עזרה הילדה לא מכניסה לחם לפה

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
כמה שנים שהילדה (בת 6) פתאום הפסיקה לאכול מאפה במרקם של לחם מכל המינים והסוגים לרבות פיצה בורקס לחמניה פיתה...
יש למישהו ידע (מקצועי, אך לאו דוקא גם מניסיונכם) בענין מה יכול לגרום לה לאכול? ניסינו את כל ההבטחות שבעולם כיד הדמיון הטובה עליכם ו... נאדא!
יועצות ומטפלות אמרו שיש להניח לה וזה יחלוף לבד - -
הדבר מקשה בעיקר בהכנת הארוחות בוקר ערב, למשל כשיש פיצה ביתית אפויה ומוכנה לכולם וכדו', לה צריך להוציא יש מאין ולהפעיל את כל האפשרויות שקיימות מכל סוגי הקרקרים למיניהם ועד פריכיות.
נשמח לכל עזרה ובדל מידע :)!

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
איך זה התחיל ולמה? את/ה יכול/ה לספר קצת מה עשיתם? איך ומה קרה שחזרה לאכול?
מנסה להזכר מה היה שגרם לי להפסיד
כמה שאני זוכרת הרגשתי כבדה אחרי האכילה וגם לא אהבתי את המרקם היבש יחסית-היה חונק אותי

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

רפ

משתמש סופר מקצוען
הדבר מקשה בעיקר בהכנת הארוחות בוקר ערב, למשל כשיש פיצה ביתית אפויה ומוכנה לכולם וכדו', לה צריך להוציא יש מאין ולהפעיל את כל האפשרויות שקיימות מכל סוגי הקרקרים למיניהם ועד פריכיות.
צנימים בטוסט היא אוכלת?

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
וההורים השתגעו בטח... ולא לקחו אותך לאיזה טיפול רגשי או משהו כזה?
לא
לא ראו בזה בעיה
וגדלתי יופי ב"ה בלי בעיות
אולי אם היו מתערבים יותר מידי הייתי צריכה ללכת לטיפול...

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לפני הרבה שנים? כי פעם לא היתה מודעות לכל הטיפולים והברברת שיש היום...
לא לפני הרבה שנים בכלל
והיתה מודעות יופי
רק החליטו לא לעשות מזה ענין-זה הכל
אין ענין לחפש בעיות

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
היא כבר מברכת ברכת המזון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה