חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 44

מה תכלול התגובה האיראנית?

• פלישה קרקעית מסוריה ולבנון.

• תקיפת נכסים ישראלים בחו"ל.

• בעיקר טילים וכטבמי"ם.

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

דן נפתלי גד

משתמש צעיר
ואגב
איפה השמאל הזה היום?
למה לא שומעים אותו?
היום זה אחרת [מבחינת השמאל] כי יש חטופים בעזה,
וגם היום אין שום שמאלני שטוען שישראל הגזימה בתגובה, הם רק טוענים ששחרור השבויים חשוב יותר מחיסול החמאס ואפשר לדחות את הלחימה לאחר שחרור השבויים.
ואגב, אני מסכים לגמרי שכהיום כלפי עזה נתניהו בסדר [יש לי השערה למה הוא חזר בתשובה...], אבל עדיין כלפי החיזבאללה חוזר הרפיסות ובגדול!

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
שכחתם לכתוב עוד קצת מהאמת הפשוטה,
למשל שבכל המלחמות שהיה עד השביעי באוקטובר הצהיר נתניהו שהחמאס מורתע, בו בזמן שישראל היא זאת שרדפה אחרי החמאס לעשות הפסקת אש.
האמת הפשוטה שבכל המלחמות בחמאס היה ירי טילים ורקטות עד היום האחרון של המלחמה.
והאמת הפשוטה שישראל לא הגיבה בזמן נתניהו על כל בלון,
והאמת הפשוטה שדובר צה"ל לפעמים סיפר לנו שירי רקטות היה תוצאה של מזג אויר,
וגם האמת הפשוטה שהחמאס ירה לאחר איזה מבצע ישראל שנכשל 500 רקטות ונהרג אברך חסידי באשדוד, וישראל לא הגיבה כלום, [לטענת נתניהו כי אז סתמו את המנהרות של החיזבאללה בצד הישראלי וגם כי החמאס כועס בצדק...]
ועוד ועוד
וכל זה היה בימי ביבי נתניהו מלך הביביסטים
כן, כי בטוח שממשלות השמאל היו גומרות את חמאס לפני שנים. מה השאלה בכלל.
ולענייננו - אני לא חושב שיש אי מי מהגולשים כאן שהחלום הכי טוב שלו זה ביבי נתניהו בראשות הממשלה.
מה שכן, מתוך הקולקציה האפשרית - יש הרבה שחושבים שהוא בתור ברירת מחדל - הכי טוב [או הכי פחות גרוע לשיטת אחרים].
וכן, אני חושב שהוא יודע שהוא היה בקונספציה [ואגב - לא יודע מי יכול להתחייב שאם הוא היה שם בתפקיד כולל הכל - הוא לא היה שבוי באותה קונספציה, עכשיו קל לחשוב ככה, אבל לפני השביעי באוקטובר האם מישהו יכול להתחייב שהוא בטוח לא היה נופל בזה?],
אבל יש שיאמרו לך - שמתוך כל אותם שהיו שבויים בקונספציה - הוא זה ש'התפקח' מאותה קונספציה בצורה הכי חזקה.

דן נפתלי גד

משתמש צעיר
שום נתונים ושום כלום. הכל השמצות וכותרות מהמוח הקודח של בן כספית.
שום השמצות של בן כספית, זה המציאות הכואבת [ואגב, אכן גם בן כספית היה תוקף את נתניהו מימין].
אתה לא חייב להאמין לי, אני זוכר את זה כמו היום, בכל המלחמות השמאל גיבה את נתניהו!

נערך לאחרונה ב:

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עינב קרנר: ‏התגובה האיראנית עדיין לא התחילה, אבל הנזק הכלכלי כבר כאן. על פי נתוני שב״א, בימים האחרונים נרשמה ירידה קלה בהיקף הרכישות בכרטיסי אשראי בתחומי המסעדות, הלבשה והנעלה, בילוי, אטרקציות ופנאי. ברשתות השיווק דווקא נרשמה עלייה.
שלשת השבועות

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
ואגב, אני מסכים לגמרי שכהיום כלפי עזה נתניהו בסדר [יש לי השערה למה הוא חזר בתשובה...], אבל עדיין כלפי החיזבאללה חוזר הרפיסות ובגדול!
אבל למה??
אם אתה במקומו ולדעתך ישראל מתקשה לתפעל שתי זירות במקביל - מה אתה עושה במקומו???
ואם כל הטענה היא על השבוע האחרון - אז אתה במקומו מצפצף על כל העולם והולך ומוחק את לבנון בלי לגיטימציה בינ"ל???
זהו, ימות המשיח? לא צריך עזרה מהאמריקאים, לא לפחד מחרם בינ"ל, לא צריך תחמושת מאף אחד?
[הלגיטימציה לא הייתה למחוק מיידית את כל לבנון... לאחר הטבח ההבנה כנראה הייתה שיש לגיטימציה לנקמה, ולכן יצאו לחיסול שיחייב את חיזבאללה להגיב וייצור עוד לגיטימציה]

דן נפתלי גד

משתמש צעיר
כן, כי בטוח שממשלות השמאל היו גומרות את חמאס לפני שנים. מה השאלה בכלל.
ולענייננו - אני לא חושב שיש אי מי מהגולשים כאן שהחלום הכי טוב שלו זה ביבי נתניהו בראשות הממשלה.
מה שכן, מתוך הקולקציה האפשרית - יש הרבה שחושבים שהוא בתור ברירת מחדל - הכי טוב [או הכי פחות גרוע לשיטת אחרים].
וכן, אני חושב שהוא יודע שהוא היה בקונספציה [ואגב - לא יודע מי יכול להתחייב שאם הוא היה שם בתפקיד כולל הכל - הוא לא היה שבוי באותה קונספציה, עכשיו קל לחשוב ככה, אבל לפני השביעי באוקטובר האם מישהו יכול להתחייב שהוא בטוח לא היה נופל בזה?],
אבל יש שיאמרו לך - שמתוך כל אותם שהיו שבויים בקונספציה - הוא זה ש'התפקח' מאותה קונספציה בצורה הכי חזקה.
עובדה שאולמרט יצא למלחמה עקובה מדם בלבנון רק בגלל החטיפה, נסראללה הודה שלו ידע שזה יהיה התגובה אזי הוא לא היה מתחיל....
לקח לו 19 שנה לקלוט שאולמרט כבר לא ראש ממשלה......

נערך לאחרונה ב:

איציק הצדיק

משתמש מקצוען
עינב קרנר: ‏התגובה האיראנית עדיין לא התחילה, אבל הנזק הכלכלי כבר כאן. על פי נתוני שב״א, בימים האחרונים נרשמה ירידה קלה בהיקף הרכישות בכרטיסי אשראי בתחומי המסעדות, הלבשה והנעלה, בילוי, אטרקציות ופנאי. ברשתות השיווק דווקא נרשמה עלייה.
לכו תסבירו לה שהיום "תשעת הימים"...

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
תלונה הוגשה הבוקר לרשות השניה, לאחר שבמהדורה המרכזית של חדשות 12 חשף אתמול העיתונאי גיא פלג תיעודים שהודלפו מתוך מצלמות האבטחה של שדה תימן, כאשר בתיעוד נראים החיילים לוקחים את המחבל הצידה. הפעילים שהגישו את התלונה טענו כי פלג הציג את הדברים בצורה מעוותת וללא תשתית ראייתית, והדבר מהווה פגיעה חמורה בלוחמי צה״ל: ״הצגת סרטון כזה בצורה מעוותת בעת שמתנהל משפט ראווה ללוחמים הוא בושה שאין לתאר״.
השנאה מקלקלת את השורה

העקשן מנצח

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בנוסף לצורה המעוותת בה הוצגו הדברים, נמצאו בסרטון 3 סימנים המעידים על כך שהוא שולב משתי הסרטות במועדים שונים והמקרה שהוצג לא קרה כלל כפי שפורסם.
בסרטון שם חצי מהסרטון הוא מיום שני וחצי מיום שישי. ידוע מתי נטען שהתרחשה התקיפה? ביום שני או ביום שישי?

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
זה מה שקורה כאשר מאיימים ומאיימים וממשיכים לאיים בלי שום כיסוי, הלבנונים בצדק ממש לא מתרגשים מהאיומים שלו שנראה כמו אחד שבורח וצועק "אני לא מפחד אני יראה לך מה זה".......
חחח.
להפך, גלנט לא תוקף רק מטעי זיתים.
חיסלנו לפני שבוע את רמטכל החיזבאללה, אבל ברור שלנסראללה עדיף מבחינה תעמולתית להתעלם מזה.
אני לא אומר שהממשלה ודרך הפעולה מושלמות,
אבל מכאן ועד קניית התעמולה של חיזבאללה הדרך רחוקה וארוכה מאוד.

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
רויטרס: דובר המל"ל האמריקאי גו'ן קירבי: 'אנו קרובים מתמיד' להפסקת אש בין ישראל וחמאס.

כאן
לפי הבנתי לא התרחש משהו רציני חוץ מזה שסינואר הפך לראש הלשכה המדינית
זה נראה שהם מנסים להיתלות על כל מה שהם רק יכולים,
אבל בתכל'ס סינוואר עדיין לא ראה את ההסכם של ישראל
וודאי שעוד לא ענה על זה
ולא כל משאלה אמריקאית הינה דבר שתלוי במציואת
ויה"ר שיחזרו החטופים במהרה ובדרך הקלה ביותר

העקשן מנצח

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא קראתי את כל הפרטים..
הזיה שאין לאן לרדת ממנה.
ההזיה הזו על חשבוננו.

יש הבדל גדול בין ביידן ושאר הגויים שנגדנו לבין חבורת התקשורת כאן בארץ.

ביידן ושאר השמאל בעולם לא בהכרח שונאים אותנו, הם פשוט מדומיינים ולא מאמינים בכח ומלחמה רק בדרכי שלום ודיפלומטיה. משוגעים.

אבל התקשורת בארץ מבינה טוב מאוד את האמת. אבל יותר חשוב להם שנתניהו יפול, והם מוכנים לגרום להפסד במלחמה של המדינה שלהם בשביל להשיג את מטרתם.

ולכן זה מעצבן שכאן בפורום מדבררים את השקרים של התקשורת.

העקשן מנצח

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
רויטרס: דובר המל"ל האמריקאי גו'ן קירבי: 'אנו קרובים מתמיד' להפסקת אש בין ישראל וחמאס.

כאן
אני צריך שיהיה לי מיליארד דולר.

היום הרווחתי אלף דולר, ולכן אני קרוב מאי פעם להגיע ליעד של מיליארד דולר.....

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
*חוגגים 400
👏
🤩
🥳
*

חיזבאללה מודיע על ההרוג ה400 מתחילת המלחמה!

*מזל טוב! כן ירבו*
פספסתם
את חגיגות ה400 חגגו במחוסל השישי של אתמול
כעת זה כבר 401...

קוויק

משתמש מקצוען
ההזיה הזו על חשבוננו.

יש הבדל גדול בין ביידן ושאר הגויים שנגדנו לבין חבורת התקשורת כאן בארץ.

ביידן ושאר השמאל בעולם לא בהכרח שונאים אותנו, הם פשוט מדומיינים ולא מאמינים בכח ומלחמה רק בדרכי שלום ודיפלומטיה. משוגעים.

אבל התקשורת בארץ מבינה טוב מאוד את האמת. אבל יותר חשוב להם שנתניהו יפול, והם מוכנים לגרום להפסד במלחמה של המדינה שלהם בשביל להשיג את מטרתם.

ולכן זה מעצבן שכאן בפורום מדבררים את השקרים של התקשורת.
מי מדברר אותם?
לא נראה לי שיש מישהו פה שמסכים עם מה שקורה שם.
אבל זה חלק מהגלות כנראה, כי לי זה מציק ברמה הזויה, אבל מה אפשר לעשות? ללכת למחות פחות מתאים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...