מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

א.מ.ל

משתמש פעיל
מה יותר שווה?
מבחינת סיכוי זכיה ולשים גם בשקילול רווח
דימונה, קרית גת, ורכסים?
או אלעד, קרית גת ורכסים? @בית שמשניק אשמח למענה תודה

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
יש הבדל באלעד בין ההגרלה הנוכחית
לקודמת- לפני 3 חודשים
מבחינת רווחיות ומחיר?

כי אז אמרו שאלעד שווה מאוד להירשם
מה השתנה?
כי היום זה כמעט מחיר שוק

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

פרגר

משתמש חדש
היום כתוב 17 למטר
וגם אז היה כתוב 17 למטר
17 למטר זה מחיר לפני הנחה של 25% ואז ההנחה הייתה גדולה אבל עכשיו מחיר השוק שרשום הוא גבוה מאוד וכיון שההנחה מוגבלת ל500K ממחיר השוק אין כמעט הנחה אם בכלל

קנאק

מיתוג ופרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
17 למטר זה מחיר לפני הנחה של 25% ואז ההנחה הייתה גדולה אבל עכשיו מחיר השוק שרשום הוא גבוה מאוד וכיון שההנחה מוגבלת ל500K ממחיר השוק אין כמעט הנחה אם בכלל
אז מי שזכה בגרלה לפני 4 חודשים כשהיה כתוב אותו מחיר של עכשיו
זכה ביותר כסף?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אתה יודע להגיד לי בכמה?-למטר= בערך
תודה רבה
אם אין לכם הון עצמי גדול(600 אלף לפחות)
ולא מתככנים לגור שם
המצלתי לא להירשם לאלעד הפעם

מייטי

משתמש פעיל
לפי המפה של משרד השיכון נראה שדירות במחיר משתכן בדימונה זה בשכונה חדשה צפונית מאוד בדימונה
שכתוב שהיא שכונה בתכנון
במפות של גוגל לא רואים אתה בכלל
כמה שנים יקח עד שיבנו אותה?

פרגר

משתמש חדש
אתה יודע להגיד לי בכמה?-למטר= בערך
תודה רבה
לפי האתר הזה https://better-dira.netlify.app/ עלות דירה אופיינית בממוצע מכל ההגרלות באלעד הוא 1,413,358 לעומת ההגרלה הקודמת שם המחיר הממוצע הוא 1,055,910 אבל תבדוק בטבלאות של טל זכריה הוא יותר מדויק

פרגר

משתמש חדש
לפי המפה של משרד השיכון נראה שדירות במחיר משתכן בדימונה זה בשכונה חדשה צפונית מאוד בדימונה
שכתוב שהיא שכונה בתכנון
במפות של גוגל לא רואים אתה בכלל
כמה שנים יקח עד שיבנו אותה?
באתר הקבלן של אחד מההגרלות רשום אכלוס ב2029 https://adnei-eretz.com/dimona/

117727

משתמש חדש
שלןם
שבוע שעבר זכיתי עקב ביטול בעכו החדש "שערי עכו" והם כבר שלחו לי שבעז"ה בימים הקרובים אמורים לקרוא לי לבחירת דירה ורציתי לברר אם למישהו יש מידע בענין ואם שווה לקחת את זה
זכיתי בהגרלה 1910 של שובל והם טוענים שכבר התחילו לבנות
אולי ביתשמשניק ידע לענות אם שווה
תודה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
שלןם
שבוע שעבר זכיתי עקב ביטול בעכו החדש "שערי עכו" והם כבר שלחו לי שבעז"ה בימים הקרובים אמורים לקרוא לי לבחירת דירה ורציתי לברר אם למישהו יש מידע בענין ואם שווה לקחת את זה
זכיתי בהגרלה 1910 של שובל והם טוענים שכבר התחילו לבנות
אולי ביתשמשניק ידע לענות אם שווה
תודה
לא מכיר את הפרוייקט ולא את האיזור. אבל לכאורה זה מאד משתלם - 7722 למ"ר זה כמעט מחיר של בנייה לבד ללא עלות קרקע כלל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה