מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מה זה אומר רוב החמש שנים הרי מיום הזכייה בהגרלה צריך לחכות 7 שנים
רק מזמן קבלת טופס 4 מחכים 5 שנים
לא?
צודק. צ"ל "רוב השבע שנים", ומסתמא איירי בכה"ג דנתעכבה החתימה יותר מג' שנים ומחצה, דהוי רוב מז' שנים...

אליעזר פ

משתמש חדש
בס"ד
קרוב משפחה זכה בהגרלה באלעד מספר 2369
הם קיבלו היום את המייל הזה,

שלום רב,

אנו מבקשים לעדכן אותך כי בהגרלה מספר LOT של קבלן משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות ב ביישוב אלעד בה זכית, התקבלה החלטת הוועדה המקומית, וניתן לקבלן היתר בנייה בתנאים מסוימים, על הקבלן למלא אחר התנאים ולהגיש בקשה לקבלת היתר בניה מלא.

ומהם השלבים הבאים?

1. בתקופה הקרובה יעביר הקבלן לחברת הבקרה את כל מסמכי הפרויקט, לצורך בדיקה ואישור סופי.
2. בדיקת המסמכים על ידי חברת הבקרה ואישורם
3. הזמנה לכנס היכרות עם הפרויקט
4. כשבועיים לאחר כנס ההיכרות, הזמנה לבחירת הדירה

מה זה אומר? איך הקבלן קיבל היתר בניה כל כך מהר?
אני מספר 17 בתור [זוכה 95] בהגרלה הזו [2369] מעניין אותי מאוד לדעת מה המצב היום האם כבר התקיים הכנס ואם לא מתי ע"מ שאני ידע מתי אני אמור לצפות להתקדמות בתור ולחשב את צעדי בהתאם תודה מראש

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אכן זכו בכל המכרזים. מדובר באיזור סמוך מאד לביתר עילית - אולי יש סיכוי להתיישבות חרדית שם.
1716204541540.png

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לאחר ההצלחה אמש במכרזים בצור הדסה, אני מצרף כאן טבלה מאת טל זכריה התותח המסכמת את מכרזי מחיר מטרה הצפויים בחודשיים הקרובים (כולל מכרזים שנפתחו ביומיים האחרונים) עם ניתוח סיכויי הצלחתם. (ספוילר: בית שמש - סיכוי בינוני).

קבצים מצורפים

• מכרזי מחיר מטרה צפויים.jpg
    מכרזי מחיר מטרה צפויים.jpg
    KB 321.4 · צפיות: 37

די

משתמש סופר מקצוען
לאחר ההצלחה אמש במכרזים בצור הדסה, אני מצרף כאן טבלה מאת טל זכריה התותח המסכמת את מכרזי מחיר מטרה הצפויים בחודשיים הקרובים (כולל מכרזים שנפתחו ביומיים האחרונים) עם ניתוח סיכויי הצלחתם. (ספוילר: בית שמש - סיכוי בינוני).
מעניין אם יש לו פירוט קצר לפי מה הוא מחליט את סיכוי ההצלחה.

רק תהיה בשמחה

משתמש רשום
שלום וברכה לכל המומחים!
רציתי לשאול לגיסתי היתה דירה רשומה על שמה (הוריה קנו להשקעה ורצו לחסוך מס שבח)
הדירה כבר נמכרה לפני שנתיים שלוש (לא זוכר בדיוק)
האם היא יכולה להיכנס להגרלות
תודה מראש לכל המשיבים

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שלום וברכה לכל המומחים!
רציתי לשאול לגיסתי היתה דירה רשומה על שמה (הוריה קנו להשקעה ורצו לחסוך מס שבח)
הדירה כבר נמכרה לפני שנתיים שלוש (לא זוכר בדיוק)
האם היא יכולה להיכנס להגרלות
תודה מראש לכל המשיבים
לפי הקריטריונים חייב להיות 3 שנים נקי בלי דירה.
תבדקו את התאריך מכירה והדיווח לרשות המיסים

שרה שפרט

משתמש רשום
הלכה למעשה: ההמלצות באשכול הזה בהגרלה האחרונה היו לבחור בקרית גת אלעד וקרית טבעון - בני עי"ש. האם עכשיו מומלץ לבצע שינויים לקראת ההגרלות החדשות? לבטל את הגרלות ההמשך ולהרשם לערים אחרות במקומן?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
הלכה למעשה: ההמלצות באשכול הזה בהגרלה האחרונה היו לבחור בקרית גת אלעד וקרית טבעון - בני עי"ש. האם עכשיו מומלץ לבצע שינויים לקראת ההגרלות החדשות? לבטל את הגרלות ההמשך ולהרשם לערים אחרות במקומן?
אגב, זה קרית עקרון ולא קרית טבעון.
לגופו של ענין, השאלה לא מובנת כלל. איזה הגרלות המשך? ולמה לבטל?
נרשמים לערים חדשות בהגרלה הקרובה ללא שום קשר לרישומים הקודמים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה