מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

אליסה

משתמש מקצוען
אין אפשרויות בהגרלה בבני ברק על 119 דירות אני מספר 7,
השאלה אם יש מה לחכות,
אין לי אפשרות לכתוב בפרטי .
מספר 7 זה אומר שזכיתם במקום גבוה מאוד מאוד.
ובני ברק זה פיס לזכות לפי מה שאני יודעת, מה השיקול לוותר בכלל?
עריכה: ראיתי עכשיו בהודעות קודמות שאתם 7 מחוץ לתור.
לפי מה שאני מכירה כמעט 100% שתיכנסו, ואם כרגע אין לכם קניית דירה אחרת על הפרק מה הענין לבטל כבר? אין מה להפסיד לחכות.
ולגבי השאלה שעוד לא היו הרבה ביטולים, זה לא קורה ביום יומיים.
אנחנו בפרויקט אחר שזכינו התקדמנו גם אחרי יותר משנה מהזכייה (חיכו הרבה זמן להיתרים)
לפני הגרלות גדולות פתאום היו בד"כ גל של ביטולים של אנשים שרצו להירשם במקום אחר ולא יכולים אם לא ביטלו את הזכייה הקודמת.

אליסה

משתמש מקצוען
אני מתכוונת שלא זכינו ואני במספר 7 בתור אם יותרו ,
זהו ראיתי אחרי, ערכתי את ההודעה שלי:
עריכה: ראיתי עכשיו בהודעות קודמות שאתם 7 מחוץ לתור.
לפי מה שאני מכירה כמעט 100% שתיכנסו, ואם כרגע אין לכם קניית דירה אחרת על הפרק מה הענין לבטל כבר? אין מה להפסיד לחכות.
ולגבי השאלה שעוד לא היו הרבה ביטולים, זה לא קורה ביום יומיים.
אנחנו בפרויקט אחר שזכינו התקדמנו גם אחרי יותר משנה מהזכייה (חיכו הרבה זמן להיתרים)
לפני הגרלות גדולות פתאום היו בד"כ גל של ביטולים של אנשים שרצו להירשם במקום אחר ולא יכולים אם לא ביטלו את הזכייה הקודמת.

אליסה

משתמש מקצוען
אני לא יודעת ספציפית עליו, רק שמעתי שאלו בבני ברק שווים מאוד כי זה יוצא הנחות ענקיות.
אנחנו זכינו 41 (בתוך התור) ובמהלך השנתיים ומשהו שחיכו להיתרים התקדמנו למקום 29.
בפועל התקדמנו יותר כי בימים של בחירת הדירות כל יום כמה לא הגיעו אז בפועל לפנינו בחרו פחות מ-28 אנשים ובזכות הימים האלה בסוף נכנסו עוד כאלה שחיכו בתור.

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אדם שחתם חוזה על דירה בשוק החופשי וכבר דיווח לרשות המיסים אך לא הועברה לבעלותו בטאבו
ועכשיו זכה בהגרלות של מחיר למשתכן
האם הפסיד את זכייתו
או שעדיין יש מה לעשות ?
אשמח למידע ממי שיודע לא מהשערות
@ירמי וולדמן ?
אפשר לבטל את הרכישה! אם המוכר יסכים כמובן.
(יש גם ביטולים פייק וקרוב משפחה אחר קונה..)

שיראל לוין

משתמש פעיל
איך אתם מסבירים את זה שכל ההגרלות ירדתי בתור בערך ב 30 ורק כאן בהגרלה בבני ברק זה לא זזזז

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

אליסה

משתמש מקצוען
איך אתם מסבירים את זה שכל ההגרלות ירדתי בתור בערך ב 30 ורק כאן בהגרלה בבני ברק זה לא זזזז
בעבר?
אי אפשר לזכות בכמה הגרלות, זכייה מבטלת את כל הרישומים האחרים.
ולגבי השאלה - כי (1) אתם גם ככה במקום גבוה (2) זה הגרלה שווה מאוד ו(3) זה עדיין די קרוב למועד ההגרלה
כל אלה סיבות לדעתי...

אסתי 15

משתמש מקצוען
אבל בדירה שלהם הם יכולים למשכן רק עד 50%
תנוח דעתכם, דירות ההורים שוות כל אחת הרבה יותר ממליון, יכולים לקבל בקלות משכנתא של 500.

נראה שהמחותנים שלכם גם ילדים טובים
זה לא ענין של ילדים טובים, העניין הוא לעשות את מה שהכי טוב בשביל דירה לזוג, בכסף שממילא בכוונתנו לתת לו.

רוב ההגרלות עכשיו היו עם רווח של לפחות חצי מיליון וקשה מאוד/בלתי אפשרי למצוא השקעה אחרת שתכפיל את השווי שלה ב5 שנים.
אני חושבת שזה משפט לא נכון כלכלית. רווח של חצי מליון אפשר למדוד, אם קונים היום ומוכרים מחר בעוד חצי מליון. אם קונים היום ומוכרים בעוד חמש או שבע שנים, אז עליית מחירי הדיור, השחיקה של הכסף והריביות שמשלמים בדרך, כל אלו מוחקים חלק ניכר מאותם "חצי מליון", אם לא את כולו.

אבדתי כבר בים ההודעות כאן, אבל הצעתם גם להשקיע את הכסף עכשיו ולממש את ההשקעה כשהקבלן יקבל היתר בניה. זו אפשרות שחשבנו עליה, אבל אין ספק שבהשקעה ל2-3 שנים לא נוכל ללכת על האפיקים המשלתמים יותר, כי הם כמובן מסוכנים יותר. זה טוב רק בשביל לשים את הכסף בצד, לא בשביל להרוויח. וזה מה שמציק לי, שהכסף ישכב 3 שנים בלי לזוז.

נחמי3

משתמש מקצוען
זה לא ענין של ילדים טובים, העניין הוא לעשות את מה שהכי טוב בשביל דירה לזוג, בכסף שממילא בכוונתנו לתת לו.
הדיון בכללותו לא ברור לי. גם אם משקיעים את הכסף באפיק אחר בדרך הטבע הזוג יוכל לקנות במחיר למשתכן, שהרי צריך להביא רק 10% הון עצמי. מקסימום תשקיעו את רוב הכסף ותשאירו סכום קרוב ל-10% כדי שיהיה לזוג יותר קל כשיצטרכו את ה-10% של מחיר למשתכן.
אני מכיר אנשים שעשו זאת. השקיעו חלק מהכסף, וחלק השאירו לזוג להון העצמי הקטן שצריך למחיר למשתכן. וב"ה חפץ ה' בידם הצליח.
בהצלחה.

שלום זכר

משתמש מקצוען
חבר שלי זכה בהגרלה ולא הולך לממש אותו
האם אני יכול לממש אותו במקומו??????????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה