מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
עם מינימום הון עצמי ועם הכנסות של 15K היכן כדאי להרשם?
בהכנסות 15K נטו מאשרים החזר חודשי כ5K שזה אומר משכנתא של כ900K + מאה הון עצמי = מיליון
יש הרבה ערים בטווח הזה:
בית שאן, קרית ביאליק, מגדל העמק, דימונה, רכסים, קרית גת (3 חד'). כשהממולצות יותר הן 3 האחרונות.

עוד קצת מחשבה..

משתמש צעיר
כמה נק' ללמידה,
למה ש סתם פוילישער לא יבנה על שכירות שתיכנס לו, בנוסף ליכולת ההחזר החדשית שלו?
וכן ההוא שיש לו 60 אל"ש ואולי יבטל זכיה כי יחסר לו המענק של עוד 60,
לא מבטלים זכיה כזאת כי חסר עוד 60, לוקחים הלוואה משלימה כדי להצליח לרכוש גם בתנאים האלו,
זה שווה גם ככה,
שיקול כלכלי נטו..

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כמה נק' ללמידה,
למה ש סתם פוילישער לא יבנה על שכירות שתיכנס לו, בנוסף ליכולת ההחזר החדשית שלו?
אולי הוא רוצה לגור במקום? אולי יש לו חובות אחרים ותשלום 1000 ש"ח זה אחרי השכירות? אין לי מושג, הבן אדם אמר שיש לו יכולת החזר כך וכך, ולפי זה עניתי לו.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אותו דבר רק שינוי שם
לא מדוייק. יש כללים מעט שונים
להרחבה ניתן לעיין כאן במאמר:

אדל גניש - פוטוגניש

......קסם של רגעים...... הכי טבעי . הכי פוטוגני
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
דיברו על פתיחת הגרלה .
מישהו יודע מתי?

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
כמה נק' ללמידה,
למה ש @סתם פוילישער לא יבנה על שכירות שתיכנס לו, בנוסף ליכולת ההחזר החדשית שלו?
וכן ההוא שיש לו 60 אל"ש ואולי יבטל זכיה כי יחסר לו המענק של עוד 60,
לא מבטלים זכיה כזאת כי חסר עוד 60, לוקחים הלוואה משלימה כדי להצליח לרכוש גם בתנאים האלו,
זה שווה גם ככה,
שיקול כלכלי נטו..
אולי הוא רוצה לגור במקום? אולי יש לו חובות אחרים ותשלום 1000 ש"ח זה אחרי השכירות? אין לי מושג, הבן אדם אמר שיש לו יכולת החזר כך וכך, ולפי זה עניתי לו.
תודה על העזרה!
לפי איך שהבנתי אני משלם את המשכנתא עוד לפני שזה בנוי, כך שאין תשלומי שכירות אופציונליים בשנים הראשונות של המשכנתא, גם אם זה להשקעה - כל עוד זה בבנייה... אני טועה?
אם זה רק להשקעה אתה יכול לעשות גרייס
שזה מה?

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה על העזרה!
לפי איך שהבנתי אני משלם את המשכנתא עוד לפני שזה בנוי, כך שאין תשלומי שכירות אופציונליים בשנים הראשונות של המשכנתא, גם אם זה להשקעה - כל עוד זה בבנייה... אני טועה?

שזה מה?
שבהתחלה משלמים רק את הריביות

ניק 2025

משתמש רשום
עריכה תורנית
שאלה: זוג שהתגרשו, האם הם יכולים להעביר את זכייתם לזוג אחר?
ואם לא, אז מה האופצה שלא לאבד את הזכיה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה