מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

פריפריאלי

משתמש צעיר
תודה על העזרה!
לפי איך שהבנתי אני משלם את המשכנתא עוד לפני שזה בנוי, כך שאין תשלומי שכירות אופציונליים בשנים הראשונות של המשכנתא, גם אם זה להשקעה - כל עוד זה בבנייה... אני טועה?

שזה מה?
גרייס חלקי זה לשלם רק את הריביות וגרייס מלא זה לא לשלם בכלל
נדמה לי שאפשר לעשות את זה רק עד שנתים אבל המומחים יגידו

צעיר בימים

משתמש רשום
למישהו יש מושג האם אני יכול להירשם להגרלה ולקנות מחר דירה או שברגע שאני קונה דירה אני צריך למחוק את עצמי מההגרלה

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
למישהו יש מושג האם אני יכול להירשם להגרלה ולקנות מחר דירה או שברגע שאני קונה דירה אני צריך למחוק את עצמי מההגרלה
לקנות דירה אתה יכול רק אחרי שחתמת חוזה בדירה שזכית בה, בערך שנתיים ,פלוס -מינוס מהזכיה

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בהגרלה הזו: 2304, לא חתמו חוזה עדיין
יש אופציה ,אם אחד מבני הזוג שהתגרשו מוכן לוותר על זכייתו, הוא חותם שמוותר ,ואז זה שויתר יכול להוציא תעודת זכאות מחדש ולהירשם להגרלות הבאות, והשני נשאר עם הזכיה על שמו ,אם לשניהם אין אופציה לעמוד בתשלומים אין מה לעשות,אולי למכור את זה למישהו שיתן להם סכום מסוים וישלם את תשלומי הדירה

מסממא זה כבר נשאל,
אבל אם מעונינים לחתום על חוזה לדירה והמסירת מפתח (והעברת בעלות) תהיה רק לאחר תוצאות ההגרלה יש דרך לקבל את הזכיה (חוקית מסתמא שכן, השאלה מצד המוכרים)
אולי לעשות טאבו משולש?
אשמח לכל תשובה!

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מסממא זה כבר נשאל,
אבל אם מעונינים לחתום על חוזה לדירה והמסירת מפתח (והעברת בעלות) תהיה רק לאחר תוצאות ההגרלה יש דרך לקבל את הזכיה (חוקית מסתמא שכן, השאלה מצד המוכרים)
אולי לעשות טאבו משולש?
אשמח לכל תשובה!
לא הבנתי את השאלה

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כוונתי היתה אם יש מה להירשם להגרלה אם חותמים על חוזה לדירה רגילה, האם יש איזה פיתרון לאחר החוזה לסדר את הטאבו שניכל לקבל את הזכיה?
לא,ברגע שהעסקה מדווחת ,מתבטלת זכאותכם כחסרי דירה,אפשר לרשום על שם אחד ההורים ולשלם מס דירה שניה ,וכך להישאר זכאים,אבל זה רק אם יש לכם מספיק הכנסות כדי לכסות משכנתא כפול שתיים והון עצמי מספיק.(במידה וזוכים בהגרלה הרווח יכסה גם את המס דירה שניה שתשלמו,אבל זה הימור כי לא יודע כמה הגרלות וכמה דירות עוד יהיו ובאיזה מחירים.

עוד קצת מחשבה..

משתמש צעיר
גרייס חלקי זה לשלם רק את הריביות וגרייס מלא זה לא לשלם בכלל
נדמה לי שאפשר לעשות את זה רק עד שנתים אבל המומחים יגידו
גם אם את הגרייס אפשר לעשות רק לשנתיים,
הרי את המשכנתא צריך לקחת רק בהמשך, אחרי שמגיעים לחתימת חוזה,
ולפי קצב הבניה,
ואז, זה כבר קרוב להגיע ל7 שנים שאפשר למכור,
לא?
אז ככל הנראה כן אפשר להסתמך איכשהו על שכ"ד
תקנו אותי אם אני טועה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה