מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

אחת מהעולם!!!!

משתמש רשום
הסבר פשוט אם אפשר להרוויח מכל הכיוונים אז למה לא, זה אומר יש לי דירה על הפרק שאני יוכל להרוויח ממנה פלוס המכירה של הזכייה.

ישראל סגל

משתמש פעיל
הסבר פשוט אם אפשר להרוויח מכל הכיוונים אז למה לא, זה אומר יש לי דירה על הפרק שאני יוכל להרוויח ממנה פלוס המכירה של הזכייה.
אם תקנה דירה לפני החתימה על חוזה בדירה של מחיר למשתכן תאבד את הזכאות שלך לדירה, [ואם תקנה אחרי החתימה על חוזה צריך לשלם מס על דירה שניה]

יוסף רוזנר

משתמש חדש
אין לי בעיה לשלם מס רכישה
השאלה אם אין עוד אפשרות לקנות
בלי לאבד הזכות ובלי לרשום טאבו על אחר

אם תקנה דירה לפני החתימה על חוזה בדירה של מחיר למשתכן תאבד את הזכאות שלך לדירה, [ואם תקנה אחרי החתימה על חוזה צריך לשלם מס על דירה שניה]
המס על דירה שניה יהיה מיידי, או רק אם ימשיך להחזיק בשני נכסים שנה וחצי? (כלומר, אני מתכוון לשאול אולי הוא לא יהיה חייב לשלם מס עד 18 חודשים אחרי שימסרו לו את הדירה במחיר למשתכן?!).

ישראל סגל

משתמש פעיל
המס על דירה שניה יהיה מיידי, או רק אם ימשיך להחזיק בשני נכסים שנה וחצי? (כלומר, אני מתכוון לשאול אולי הוא לא יהיה חייב לשלם מס עד 18 חודשים אחרי שימסרו לו את הדירה במחיר למשתכן?!).
את המס הוא לא יצטרך לשלם רק אם ימכור את הדירה הישנה [של מחיר למשתכן] תוך שנה וחצי מהקניה וזה לא אפשרי מבחינת חוקי מחיר למשתכן

אסתרינה!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מישהו יודע מה זה אומר?
1652874924013.png
1652874924013.png

SSAA

משתמש רשום
בעקבות בקשת רבים
פתחנו קבוצה בצ'אט (המהווה תחליף לוואטספ) עבור הזוכים בפרץ לוזון
ניתן להתחבר בקישור המצורף

קבוצת צא'ט עבור זוכי הגרלת 1521 של פרץ לוזון - פרויקט פסגת ארבל

יוגורט

משתמש מקצוען
שאלה: כשיפתחו ההגרלות הבאות, מי שירשם, הצטרך לבטל את הרישום שלו בהגרלות אחרות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה