דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

יצחק גיטריסט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הרב אשל אברהם יקר!

פניתי אליך בעבר שעדין לא קיבלתי את הכרטיס, אף שבמוקד אמרו לי שתוך חודש אני יקבל.

אמרת לי לי לחכות שכבר אני אמור לקבל.

עבר כבר שלושה חודשים וחיכיתי בסבלונת.

אשמח אם תבדוק אישית את הכרטיס שלי איפה הוא אוחז ומדוע לא מתקשרים אלי לתאם.,

ת.ז. שלי 300069358 תודה

אין לי אפשרות לשלוח הודעה בפרטי.

אשמח אם תשלח לי הודעה למייל A0527669155 בגיימל.

תודה על כל העזרה שאתה טורח להגיב לכולם, זה לא מובן מאליו.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הרב אשל אברהם יקר!

פניתי אליך בעבר שעדין לא קיבלתי את הכרטיס, אף שבמוקד אמרו לי שתוך חודש אני יקבל.

אמרת לי לי לחכות שכבר אני אמור לקבל.

עבר כבר שלושה חודשים וחיכיתי בסבלונת.

אשמח אם תבדוק אישית את הכרטיס שלי איפה הוא אוחז ומדוע לא מתקשרים אלי לתאם.,

ת.ז. שלי 300069358 תודה

אין לי אפשרות לשלוח הודעה בפרטי.

אשמח אם תשלח לי הודעה למייל A0527669155 בגיימל.

תודה על כל העזרה שאתה טורח להגיב לכולם, זה לא מובן מאליו.
מאיזה עיר?

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם קיבלנו את הכרטיס באיחור
ובמהלך הזמן (לפני שקיבלנו את הכרטיס)
נולד לנו עוד ילד,
האם זה מתעדכן אוטומטי?
האם יש אפשרות לעדכן ולקבל סכום מוגדל?
או שזה עובד לפי מס' הנפשות בתאריך הנפקת הכרטיס?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם קיבלנו את הכרטיס באיחור
ובמהלך הזמן (לפני שקיבלנו את הכרטיס)
נולד לנו עוד ילד,
האם זה מתעדכן אוטומטי?
האם יש אפשרות לעדכן ולקבל סכום מוגדל?
או שזה עובד לפי מס' הנפשות בתאריך הנפקת הכרטיס?
מספר הנפשות מעודכן בהתאם לרשימות שקיבלנו מהרשויות עד סוף מאי, לא ניתן לעדכן, לא להוסיף ולא לגרוע.

טיפשון

משתמש חדש
בטלפון אומרים לי שכבר ניצלתי את כל הסכום. וזה לא יכול להיות.
ולכן אני צריך את כתובת המייל כדי להגיש שאלה/בירור בעניין הסכומים .
(אחד הכרטיסים שלי לא עבד, ולכן ביטלו לי אותו, והיה אמור להכנס לכרטיס אחד את כל הסכומים של שני הכרטיסים, וזה לא קרה)

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בטלפון אומרים לי שכבר ניצלתי את כל הסכום. וזה לא יכול להיות.
ולכן אני צריך את כתובת המייל כדי להגיש שאלה/בירור בעניין הסכומים .
(אחד הכרטיסים שלי לא עבד, ולכן ביטלו לי אותו, והיה אמור להכנס לכרטיס אחד את כל הסכומים של שני הכרטיסים, וזה לא קרה)
יש לך פה לינק, תבדוק שם את כל החודשים, תוכל לראות את השמושים.
רוב האנשים חושבים שזה פך השמן של אלישע שמתמלא עד אין סוף.
וברגע שזה נעצר הם מופתעים.

חבל על הזמן

משתמש צעיר
שלום וברכה!
לפני כמה חודשים השליח לא מצא את הכתובת שלנו
וזה חזר למשרדים
האם אני אמור לקבל וא"כ אז מתי בערך?
אני בבית שמש
תודה רבה

ארי62

משתמש פעיל
@אשל ירושלים אבד לי כרטיס אחד, האם אפשר לקבל את היתרה שלו בכרטיס השני ? אפשר לראות את היתרה בכרטיס ללא מספר כרטיס? כלומר לפי ת.ז. בלבד כי אין לי מושג מה המספר של הכרטיס שאבד.

yoni770

משתמש רשום
לאן התקשרת? ולמה שיחזרו ביום ראשון? לא ברור
התקשרתי לאן שרק אפשר. דבר ראשון התקשרתי למוקד 0777711174 ולא הצלחתי בשום אופן להגיע שם לנציג. הכל שם רק מענה אוטומטי שלא עוזר לי בכלום. אחר כך ניסיתי להתקשר למספר של אשל ירושלים 02-6273444 יש שם שלוחה של התלושי מזון- והגעתי למוקד שמשאיר הודעות ושם אמרו לי שהם משאירים הודעה לעמותה ויחזרו אלי, ולא חזרו אלי. למי עוד אפשר להתקשר? איפה כן עונים?
תודה, בתקווה שתוכלו לעזור לנו.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים אבד לי כרטיס אחד, האם אפשר לקבל את היתרה שלו בכרטיס השני ? אפשר לראות את היתרה בכרטיס ללא מספר כרטיס? כלומר לפי ת.ז. בלבד כי אין לי מושג מה המספר של הכרטיס שאבד.
כן, תתקשר למוקד, הם רואים את מספרי הכרטיבים

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
התקשרתי לאן שרק אפשר. דבר ראשון התקשרתי למוקד 0777711174 ולא הצלחתי בשום אופן להגיע שם לנציג. הכל שם רק מענה אוטומטי שלא עוזר לי בכלום. אחר כך ניסיתי להתקשר למספר של אשל ירושלים 02-6273444 יש שם שלוחה של התלושי מזון- והגעתי למוקד שמשאיר הודעות ושם אמרו לי שהם משאירים הודעה לעמותה ויחזרו אלי, ולא חזרו אלי. למי עוד אפשר להתקשר? איפה כן עונים?
תודה, בתקווה שתוכלו לעזור לנו.
שלח לי בפרטי את הפרטים שלך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה