האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לפני כמה שנים זה היה?

כי היה את דונה ורח' רביץ שהיה די זול בגלל שזה היה אזור חדש פחות מבוקש
ברגע שהתאכלס זה נהיה מבוקש והמחיר קפץ מאד.

כרגע דירה חדשה בנוה יעקב מאד יקרה.
גם ברביץ יש פרוייקט חדש שעכשיו משווקים,
שזה כמו ברמה ד' דירה על הנייר שתהיה מוכנה עוד 3 שנים
עולה יותר מדירה באותו גודל בבנין 2 מטר ליד שנבנה לפני כמה שנים, מי שקונה פשוט פראייר...

ואגב, ברח' רביץ חיכו לתחבורה ציבורית 6 שנים
וגם עכשיו יש רק קו אחד לא בתדירות שעושה סיבוב בכל השכונה (15-20 דק' עד שיוצאים)

זה היה לפני כחצי שנה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
זה היה לפני כחצי שנה

לפני חצי שנה לא היה שום פרוייקט חדש בנוה יעקב, רביץ כבר בנוי 6 שנים.
אולי הכוונה לתמא 38 ברחוב בלבן.

אה נזכרתי שהיה עוד 2 בנינים בפסגת זאב סמוך לנוה יעקב
שמכרו דירות על הנייר לעוד 3-4 שנים.

היא קנתה דירה שכבר מוכנה או על הנייר?

מישמשית

משתמש מקצוען
ועוד דבר קטן,
יש פה כמה ניקים שנראה שממש חשוב להם להוכיח עד כמה המגיבים שלא קנו מסכנים מתוסכלים ומופסדים,
ואני באמת מנסה להבין מה בדיוק עומד מאחורי זה? מה המטרה?

קנית דירה ברמה ד? עשית את עסקת חייך, אתה מאושר שמח ובר מזל? מעולה. עכשיו הייתי יושבת בשקט ולא מנסה לנקר עיניים ולהוציא את הנשמה לאחרים

זה מאד מוזר לא?
מעניין מה כונותייך
אבל אם כבר לקחת את תפקיד המפקחת
אז על תשכחי לדבר גם על כל אלו שלא קנו דירה ברמבש ד "
ומנסים כל העת להוציא את הנשמה לאחרים" ולהסביר למה לא היה כדאי להם לקנות שם (אין תחבורה וכו..)
זה גם לא תכונה שמופיעה באורחות צדיקים...
לא שלמישהו ממי שקנה זה אכפת אבל אם כבר בתיקון המידות עסקינן...

מישמשית

משתמש מקצוען
טעות א' שאנשים עושים בנדל"ן - מערבים את הרגשות שלהם, וזה מה שקרה כאן ברמה ד'.
אם למישהו יש מספיק כסף מיותר כדי לבזבז מאות אלפים רק בגלל מחשבות ופנטזיות - שיחלק לאחרים גם.
קניית דירה שהיא מוצר כ"כ יקר ומשלמים עליו לפחות שליש נוסף, ונחנקים עליו מינימום 25 שנה,
אמורה להיעשות במלוא קור הרוח האפשרי וחישובים כלכליים מתמטיים נטו.
אבל מציאות שיש כמה סוגי אנשים, ויש גם את האלה בסופר שקונים מוצר שאין להם בו צורך כלל רק כי הוא במבצע...

עד עכשיו לא הצלחתי לקבל תשובה פיננסית משכנעת למה השקעה ברמה ד' במחירים האלה היא השקעה נבונה.
(ואני מחשיבה גם איכות חיים וקהילתיות כפרמטרים חשובים).
מי שרוצה לנהל איתי דיון ענייני אינטלגינטי - מוזמן.
מתי תבינו כל מתוסכלי האשכול (לא מתכוונת באופן אישי על אף אחת)
שאף אחד\ת ממגיבי האשכול כאן שקנה ברמה ד לא קנה במחירים המדוברים
כולם ללא יוצא מן הכלל(לפי מה שנראה מהתגובות) קנו או במחיר למשתכן במחיר אפסי
או בשוק החופשי גם במחיר נמוך
ולא הוציאו יותר כסף מכל אחת שקונה באחיסמך היום וגם לא ממי שקונה בחריש היום(פחות או יותר אולי בחריש קצת יותר גדול אך לא מדובר בעיר חרדית ממש)
וכל ההתלהבות שלהם היא מעליית שווי דירתם (עלייה ודאית ומציאותית לפי כל אחד שמעורב בד בלי להכנס לעד כמה תעלה והאם היא מוצדקת מה שבטוח שלרדת הם לא ירדו ...אולי לדעת כמה ממומחיות הנדלן כאן שכנראה מבינות יותר מכל המומחים "האינטרסנטיים " והמתווכים שמתעסקים יום יום בתחום )
מותר להשתתף בשמחתם
מותר גם למתן את ציפייתם (או את דמיונם לשיטתכן)
אבל לא צריך להוציא את כל תסכולכם מעליית מחירי הדירה של השני ולהראות את אישיותכם לעיני כל
אף אחת לא חושבת שרמה ד צריכה להראות כמו שעיר רגילה נראת מבחינת אוטובוסים בתי ספר וכו וכו
בכל זאת אפי' לא עשירית מהתושבים הגיעו לגור שם
תלכו שם בלילה ותבינו את המצב השכונה חשוכה כמעט לגמרי ומדובר בחלקה הגדול של אתר בנייה
ולכן מוטב וניהיה חכמים ונחכה לעוד כשנה + שחלק גדול יותר מהתשובים יבואו להתגורר
ואז תחזרו שוב וננהל דיון האם המחירים מוצדקים או לא
תאמינו לי שכל הדיון יראה אחרת
אא"כ שוב יגיבו כל אותן ניקים\ות שלא ראו את רמבש ד מעולם
ויעלו כל מיני טענות משונות
אבל אז זה לא יהיה כ"כ נורא כי אפי' להגיב לא נצטרך..........

נ.ב.
אם כבר במוסר עסקינן ראוי שתכבדו את מנהל האשכול ותתיחסו אליו בכבוד הראוי לו
בוודאי כשמדובר באדם הגון שאף אחד לא חושב שהוא קשור לעליית המחירים בד
ותפסיקו לחשוב שאתן מבינות יותר ממנו יש גבול לציניות שלכן

שבת שלום

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם כבר במוסר עסקינן ראוי שתכבדו את מנהל האשכול ותתיחסו אליו בכבוד הראוי לו
בוודאי כשמדובר באדם הגון שאף אחד לא חושב שהוא קשור לעליית המחירים בד
ותפסיקו לחשוב שאתן מבינות יותר ממנו יש גבול לציניות שלכן
כל מילה!!!
זה רק מראה עד כמה הם מתוסכלים עד כדי כך שהם יהפכו כל אדם שנחשד בעל עמדה חיובית כלפי רמה ד' ולא "ריאלי ומציאותי" כמותם לאדם אינטרסנט ונגוע, הם גם יטיפו מוסר לכולם למה מוציאים את העיניים, למה כל הזמן מיחצנים את רמה ד', הם רק שוכחים מי עושה מסע השחרה ודה לגיטימציה לשכונה בכיסוי של ריאלי, מציאותי, ומפוכח שלא נסחף אחרי העדר (והמציאות).

די

משתמש סופר מקצוען
וכל אלו שמנסים להציג מצג שווא על ד' המפונטזת - על זה דברתי, שזה לא נכון
זה לא הולך להיות מרכז העיר, סורי, מרכז העיר יהיה תמיד א' והמע"ר.
הפארק הגדול נמצא דווקא בירמות בין א ל - ג'. משום מה...
רק להעמיד דברים על דיוקם יש את רחוב זכריה הנביא, המע"ר ופארק ירמות נמצאים בצד אחד רמה ד' נמצאת בצד השני של הרחוב ואמנם זה לא מרחק הליכה אבל נסיעה מרמה ד' למע"ר זה 5 דקות. פשוט יהיה מרכז מסחרי אחד ענק שיתחיל במרכז מסחרי של רמה א' דרך המע"ר שמתחבר לקניונים בכניסה לרמה ד' בואכה שדרות האמוראים.
יש שני פארקים ענקיים אחד בירמות ואחד ברמה ד'.

נערך לאחרונה ב:

קטנטנציק

משתמש פעיל
תכלס מישהו יודע מה חדש עם המחירים בשכונה
איזה פרויקטים אמורים להתאכלס בקרוב?
מה אם ההקצאות?
תעלו נושאים וידיעות שמענינים את הקונים בשכונה פה

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
ואוו

חייבת לציין שבכזה אשכול מגוחך טרם נתקלתי.

לפני שאתחיל לקבל מבול תגובות מתלהמות שאני מקנאה וכו אני רק יעשיר את האינטלגנציה של המשתתפים פה, אין לי דירה בבית שמש מעולם לא חשבתי לקנות שם ולכן לא פספסתי את ההזדמנות וכו אלא באזור ירושלים בשכונות הזולות יותר מהמרכז.
מה שכן, אני רק יכולה להסב את תשומת ליבכם שכמסתכלת מהצד כאמור ללא נגיעה כלשהי לכאן או לכאן אני יכולה להבטיח למי ממכם שעדיין מחפש איזשהו מידע רלוונטי ואמין בנושא שכאן לא תמצאו אותו.

ממש שקוף שיש כאן אינטרסים אישיים שמכתיבים את התגובות, יש את המשווקים מתווכים רוכשים וכו שרוצים מאד בערך עליית הדירה, ויש את אלו שאולי רוצים להבין אם עשו בשכל שקנו או לא,

מה שבטוח שהאמת נמצאת איפה שהוא באמצע, ולכן רק רוצה להאיר את עיני אלו שמחפשים מידע רלוונטי ואמין בנושא שלא יסמכו על התגובות כאן, התשלשלות השרשור לכל אורכו לא מצליחה לשכנע באוביקטיביות המידע.

בהצלחה לכולם
באתי להסכים עם הניתוח והשיפוט שלך
ואז אני רואה שאת מכנה את עצמך משפטנית פח

אז התחלתי להסתפק אם לקבל

סתם אני בהחלט מסכים איתך וכתבתי בדיוק תגובה כזאת
כמה עמודים לעיל
הכל פה מוטה ולא אמיתי

הגוץ

משתמש צעיר
המנהל של האשכול הוא מתווך בבית שמש באזורים האלו...
אני גם הפסקתי להתערב כי ראיתי שיש כמה מ - ד' שפשוט לא נותנים לתגובה אחת ענינית לעלות לשטח.
לא קניתי שם ולא אקנה שם, זה לא רווחי כרגע. ב"ה מצאנו השקעה טובה מאוד, בעז"ה אחרי החוזה אספר עליה.
מה שלא קניתי - זה רצון ה' ותו לא - אין לי שום תסכול ב"ה, רק אמונה שצריכה להיות לכל אחד מאיתנו
מה שצריך תקבל ומה שלא - אפילו שקל אחד יותר לא. גם אם נראה לך וגם אם דמיינת שיכלת להרוויח.

וכל אלו שמנסים להציג מצג שווא על ד' המפונטזת - על זה דברתי, שזה לא נכון
זה לא הולך להיות מרכז העיר, סורי, מרכז העיר יהיה תמיד א' והמע"ר.
הפארק הגדול נמצא דווקא בירמות בין א ל - ג'. משום מה...

ולפני שיקומו עלי ויגידו שאני מטיפה אמונה - אז זה יהיה נחמד לדעת איזה אוכלוסיה צינית ולא נעימה צומחת שם ב - ד'.
אז מבקשת - אל תגיבו לי, כל רשימת רוכשי ד', תודה מראש!!!!
ובאמת , צודקים כאן, שזה אשכול הזוי, הוא יצא מכלל עניניות מזמן
אחרי החוזה כשתספרי לנו על ההשקעה הטובה מאוד, נשתדל להסביר לך כמה היא מפונטזת ולא ראלית, ואיזה בועה שזה...
כמובן שאנחנו לא היינו רוצים להשקיע שם גם, כי יש לנו אמונה שמה שמגיע לנו נקבל ומה שלא לא. שלא יהיה טעויות ח"ו.

כמובן שלא נעשה את זה, כי אין לנו שום עניין להוציא לאף אחד את הרוח מהמפרשים, וכבר כתוב להלכה שאחר שקנה אדם מקח רע חובה להגיד לו עליו שהוא טוב, ק"ו אם קנה מקח טוב.... וכי אנחנו מפרגנים מכל הלב!!!! ובאמת מקווים בשבילך שזו הייתה השקעה חכמה ונבונה ורק תרוויחי ממנה.

