מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
אני אומר את זה מכיון שהייתי לאחרונה עם זוכה בדירה בהנחה במעמד החתימת חוזה, וכשניסינו להבין עם העו"ד והצוות מצד הקבלן ,הם טענו שזה לא משלים להון העצמי אלא נכנס לתיק הכולל של המשכנתא ,ומפחית את הסכום,זה באמת היה לי מוזר כי היועץ משכנתא טען אחרת ,שזה כן מצטרף להון העצמי ,אבל הם התעקשו על כך שהם צודקים,
חבל, יש כאן ניק ששאל על רכסים, ייתכן ויש לו רק 60 א' ובגלל השיקול הזה לא ייכנס להגרלה/יבטל לאחר הזכייה.
תברר עוד קצת.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק, בהגרלה הקודמת בקרית גת סיכויי הזכיה לבני מקום הסתיימו ב 60% ,יש לך דרך להעריך בכמה זה יסתיים הפעם(גם אם לא תן הימור...........
זה יתחלק הפעם בין המערב לצפון (שים לב לפער האדיר בכמות הנרשמים בני המקום ב2 השכונות)
במערב - הסיכויים יהיו הרבה יותר גבוהים. (הימור שלי: כ50% לעומת כ20% בצפון).
אגב, יש בעיה באתר בחישוב האחוזים לבני מקום - כי הוא מחשב לפי 35% הקצאה והוא לא לוקח בחשבון את ההפחתה בגלל המילואימניקים

נערך לאחרונה ב:

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני אומר את זה מכיון שהייתי לאחרונה עם זוכה בדירה בהנחה במעמד החתימת חוזה, וכשניסינו להבין עם העו"ד והצוות מצד הקבלן ,הם טענו שזה לא משלים להון העצמי אלא נכנס לתיק הכולל של המשכנתא ,ומפחית את הסכום,זה באמת היה לי מוזר כי היועץ משכנתא טען אחרת ,שזה כן מצטרף להון העצמי ,אבל הם התעקשו על כך שהם צודקים,
יכול להיות שמה שנאמר זה שזה לא נחשב לאחוזים של הון עצמי .

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אך זה כן נחשב לאחוזים של ההון העצמי, רק יש תנאי של 60 א' מינימום (גם במקרה של מענק שגבוה יותר מ-40 א').
עכשיו שאלתי בפועלים אומרים שכן. בלאומי אמרו לי שלא.
וגם כאן הם התיעצו צוות הבנקאים:)

עכשיו שאלתי בפועלים אומרים שכן. בלאומי אמרו לי שלא.
וגם כאן הם התיעצו צוות הבנקאים:)
ביצעתי שבוע שעבר בפועלים כזה (לאומי גם היה שחקן משמעותי במו"מ בלי להוציא הגה בנושא - הלקוח שילם מהון עצמי 73 א').
לכן לענ"ד גם בלאומי היה שם איזה בלבול צריך לשאול שוב, אולי במוקד...

נערך לאחרונה ב:

*

משתמש רשום
1717067704886.png

מתוך דף הנחיות של בנק ישראל

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כרגע:
דימונה 16.1% (פרוג פופלרית כבר אמרנו?...)
אלעד 6.86%
קרית גת 6.45% (במערב קצת גבוה יותר, אבל אין פילוח באתר)
רכסים 6.34%
מגדל העמק 5.75%
צלילה של כ15-20% בכל המקומות במהלך 24 השעות האחרוות:
כרגע:
דימונה 13.04%
אלעד 5.69%
קרית גת 5.48%
רכסים 5.18%
מגדל העמק 5.01%

הרחק מתחתיהן:

בני עי"ש 2.54%
טירת הכרמל 2.19%
בית שאן 2.14%
קרית ביאליק 2.11%
בת ים 1.32%
צור הדסה 1.15%
באר שבע 1.13
אפרת 0.89%
ירושלים 0.78%
רחובות 0.76%
ראשל"צ 0.54%
ת"א 0.39%

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עם מינימום הון עצמי ועם הכנסות של 15K היכן כדאי להרשם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה