עזרה המחלה הידועה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
רפו"ש ובשורות טובות.
סורי על החטטנות , אבל מלחיץ אותי מה הכוונה לא להרגיש טוב?
דקירות פנימיות כאלה וכו
לא יודעת
כל אחד מכיר את הגוף שלו
לא לצריך לרוץ על כל כאב ראש למרפאה
אבל דברים שונים מגדר הרגיל כדאי לבדוק

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כולנו מתייחסים בחרדה למחלה הארורה והאיומה... אבל הגיע הזמן לשרש את זה מקרבנו.
עפ"י משרד הבריאות, אחד מכל שלושה אנשים בישראל יחלה במחלה במהלך חייו!! אבל, רוב החולים מחלימים! ובכל יום ממציאים תרופות חדשות! בעשורים האחרונים יש ירידה מובהקת בשיעור המתים מהמחלה!
זה נורא ואיום אם נתייחס לכל חולה כאילו הוא בר מינן... במיוחד שהחרדה, הפסימיות והייאוש הורגים יותר מהמחלה!
ועוד דבר, הכי חשוב, אם לא ניבהל מהמחלה ולא נתעלם ממנה, נאמץ אורח חיים בריא שמונע את המחלה באחוזים גבוהים: נימנע מעישון, נאכל בריא, נעשה פעילות גופנית וגם, גילוי מוקדם!! סוגי הסרטן השכיחים ביותר בישראל ניתנים לגילוי מוקדם, מה שמעלה את אחוז ההחלמה מהם ל90%!! כל הרופאים ממליצים בגילאים מסוימים על בדיקות לגילוי מוקדם!
תחשבו על זה: רוב מקרי המוות מהמחלה ניתנים למניעה!! זה פשוט מטורף!
לא יאמן שיש בינינו אנשים שעדיין מעשנים, עם חיוך מטופש על פניהם... העישון הורג! חד משמעית!! אפשר להתפוצץ מלראות את זה
בשורות טובות לכולם

ישר כוח גדול על הנכתב!

אם הידע הזה היה נגיש יותר -
איזו השפעה מכרעת יש לתזונה ואורח החיים על תפקוד מערכת החיסון שלנו,
אני בטוחה שהרבה יותר אנשים היו בוחרים לוותר על התזונה המערבית המתועשת ולצרוך מזון שבאמת מזין אותנו, ולא רק מתוק, ממלא או משביע.

אם לרופאים אונקולוגיים היה זמן להתעדכן במחקרים החדשים בנושא אני בטוחה שהיו ממליצים לכל מטופל - דבר ראשון לשים לב לאורח החיים שלו (ויש מאות מחקרים, אבל הרופאים כל כך עסוקים בטיפול בחולים שאין להם זמן לשבת ולחרוש מחקרים).

אם היינו קצת מבינים איך פועלת מערכת החיסון של כולנו, בכל יום ויום, למגר תאים ממאירים\תאים טרום ממאירים מיקרוסקופיים, שלא ניתנים בכלל לזיהוי בבדיקות סטנדרטיות (וגם אין צורך לבדוק כל הזמן - ד' עוזר לנו בכל רגע!) - לא היינו מפסיקים להודות לקב"ה על המערכת המופלאה שברא לנו.

אם היינו מבינים איזו השפעה אדירה על חיסוניות הגוף יש דווקא למערכת העיכול - היינו שוקלים טוב יותר מה אנחנו בוחרים להכניס לתוכה.

@nhfk
אשמח לעזור - אני גרה בביתר עילית, אפשר ליצור איתי קשר ואוכל לסייע עם הכוונה בתחום הזה, גם מהניסיון האישי שלנו, וגם מהידע שאספתי (ואוספת) בשנים שאחרי ההחלמה.

בשו"ט! ורפואה שלמה ומהירה בעז"ה.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
כלומר שיכולות להיות בדיקות דם תקינות ועדיין הבירור הרפואי לא הושלם?
אם לא מרגישים טוב והבדיקות דם תקינות ממשיכים לעוד בדיקות
רופאה אמרה לי שכשרואים כבר בבדיקת דם זה כבר לא מוקדם!
נכון:(
@nhfk
אשמח לעזור - אני גרה בביתר עילית, אפשר ליצור איתי קשר ואוכל לסייע עם הכוונה בתחום הזה, גם מהניסיון האישי שלנו, וגם מהידע שאספתי (ואוספת) בשנים שאחרי ההחלמה.

בשו"ט! ורפואה שלמה ומהירה בעז"ה.
איך אפשר ליצור איתך קשר?

M&MB

משתמש פעיל
כלומר שיכולות להיות בדיקות דם תקינות ועדיין הבירור הרפואי לא הושלם?
כן, אפשר לגלות את הגידול בסיטי או MRI.
בבדיקות דם כפי הידוע לי אין אפשרות לגלות גידולים (אולי יש סוג מסויים של סרטן שאפשר לגלות ע"י בדיקת דם) וגם לא ע"י צילום פשוט כמו שיש בטרם...

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
כן, אפשר לגלות את הגידול בסיטי או MRI.
בבדיקות דם כפי הידוע לי אין אפשרות לגלות גידולים (אולי יש סוג מסויים של סרטן שאפשר לגלות ע"י בדיקת דם) וגם לא ע"י צילום פשוט כמו שיש בטרם...
כן אבל הרבה פעמים המדדים יוצאים לא תקינים בבדיקות דם ואז שולחים לסיטי לאמת

פרפרזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

קבצים מצורפים

• Screenshot_20220611-231912_Chrome.jpg
    Screenshot_20220611-231912_Chrome.jpg
    KB 285.6 · צפיות: 56

דודי ואודי

משתמש רשום
תראו המחלה זה צרת הדור!!!
וזה מאד מסקרן איך מגלים וכו
יש לי ילד של"ע גילו לו את המחלה בגיל חצי שנה
פשוט ראינו נפיחות וב"ה הוא יצא ממנה ולא זוכר כלום!!!
והוא רק ינק עד אז
ובלידה שלו אמרו לי לפי השתן שרואים שאני אוכלת בריא...
ובאמת אכלתי בריא גם בהנקה.

א"א לדעת כלום צריך להאמין להתפלל ולקוות
בשורות טובות
ומשיח דחוףףףףף

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא מרגישים טוב אז הולכים לרופא, אז עושים בדיקות!
לא יאמן שיש בינינו אנשים שעדיין מעשנים, עם חיוך מטופש על פניהם... העישון הורג! חד משמעית!! אפשר להתפוצץ מלראות את זה
זה לא קשור לא לזה ולא לזה יש כל מיני סיבות - ל2 אחיינים שלי (לא מאותה משפחה) היה את זה לאחד מהם אמרו שזה מצבע מאכל כחול ומספריי ומקלקר לבן שמגרדים ונהיה כדורים, אף אחד לא באמת יודע ממה זה, מה שכן צריך לעשות השתדלות לחיות בצורה בריאה ונכונה לא קשור רק למחלה הזו יש עוד הרבה מחלות שקורות מהתנהלות לא נכונה...
לגבי בדיקות אחד מהאחיינים שלי הרגיש טוב לגמרי ועשה בדיקות דם שגרתיות שהקפיצו אותו לביה"ח ה' ישמור...
שיהיה רפואה שלימה לכולם...

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא קשור לא לזה ולא לזה יש כל מיני סיבות - ל2 אחיינים שלי (לא מאותה משפחה) היה את זה לאחד מהם אמרו שזה מצבע מאכל כחול ומספריי ומקלקר לבן שמגרדים ונהיה כדורים, אף אחד לא באמת יודע ממה זה, מה שכן צריך לעשות השתדלות לחיות בצורה בריאה ונכונה לא קשור רק למחלה הזו יש עוד הרבה מחלות שקורות מהתנהלות לא נכונה...
לגבי בדיקות אחד מהאחיינים שלי הרגיש טוב לגמרי ועשה בדיקות דם שגרתיות שהקפיצו אותו לביה"ח ה' ישמור...
נכון אבל הרבה פעמים לא מרגישים טוב
וחבל להתעלם
ולכן
לא מרגישים טוב אז הולכים לרופא, אז עושים בדיקות!

פרפרזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מה???
עישון לא גורם למחלה???
ציטוט מהאתר של כללית (רנדומלי, כן): "גם אם רצינו לייפות את העובדות, פשוט אי־אפשר: הן מזעזעות, מטרידות ולא קלות לעיכול. מה למשל? עישון הורג אדם בכל 5 (!) שניות, הוא גובה בכל שנה 8,000 קורבנות בישראל בלבד ומגדיל את הסיכון לחלות ב־12 סוגים שונים של סרטן. וזאת רק ההתחלה".
יכולות להיות עוד סיבות, והן נחקרות כל העת, אבל עישון הורג. נקודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה