הצילו!! המשכנתא שלי מאד התייקרה, מה עושים??? יש מה..

פועלים
תודה רבה
יש סיכוי להצליח, תשאלו מה יתנו לכם במל"צ כל שנתיים, (אם זה ממש גבוה תשאל מה אפשרי לשפר בפריים).
בהצלחה ! בכללי המצב של המשכנתא שלך בסדר גמור, אם תצליח לשפר זה כמובן יהי' עוד יותר טוב.
אם אתה רוצה לפרוס ליותר שנים כדי להקטין החזר (לא מומלץ אם אין צורך) או פחות שנים על אף שיתכן שההחזר יגדל, תבקש זאת מהבנק.

• תודה
Reactions: Z v

abc321

משתמש פעיל
פועלים
תודה רבה

יש סיכוי להצליח, תשאלו מה יתנו לכם במל"צ כל שנתיים, (אם זה ממש גבוה תשאל מה אפשרי לשפר בפריים).
בהצלחה ! בכללי המצב של המשכנתא שלך בסדר גמור, אם תצליח לשפר זה כמובן יהי' עוד יותר טוב.
אם אתה רוצה לפרוס ליותר שנים כדי להקטין החזר (לא מומלץ אם אין צורך) או פחות שנים על אף שיתכן שההחזר יגדל, תבקש זאת מהבנק.
אין כל שנתיים,
כל שנה וחצי או כל שלוש שנים.

אברימי 2.0

משתמש רשום
מנוי פרימיום
מישהו מוכן לעדכן עוגן במרכנתיל למל"צ כל שנתיים?
תודה מראש

עגורן

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
להלן מסלולי המשכנתא של הפריים שלי.

מסלולי הפריים שלנו.PNG

חבר אמר לי: שכל מי שלקח מסלול פריים בעבר היום הרבית שלו בסביבות ה6.
ולכן משתלם לשנות את הפריים למשתנה לא צמוד.
האם זה נכון?

פי האתון

משתמש פעיל
להלן מסלולי המשכנתא של הפריים שלי.
חבר אמר לי: שכל מי שלקח מסלול פריים בעבר היום הרבית שלו בסביבות ה6.
ולכן משתלם לשנות את הפריים למשתנה לא צמוד.
האם זה נכון?
יש לך פריים מינוס? פלוס? חסר פירוט... באופן כללי פריים טהור מול לא צמוד מינימלי ברור לא צמוד ולחובבי תנודתיות - משתנות קצרות לא באמת שונה בהרבה (ספציפית מק"מ גם אין עמלה אף בתוך הזמן)

עגורן

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך פריים מינוס? פלוס? חסר פירוט... באופן כללי פריים טהור מול לא צמוד מינימלי ברור לא צמוד ולחובבי תנודתיות - משתנות קצרות לא באמת שונה בהרבה (ספציפית מק"מ גם אין עמלה אף בתוך הזמן)
זה פריים (טהור), לא מינוס ולא פלוס.
לא הבנתי ממש את התשובה שלכם.
אתם בעצם אומרים ששוה לי לעשות זאת?

מבקר המגזר

משתמש חדש
האם יש עמלת היוון על פירעון של מ"צ כל שנתיים?

חד וקולע

משתמש רשום
האם הפער בין מל"צ שנתיים למל"צ חמש הוא גדול? ואיזה פער שווה את הסיכון בשינוי הריבית כל שנתיים? [מתוך הערכה שיעלה ולא ירד]
כרבע אחוז, [תלוי באיזה בנקים]
מל"צ 5 מספק יציבות אם אתה חושש שיעלה,
מל"צ 2 נותן יציבות קלה ל2 ומאפשר להינות מהריביות בהנחה שירד, וגם יותר זול.

השאלה שלך "מתוך הערכה שיעלה" האם יש הערכה שיעלה יותר מרבע אחוז או לא, זה שאלה לנביאים, במיוחד שהדעה הרווחת שירד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה