חרבות ברזל הנספח השבועי • 2

מצב
הנושא נעול.

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לאור הרבה ידיעות חדשותיות שנמצאות בפוסט זה המגיעות מכתבים שאינן שומרים תו"מ ו"כביכול" נותנים תחושה של: "כוחי ועוצם ידי...", רציתי לבקש...
מדברים בימים האחרונים כל הזמן על שחיקת וכתישת החמאס ע"י צה"ל,
ואנחנו, ציבור המאמינים בני מאמינים יודעים שהכל אך ורק בעזרת ה' ית'.
ורציתי לחזק שלא לבטוח ביכולות צה"ל אלא לבטוח ברבש"ע,
תמשיכו להתפלל, תמשיכו ללמוד, אימרו תהילים וכו' - כי רק זה עוזר!

בהשראת התגובה הכל כך חשובה הזו.

אחרי כל ההודעות היומרניות המגוחכות שאנחנו קוראים חשוב כל הזמן לתזכר לעצמנו את האמת הפשוטה!

הנורמלית האחרונה

משתמש מקצוען

אחרי כל ההודעות היומרניות המגוחכות שאנחנו קוראים חשוב כל הזמן לתזכר לעצמנו את האמת הפשוטה!
ואוו!
נראה לי ההודעה הראשונה שקראתי וכל האימוג'ים מתאימים.

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

יפה מאד!
אפשר להעביר?

Ayala12345

משתמש מקצוען

ואו ואו ואו
קטע כל כך נכון
כל מילה בו מדויקת!!!!

טאבו

משתמש סופר מקצוען
איך האיש הזה לא מתבייש להסתובב ברחוב?
מילה טובה עליו (ואני ממש לא תומכת בו פוליטית)
במהלך הטבח בעוטף עזה הוא נכנס לקבוצת הוואטסאפ של כפר עזה והדריך את התושבים איך להתמגן מהמחבלים

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מילה טובה עליו (ואני ממש לא תומכת בו פוליטית)
במהלך הטבח בעוטף עזה הוא נכנס לקבוצת הוואטסאפ של כפר עזה והדריך את התושבים איך להתמגן מהמחבלים
בסדר כל הכבוד לו
אבל זה היה מהבית
עכשיו הוא מסתובב לו
אבל אין ספק שזה היה פעולה מצילת חיים וכל הכבוד לו
אין ספק שיש לו זכויות וגם חובות ואנשים בדרך כלל זוכרים את החובות
אולי הוא עשה תשובה
וחובות נעשו כזכויות ?
אין לי מושג

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הכפרים הערביים סמוך לביתר עילית שוהים כעת בעלטה מוחלטת, בעקבות תקלה בשנאי החשמל. בימים האחרנים הם מיררו את חיי תושבי ביתר עילית ברעש רב

יתכן והם מחוברים לשנאי של עזה?
אני רואה מהבית שלי את נחלין (משם עשו רעש)
נראה שיש להם חשמל.
אולי התכוונו לחוסאן או שכבר הספיקו להחזיר להם את החשמל

ד. פריד

משתמש מקצוען
מקווה שקשור לכאן...
מספר א.ב. תושב חשמונאים שהוא קיבל הודעה בשבת להתייצב לגיוס ביום א' לפנות בוקר. הוא משמש בתפקיד לוגיסטי ובזריזות הוא הכין לעצמו מזוודה עם ציוד ושקית גדולה עם שמיכה ומצעים. לדבריו, "לא ישנתי כל הלילה, הייתי עסוק בלארגן דברים ובבוקר כשבאו לאסוף אותי, לקחתי את המזוודה ואת השקית ושמתי את כל הדברים בפגאז' מאחורה. רק כשהגעתי לבסיס והוצאתי את השקית גיליתי שזה שקית זבל שאשתי שמה ליד הדלת".
מקווה שאשתו לא הספיקה בינתיים לזרוק את השקית עם השמיכה והמצעים...

ד. פריד

משתמש מקצוען
צפה בקובץ המצורף 1479576 מנכ"ל מרצדס הודיע על תרומה של מיליון יורו מהחברה לארגוני ההצלה בישראל - איחוד הצלה.
מעניין כמה אחוזים זה מהרווח של דיימלר, חברת האם של מרצדס מהעסקת עובדי כפייה יהודים בשואה. (כנראה שזה פחות מהרווח מהעסקת אדולף אייכמן במפעלי מרצדס בארגנטינה לאחר השואה)

חוץ מזה, אם הוא היה תורם לפני כמה שבועות - אולי הוא היה זוכה ברכב לשנה...

הללוקה

עיצוב פרסומות וגרפיקה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני רואה מהבית שלי את נחלין (משם עשו רעש)
נראה שיש להם חשמל.
אולי התכוונו לחוסאן או שכבר הספיקו להחזיר להם את החשמל
בנחלין, מוקדם יותר היתה להם הפסקת חשמל
אח”כ חזר

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה