חיצי הצפון הנספח השבועי • שבוע 54

במידה ויותקפו באיראן תשתיות נפט או מתקני גרעין איך זה יתפתח

• תגובה איראנית רגילה כמו הפעמים הקודמות והכלה מעבר לזה

• מלחמת התשה עצימה מול ישראל עם עליית מדרגות בכל פעם

• גרירת ארה''ב והמערב למלחמה מול הציר האיראני-רוסי ועוד

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
הדברים של עילם גינדין רלוונטיים ל 06.10.23 אחרי הנחה בשוק הפרסי,
כי לפני ההנחה, הם לא היו רלוונטיים מעולם!
אני רוצה להתייחס להנדוס המערבי של בלתי מעורבים, אוכלוסייה אזרחית, האזרחים והשלטון, וכל שאר מרעין בישין, הם קשקוש בלבוש, הרי לפי האמריקאים רק סמוטריץ ובן גביר הם הבעיה של עם ישראל, ברגע שרק נתפטר מהנ"ל, -כאילו לא אנחנו בחרנו בהם, כאילו לא אנחנו שלחנו אותם,- הכל על מקומו יבוא בשלום. וגר זאב עם כבש!

לפני, אחרי ווככלות הכל, א נ ח נ ו חייבים להפנים שאין מלך בלא עם. נ ק ו ד ה.

שלטון בלא עם, אינו שלטון, לא רק במדינה דמוקרטית, גם אצל היטלר. העיוות של עשיית דין עם ה'נאצים' וכל זה... כאילו ניסו הגרמנים להשתחרר מהשלטון הנאצי אי פעם.

ודוגמאות עד אין מספר.

אז בהצלחה ל... עילם -מה? גינדין כותבים את זה?
הבנו ת'רעיון, אנחנו כבר לא שם.
הם כן, זה שהפרסי פלוני שונא אותנו או לא לא רלוונטי לשאלה אם הוא שונא את השלטון שם.

גליקלאך

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
הם כן, זה שהפרסי פלוני שונא אותנו או לא לא רלוונטי לשאלה אם הוא שונא את השלטון שם.
@איש אחד הלך,
אתה כבר נכנס לוויכוח בין גינדין ליוסיאן,
שבו משום מה יש לי זיקת אמון גבוהה יותר ביוסיאן, ולו משום שהוא בא משם, והוא ראה הכל בעיניים שלו.
אני מדבר בכללות על הניסיון הטיפשי והעלוב הזה של המערב וממשלת ישראל, -וכאן יש כן הבדל בין העם והשלטון, אבל רק לטווח הקצר אני מקווה,- למצוא את הכוחות המתונים ולהשליט אותם.
עיין ערך ההתנתקות...
וכאילו לא למדו לקח, תראו מה אומר היום מי שמתיימר להיות שר ה'ביטחון' שלי:
כל רגע:
"שר הביטחון גלנט אמר היום בפגישה עם הורים שכולים מפורום גבורה: "אנחנו לא רוצים לשלוט בעזה. יש שם פלסטינים שאינם תומכי חמאס והיום חוששים מפניו, צריך למצוא אותם והם ישלטו שם ביום שאחרי. הלחימה ברצועה תימשך שנים"."
@יואבוש,
מההתנתקות אתה מחפש אותם,
אולי בנקז מהצפון, מצלמות הבינה מלאכותית ימצאו אותם. לך תדע.

דיווחים מפה ומשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@איש אחד הלך,
שבו משום מה יש לי זיקת אמון גבוהה יותר ביוסיאן, ולו משום שהוא בא משם, והוא ראה הכל בעיניים שלו.
אני מדבר בכללות על הניסיון הטיפשי והעלוב הזה של המערב וממשלת ישראל, -וכאן יש כן הבדל בין העם והשלטון, אבל רק לטווח הקצר אני מקווה,- למצוא את הכוחות המתונים ולהשליט אותם.
עיין ערך ההתנתקות...
כל רגע:
"שר הביטחון גלנט אמר היום בפגישה עם הורים שכולים מפורום גבורה: "אנחנו לא רוצים לשלוט בעזה. יש שם פלסטינים שאינם תומכי חמאס והיום חוששים מפניו, צריך למצוא אותם והם ישלטו שם ביום שאחרי. הלחימה ברצועה תימשך שנים"."
@יואבוש,
מההתנתקות אתה מחפש אותם,
באיראן זה שונה, יש שם בסיס אינטלקטואלי רחב שרק מחפש ביטוי, זה לא כמו הפלסטיני שכשהוא נגד חמאס זה אומר שהוא מהג'יהאד...

נערך לאחרונה ב:

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
@איש אחד הלך,
אני האמת לא נכנס לויכוח שלהם, אני אומר את מה שאני מבין על בסיס מה שיצא לי לראות
עיין ערך ההתנתקות...
כל רגע:
@יואבוש,
מההתנתקות אתה מחפש אותם,
יש הבדל גדול בין עזה, אפילו ללבנון שיש שם אחוז גבוה מאוד של שונאי חיזבאללה דרוזים ונוצרים, שגם הם לא באמת נגדנו-לפי מה שאני יודע מעולם לא היה פיגוע שבו ערבים נוצרים או דרוזים הרגו יהודים וק"ו לאיראן, שהייתה מדינה מערבית במשך עשרות שנים, ובלי קשר אחוז מאוד גבוה מאזרחיה הם בכלל לא פרסים אלא בני לאום אחר, ורוצים עצמאות שמעת פעם על המאבק של הבלוצ'ים בשלטון?
אני גם רוצה להאמין שא ישראל תצליח לפרק שם את השלטון, כל מי שלא אוהב את השלטון היום יעזוב אותנו בשקט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה