חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 16

אילו חדשות יותר מעניינות אתכם במלחמה הנוכחית

• עזה - דרום

• לבנון - צפון

• איראן - חותים - סוריה - הזירה הרחבה יותר

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
סקר ה׳ג׳רוזלם פוסט׳: מפלגת מילואימניקים יכולה להשפיע דרמטית על מפת המנדטים בבחירות הבאות: 10 מנדטים בראשות יועז הנדל, 9 מנדטים בראשות אחים לנשק, 8 מנדטים בראשות עמיחי שיקלי ו-5 מנדטים בראשות יאיר גולן.

רוץ עמיחי רוץ
תוסיף לזה חברה מהביטחוניסטים - ועוד כמה פחות אהובים עלינו כמו מתן כהנא. - וזו מפלגה שתקח הרבה.
(שקלי הוא כולה רב סרן - אבל נתפס כאדם ערכי)
לא הבנתי זה אנשי ימין שמאל?
על חשבון איזה מפלגות זה מגיע?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
רק שאלה קטנה אפשר??
מהיכן יהיו לנו חימושים??

ומה הקשר בין להלחם לבין להשאר ראש ממשלה,
אם הוא יעשה טעויות אז גם לא תהיה מלחמה וגם לא ממשלה - והוא יצא נפסד מכאן ומכאן.
אם (בעז"ה) המלחמה תצליח בדרך כזו או אחרת יש לו סיכוי להשאר ראש ממשלה.
כמו שאמרתי, אמריקה צריכה אותנו ולכן יעשו לנו נו נו נו וישלחו חימושים, בין בגלוי בין בסתר.
וכל החשבונות שכתבת בהמשך, אין לי עליהם תשובה. רק ברור שביבי רוצה להתחנף לביידן ולמערב ולכן הוא הוא עושה חצי עבודה.
הוא צריך לחשוב שזו הפעולה האחרונה שהוא עושה בחייו הפוליטיים ולא על מה שיצא לו מזה. זה הכל. הוא צריך להיכנס בעזה כאילו אין מחר.

GBSA

משתמש סופר מקצוען
כמו שאמרתי, אמריקה צריכה אותנו ולכן יעשו לנו נו נו נו וישלחו חימושים, בין בגלוי בין בסתר.
וכל החשבונות שכתבת בהמשך, אין לי עליהם תשובה. רק ברור שביבי רוצה להתחנף לביידן ולמערב ולכן הוא הוא עושה חצי עבודה.
הוא צריך לחשוב שזו הפעולה האחרונה שהוא עושה בחייו הפוליטיים ולא על מה שיצא לו מזה. זה הכל. הוא צריך להיכנס בעזה כאילו אין מחר.
הוא לא צריך להכנס בעזה כאילו אין מחר,
הוא אולי רוצה וגם אנכי הקטן רוצה - אבל יש מחר!!!
והוא כן צריך לעשות את החישובים הגיאופוליטיים והאסטרטגים כדי להביא לתוצאה הכי טובה, כשמטרת העל היא ביטחון גם אם זה קצת בא על חשבון דברים אחרים, השאלה כמה זה בא על חשבון דברים אחרים (כלכלה וכו') וכמה יהיה אפשר להגיע למטרה הסופית (שהיא לא זבנג וגמרנו) בנתונים הנוכחיים.
זה מאוד מורכב ואני לא מרחם על מי שיושב שם.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
הוא לא צריך להכנס בעזה כאילו אין מחר,
הוא אולי רוצה וגם אנכי הקטן רוצה - אבל יש מחר!!!
והוא כן צריך לעשות את החישובים הגיאופוליטיים והאסטרטגים כדי להביא לתוצאה הכי טובה, כשמטרת העל היא ביטחון גם אם זה קצת בא על חשבון דברים אחרים, השאלה כמה זה בא על חשבון דברים אחרים (כלכלה וכו') וכמה יהיה אפשר להגיע למטרה הסופית (שהיא לא זבנג וגמרנו) בנתונים הנוכחיים.
זה מאוד מורכב ואני לא מרחם על מי שיושב שם.
על פי פרשנים שמבינים את הראש הערבי, צריך בהחלט להיכנס בעזה כאילו אין מחר.
ובל נשכח שאנחנו לא סתם מדינה, אלא העם היהודי!
יש הלכות מאוד ברורות לגבי מלחמות מהסוג הזה. אילו היו שואלים את גדולי הדור, היינו מאוד מופתעים מהתשובות. אבל לא שואלים אותם לצערינו וככה אנחנו נראים. עלובי החיים.

מאירלה

משתמש מקצוען
עוד פעם כוחי ועוצם ידי
כמו המטורללים שבטוחים שאפשר לחסל את חיזבלה בזבנג ומהאויר
לא הכל שחור ולבן
ומי שסלד מביבי קודם ממשיך והכל מסתדר לו לפי הפוזיציה קרי ימין קיצוני ומרכז שמאל
ומי שמבין את ההתנהגות שלו ימשיך
לא השתנה שום דבר וגם ביבי לא ישתנה.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
עד גבול מסויים. מעבר אליו הם יפסיקו לתמוך בנו. צריך ללכת בין הטיפות.
כלומר, סימנת את המטרה - דעתך נגד נתניהו - מראש. עכשיו נשאר רק להוכיח?
הוא צריך להיכנס בעזה כאילו אין מחר.
כאילו אין מחר ברמה האישית שלו.
לא כאילו אין מחר לישראל, שאז זה יהיה אסון.
על פי פרשנים שמבינים את הראש הערבי, צריך בהחלט להיכנס בעזה כאילו אין מחר.
אמר לי אדם מאוד בכיר (לשעבר) במערכת הביטחון.
לא שמאלני ולא איש קונספציה. בכלל לא.
הפרשנים האלו מבינים במקרה הטוב את הראש הערבי.
לא את איך מנהלים צבא.
ואני אוסיף - גם לא איך מנהלים מדיניות חוץ.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...