מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
נרשמתי בלוד להשקעה ועכשיו עם כל המתיחות הביטחונית התחלתי לחשוב שלא כדאי בגלל שזה עיר עם ערבים
אשמח עם מישהו יוכל לייעץ בעניין

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
נרשמתי בלוד להשקעה ועכשיו עם כל המתיחות הביטחונית התחלתי לחשוב שלא כדאי בגלל שזה עיר עם ערבים
לכאורה לא נראה שיש כ"כ נפק"מ בעניין זה, זו לא פעם ראשונה ולא ראינו ירידות מחירים

שאולניק

משתמש צעיר
בעיקרון הפרוייקטים {לפחות חלק}ששם הגרלות הם באיזור חדש בלוד ולכן לא נראה לי שיש להימנע מלהירשם לשם ואין סכנה או משהו

שאולניק

משתמש צעיר
כמוכ הבעיה לכאורה של לוד כבר קיימת לפני הגל הזה הרי בשומר החומות כבר ראינו מה הולך שמה ובכל זאת נרשמתם לשם ככה שאני לא כ"כ מבין מה קרה עכשיו..שאתם חוששים

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
כמוכ הבעיה לכאורה של לוד כבר קיימת לפני הגל הזה הרי בשומר החומות כבר ראינו מה הולך שמה ובכל זאת נרשמתם לשם ככה שאני לא כ"כ מבין מה קרה עכשיו..שאתם חוששים
עכשיו שיש את כל הבלגן נזכרתי מה היה בלוד בשומר החומות, אגב מישהו יודע האם אחרי שומר החומות המחירים בלוד ירדו?

עולם כמנהגו נוהג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כרגע שהאחוזים בהגרלות נדים ברוב הערים בין אחוז לשלושה ארבעה, אז כל ההגרלה הזו זה רק השתדלות,

ואם כך, אז כדאי להיכנס להגרלות הכי שוות (באר יעקב בני ברק ועוד) ולא לחשוב חשבונות ולהתפשר בגלל שבעיר פלונית יש כמה עשיריות האחוז יותר סיכויים

יישוב טוב הרבה הצלחה

מאירלה

משתמש מקצוען
הם כותבים את זה בכותרת האתר ויש לזכור שכל אחד יכול להרשם רק ל3 ערים דהיינו שבמקסימום ירדו לפני זה 2468 (המקומות בהם מספר הדירות הגדול ביותר לוד+עכו) אם הם אלו שבדיוק מתמודדים גם בעיר זו

מאירלה

משתמש מקצוען
לדעתי הנתונים שם לא כל כך נכונים
כי צריך לחשבן שאם יש עוד דירות מוגרלות באותה עיר
אז הזוכים בהגרלות האחרות יוצאים מהמשחק
ואז זה מעלה את הסיכויים
הם כותבים את זה בכותרת האתר ויש לזכור שכל אחד יכול להרשם רק ל3 ערים דהיינו שבמקסימום ירדו לפני זה 2468 (המקומות בהם מספר הדירות הגדול ביותר לוד+עכו) אם הם אלו שבדיוק מתמודדים גם בעיר זו

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כרגע שהאחוזים בהגרלות נדים ברוב הערים בין אחוז לשלושה ארבעה, אז כל ההגרלה הזו זה רק השתדלות,

ואם כך, אז כדאי להיכנס להגרלות הכי שוות (באר יעקב בני ברק ועוד) ולא לחשוב חשבונות ולהתפשר בגלל שבעיר פלונית יש כמה עשיריות האחוז יותר סיכויים

יישוב טוב הרבה הצלחה
בדימונה עדיין קרוב ל60 אחוזי זכיה ובעכו קרוב ל40 אחוז.
יש אינדיקציות מסוימות לכך שנרשמו שם הרבה חרדים, אך בינתיים אין דברים ברורים. יתכן שבהמשך יפתח מוקד טלפוני לבירורים

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מה הציבור אומר על רכסים
לפי מה שביררתי יש עכשיו כמה קבלנים חזקים
שמוכרים בשוק חופשי בין 13 ל15 למטר
ושמעתי מכמה שמעורים בזה
שהרבה אנשים קונים
יש לי תחושה שהולך להיות שם קפיצה רצינית בדומה למה שהיה ברמה ד

אשמח לשמוע מה אתם חושבים על זה

hishtadlut

משתמש פעיל
מה הציבור אומר על רכסים
ושמעתי מכמה שמעורים בזה
שהרבה אנשים קונים

זה נראה במפות שזה שכונה חדשה מהצד השני של כביש 6, השאלה אם זה מיקום טוב ומתי יוכלו להתחיל לבנות שם.

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה יהיה אולי קפיצה קטנטנה אבל לא תתקרב למה שקרה ברמה כי היא פשוט לא מרכז
זה לא סותר שמי שזוכה ברכסים זו השקעה של פעם בחיים

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מה הציבור אומר על רכסים
ושמעתי מכמה שמעורים בזה
שהרבה אנשים קונים

מסכימה עם זה:
זה יהיה אולי קפיצה קטנטנה אבל לא תתקרב למה שקרה ברמה כי היא פשוט לא מרכז
זה לא סותר שמי שזוכה ברכסים זו השקעה של פעם בחיים

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש אינדיקציות מסוימות לכך שנרשמו שם הרבה חרדים, אך בינתיים אין דברים ברורים. יתכן שבהמשך יפתח מוקד טלפוני לבירורים
מבירור אצל גורם הקשור לועד הדיור, הם אכן פתחו כעת קו טלפון ומייל כדי לאגד את הנרשמים , וכנראה בשבוע הבא יצא על כך פרסום רשמי
קו הטלפון שלהם הוא 036285812

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מבירור אצל גורם הקשור לועד הדיור, הם אכן פתחו כעת קו טלפון ומייל כדי לאגד את הנרשמים , וכנראה בשבוע הבא יצא על כך פרסום רשמי
קו הטלפון שלהם הוא 036285812
והמייל הוא
vaaddyurאין לכתוב כתובת מייל

קבצים מצורפים

• צו השעה- שלא נחמיץ.pdf
    KB 72.1 · צפיות: 60
נערך לאחרונה ב:

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אשמח לשמוע אם מישהו כאן יודע להגיד לי איך מעדכנים סטטוס באתר מחיר למשתכן.
נרשמנו לפני כחצי שנה כחסרי דיור וכרגע אני רוצה לשנות למשפרי דיור. לא מוצאת באתר אפשרות לשנות כלום חוץ מפרטים אישיים, וגם לא דרך האתר הממשלתי.
די דחוף לי...
תודה רבה!

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
נרשמנו לפני כחצי שנה כחסרי דיור וכרגע אני רוצה לשנות למשפרי דיור. לא מוצאת באתר אפשרות לשנות כלום חוץ מפרטים אישיים, וגם לא דרך האתר הממשלתי.
די דחוף לי...
תודה רבה!
כדאי לנסות להתקשר לחברה שבה נרשמתם כגון עמידר , אלונים או מילגם

די דחוף לי...
תודה רבה!
יש חדש משהו למשפרי דיור?☺

S234

משתמש פעיל
האריכו את המועד הסופי לכניסה להגרלות עד ל-10/04

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה