירסאות הניידות של הkms הוא כבר יודע בעת ההרצה להתקין קבצי מפתח עמוק בתוך המחשב, שלא משנה מה יקרה הוא יבצע הפעלה אוטומטית....

אני דווקא אוהב לעבוד עם הנייד

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גם בגירסאות הניידות של הkms הוא כבר יודע בעת ההרצה להתקין קבצי מפתח עמוק בתוך המחשב, שלא משנה מה יקרה הוא יבצע הפעלה אוטומטית....

אני דווקא אוהב לעבוד עם הנייד
יכול להיות שהם עדכנו את זה, לפני שנה זה לא היה ככה.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען

שמעתי על זה מעוד מישהו לפני כמה חודשים.
מצד שני, אני עובד עם הגירסה הניידת כבר חצי שנה+ ומעולם לא קיבלתי תלונה על אימות כושל...

אז כמו שאמרת
יכול להיות שהם עדכנו את זה, לפני שנה זה לא היה ככה.

בהצלחה לכולם!

נ.ב.
אם מישהו יודע היכן אפשר למצוא קובץ הלכתי ברור ומסודר בעניין העתקה וצריבה וכו', אשמח מאד לדעת.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בדר"כ במהלך ההתקנה הראשונית כיום הוא מפעיל 'תזמון אוטומטי' בוינדוס שמריץ את עצמו כל x זמן מחדש ואז הוא מחדש את האקטיבציה.

מירא דכיא

משתמש פעיל
למדתי קורס מקיף על המחשב הביתי ורשתות, אך לא עשיתי התקנה בעצמי. אשמח לעזרה במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה
שדרגתי מחשב ישן (ווינדוס 7) לווינדוס 10
הורדתי את התוכנה בחינם מהאינטרנט.
והוא כותב לי "הפעל את ווינדוס. עבור להגדרות כדי להפעיל". והוא לא נותן לי להפעיל כי אין לי מפתח מוצר. מישהו יכול לעזור לי? תודה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה