חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 42

האם תהיה תגובה תימנית?

• לא

• תגובה חלשה

• תגובה חזקה

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

יהודה גל

משתמש מקצוען

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא מתרגש מהתמונה הזו יותר מידי, תבואו לשכונה שלי תראו שם גם כמה סוכות של משפחות שלומפריות שעדיין לא פינו את הסוכה מהחג...
אתה יכול להעלות תמונה של סוכה אצלכם בשכונה מתחת לבניין???

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אתה יכול להעלות תמונה של סוכה אצלכם בשכונה מתחת לבניין???
אני מכירה במרכז הארץ
אבל זה גם בעקבות המלחמה
רוצים לשמור את המקלט פנוי ונגיש, וזה היה מקום האחסון של הדפנות.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
מרגיש מההודעות האחרונות שיש משהו שמתפתח קצת יותר מ"הרגיל", זה נכון?
תעבור בבקשה על ההודעות שהיו לפני כמה שבועות - עם ביטול טיסות והמלצות של 6 מדינות לעזוב את לבנון,

(אינני יודע מה יהיה - אבל על-סמך הודעה זו - לא הייתי בונה כלום,
וכן אינני בונה על ההסלמה - כי עברנו כבר הסבלנות חמורות פי-כמה)

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
לא מתרגש מהתמונה הזו יותר מידי, תבואו לשכונה שלי תראו שם גם כמה סוכות של משפחות שלומפריות שעדיין לא פינו את הסוכה מהחג...
באיזור פורים הייתי בעוטף.
ראיתי בכניסה לאחד הבתים - אתרוג.
(ואני מניח שהוא עדיין שם, אני מכיר את המשפחה וככל הידוע לי עדיין לא חזרו)

נערך לאחרונה ב:

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען

התסיסה הפנימית בלבנון החלה:

סאמי ג’מייל, חבר מפלגת אלכתאיב הנוצרית בלבנון רוצה שקט ושלום בדרום לבנון:

“אני רוצה שתושבי דרום לבנון יחיו בשקט ושלום ל 50 שנה.
הדרך לכך היא שמדינת לבנון תשית את ריבונותה על דרום לבנון.
האם יש לי זכות לדעה על הדרך שבה צריך להגן על העם שלי בדרום לבנון ? או שהדעה היחידה המקובלת במדינה הזו היא של חזבאללה לפיה תושבי דרום לבנון צריכים לחיות במצב מלחמה עוד אלף שנה קדימה?
זאת מפני שהם אינם מכירים במדינת ישראל ומחשיבים את הנשק שלהם ל”קדוש”. הם הופכים את דרום לבנון לזירת קרב שלא תסתיים לעולם.
מותר לנו לחלום שנוכל לחיות בשלום במדינה שלנו? “
להביא את הציטוט של האדם הזה ולומר שהתסיסה התחילה זה כמו שבלבנון יביאו ציטוט של מנסור עבאס מדבר נגד המלחמה...

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
להביא את הציטוט של האדם הזה ולומר שהתסיסה התחילה זה כמו שבלבנון יביאו ציטוט של מנסור עבאס מדבר נגד המלחמה...
לא בדיוק.
מדובר באדם מהנהגת הנוצרים בלבנון.
מפלגת אל כתאיב זה הפלנגות.
משפחת ג'ומאייל (לא יודע למה תורגם כאן לג'מייל) היא משפחה ידועה, מכובדת, וחמושה מאוד בלבנון.

אין לו השפעה על חיזבאללה, אבל הוא יכול להלחם בהם - לא לבד, אבל יכול להיות כוח עזר לישראל.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
בהודעת דובר צה״ל ניתן לראות כי הצבא מתחמק מהמבוכה שחיזבאללה שם אותו. אדיר לחקים חדשות 14
השלב הבא
הכטב’’ם נשלח לחיסול מטרות צבאיות וחיזבאללה תכנן לפגוע באזרחים.

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית

העקשן מנצח

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם אפשר לעורר נקודה קטנה למחשבה.

היום פורסם באשכול עדכונים בלבד ידיעה על כך שהצבא הודיע לממשלה על רצונו ומוכנותו להיכנס באופן מידי למלחמה קרקעית בלבנון.

אני הגבתי ושאלתי מה המקור לידיעה זו? לאחר כמה דקות התגובה שלי נמחקה. בדקתי בכללי הפורום וראיתי שכתבו שם לא לשאול על מקור לדיווח.

אני בהחלט מבין מדוע כתבו זאת. האשכול הזה ברגע יכול להפוך לבלאגן אחד גדול, וחובה לשמור על כללים נוקשים.

אבל יש גם צד שני במשוואה הזו, ואני באופן אישי דוגמה טובה לצד השני.

אני לא מתעניין בחדשות באופן כללי. כל העניין שלי בחדשות הוא כמשקיע שנים רבות בשוק ההון ובסכומים גדולים מאוד.

בתקופה הזו בה כל המשחק בשוק ההון תלוי במצב הבטחוני, ובהימור מתי ואם תפרוץ מלחמה כוללת בצפון.

עד לא מזמן לצערי הייתי מחובר בוואטסאפ לחדשות, וברוך השם הצלחתי להיגמל מהחדשות בוואטסאפ בזכות הפורום בפרוג שחוסך ממני את הצורך בחדשות בוואטסאפ. וכאן המקום להודות למנהלים ולכותבים על כך.

אתם יודעים מה עושה ידיעה כזו? הלב נופל והפחד מגיע למקומות שאתם לא מתארים. אמיתי לגמרי. אני חשוף במט"ח לסכומים דמיוניים. כל שינוי אמיתי בצפון יכול להעיף את הדולר לשמיים.

ולכן אם אפשר לבקש, להשתדל לא להביא דברים שהם סתם פייק. וגם באופן כללי להביא מקור לידיעות, וכך יש אפשרות לדעת האם המידע מבוסס או לא.

תודה רבה וסליחה על האריכות.

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית

היום פורסם באשכול עדכונים בלבד ידיעה על כך שהצבא הודיע לממשלה על רצונו ומוכנותו להיכנס באופן מידי למלחמה קרקעית בלבנון.

אני הגבתי ושאלתי מה המקור לידיעה זו? לאחר כמה דקות התגובה שלי נמחקה. בדקתי בכללי הפורום וראיתי שכתבו שם לא לשאול על מקור לדיווח.

אני בהחלט מבין מדוע כתבו זאת. האשכול הזה ברגע יכול להפוך לבלאגן אחד גדול, וחובה לשמור על כללים נוקשים.

אני לא מתעניין בחדשות באופן כללי. כל העניין שלי בחדשות הוא כמשקיע שנים רבות בשוק ההון ובסכומים גדולים מאוד.

בתקופה הזו בה כל המשחק בשוק ההון תלוי במצב הבטחוני, ובהימור מתי ואם תפרוץ מלחמה כוללת בצפון.

עד לא מזמן לצערי הייתי מחובר בוואטסאפ לחדשות, וברוך השם הצלחתי להיגמל מהחדשות בוואטסאפ בזכות הפורום בפרוג שחוסך ממני את הצורך בחדשות בוואטסאפ. וכאן המקום להודות למנהלים ולכותבים על כך.

אתם יודעים מה עושה ידיעה כזו? הלב נופל והפחד מגיע למקומות שאתם לא מתארים. אמיתי לגמרי. אני חשוף במט"ח לסכומים דמיוניים. כל שינוי אמיתי בצפון יכול להעיף את הדולר לשמיים.

ולכן אם אפשר לבקש, להשתדל לא להביא דברים שהם סתם פייק. וגם באופן כללי להביא מקור לידיעות, וכך יש אפשרות לדעת האם המידע מבוסס או לא.

מלחמה תפרוץ בצפון. זה כמעט ודאי. השאלה היא רק מתי.
הודעות מעין זו שפורסמה - מתפרסמות חדשות לבקרים ממקורות אמינים במידה כזו או אחרת, בעיקר אחרת.
לא הייתי מציע לאף אחד להמר על התאריך. מלחמות נפתחות בהפתעה, ולכן חיזוי מראש הוא מיותר ומתיש.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה

מעבר למה שהעירו מעלי, חדשות ברשת חברתית, בין וואצאפ בין פרוג, הם לא אמינות בעליל.
אם זה קריטי לך מצד הפרנסה - תעקוב אחרי גופי תקשורת רציניים.
(וגם אז ההערה שמעלי רלוונטית)

ילילי

משתמש מקצוען
מה שווי הדלק שישראל השמידה בנמל התימני? לפי הערכות, הדלק שהושמד במאגרים שבנמל היו בשווי של כ-60 מיליון דולר. בסך הכל נפגעו 18 מאגרי דלק מתוך 28 שיש בנמל. יצוין כי שני העגורנים שצה"ל פגע בהם בנמל לא היו בשימוש מאז שנת 2015 (דורון פסקין)
מעניין שהחות'ים לא מראים סרטונים שהנמל פעיל זה הרי יגרום לתמונת כישלון של ישראל
או שזה לא נכון

חובבן חביב

משתמש מקצוען
-הלחימה העצימה ברפיח וברצועה בכלל- הסתיימה,
-הלימודים הסתיימו כולל הקייטנות,
-הנאום של נתניהו בקונגרס נגמר,

כל התנאים הבשילו למלחמה בצפון,
וכיון שיש סבירות של לפחות 90% שאכן תהיה כזאת-
עכשיו זה הזמן...

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
ראש האופוזיציה יאיר לפיד: שמענו את נתניהו מדבר על השבעה באוקטובר כאילו אין לו מושג מי היה ראש הממשלה ומי היה אחראי לאסון. לנתניהו היתה הזדמנות להודיע שהוא מקבל את העסקה ומחזיר את החטופים לפני שכולם ימותו במנהרות. הוא לא עשה את זה. עדיף היה לכולנו שהיה נשאר בבית ומטפל בחטופים בעזה ובמפונים בצפון.
הצעה: להדפיס את הציטוט הנ״ל בכל מהדורה מחודשת של מילון אבן שושן, תחת הכותרת הראשית בערך: ׳בורות׳.
אפשר גם להוסיף את הציטוט כמאפיין מרכזי בערכים: ׳חלול׳, ׳דחליל׳, ׳חילול׳.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...