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סליחה על הבורות מה זה מע"ר

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חבר קרוב קנה עכשיו דירה בתחילת נהר הירדן 4 חדרים ב1550000 אחרי שהמוכר ניסה למכור תקופה ארוכה (שנה בערך) ב1700000 אם זה לא התמתנות אז מה זה התמתנות (אני בכוונה לא אומר ירידה במחירים כי זה סיפור אחד) לכן ביררתי אצל המתווכים באזור והם אמרו לי שיש התמתנות
ואם אתה אומר לי ש"השוק רותח" כלשונך ומידיעה אתה אומר את זה אולי תן לי דוגמה אחד מדירה שנרכשה ברמה ב במחיר שאתה מדמיין לעצמך ואל תביא דוגמאות מרמה ד או מרמה ג (כי בג עולים המחירים כי אין שם כמעט דירות לא למכירה ולא להשכרה )
אני לא מבין את הטענה ניסה למכור ב1.7 ולא הצליח
ואם אני אנסה למכור את אותה דירה ב2.3 ולא יקנו ובסוף אמכור ב 1.7 זה אומר שיש ירידה או התמתנות
אולי זה מוכר לא ריאלי או סתם אחד שחושב שיקבל על הדירה שלו יותר משוויו בשוק

ייתכן שהוא הגיע למצב כזה בעזרת (בהטעיית) מתווך לא הכי הגון
יש לפעמים מתווכים שמבטיחים אני אמכור לך באיקס כסף
כי הם רוצים בלעדיות או שזה יימכר דרכם
וכך הם מהתלים בציבור (הן המוכר והן הקונה)

----------------------------------------
מתנצל בפני כל המתווכים ההגונים והישרים
בעייתכם שבחרתם מקצוע שיש שם אחוז גבוה של שרלטנים

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ואוו

חייבת לציין שבכזה אשכול מגוחך טרם נתקלתי.

לפני שאתחיל לקבל מבול תגובות מתלהמות שאני מקנאה וכו אני רק יעשיר את האינטלגנציה של המשתתפים פה, אין לי דירה בבית שמש מעולם לא חשבתי לקנות שם ולכן לא פספסתי את ההזדמנות וכו אלא באזור ירושלים בשכונות הזולות יותר מהמרכז.
מה שכן, אני רק יכולה להסב את תשומת ליבכם שכמסתכלת מהצד כאמור ללא נגיעה כלשהי לכאן או לכאן אני יכולה להבטיח למי ממכם שעדיין מחפש איזשהו מידע רלוונטי ואמין בנושא שכאן לא תמצאו אותו.

ממש שקוף שיש כאן אינטרסים אישיים שמכתיבים את התגובות, יש את המשווקים מתווכים רוכשים וכו שרוצים מאד בערך עליית הדירה, ויש את אלו שאולי רוצים להבין אם עשו בשכל שקנו או לא,

מה שבטוח שהאמת נמצאת איפה שהוא באמצע, ולכן רק רוצה להאיר את עיני אלו שמחפשים מידע רלוונטי ואמין בנושא שלא יסמכו על התגובות כאן, התשלשלות השרשור לכל אורכו לא מצליחה לשכנע באוביקטיביות המידע.

בהצלחה לכולם

אני יכולה להבטיח למי ממכם שעדיין מחפש איזשהו מידע רלוונטי ואמין בנושא שכאן לא תמצאו אותו.

מה שבטוח שהאמת נמצאת איפה שהוא באמצע

הנה הנוסחה
דווקא כאן אפשר למצוא את האמת

כשכל אחד מקצין ואתה מבין שהוא מתנהג כך
אז אתה יכול לזקק את המידע וכך לקבל הכי הרבה אינפורמציה

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
טעות א' שאנשים עושים בנדל"ן - מערבים את הרגשות שלהם, וזה מה שקרה כאן ברמה ד'.
אם למישהו יש מספיק כסף מיותר כדי לבזבז מאות אלפים רק בגלל מחשבות ופנטזיות - שיחלק לאחרים גם.
קניית דירה שהיא מוצר כ"כ יקר ומשלמים עליו לפחות שליש נוסף, ונחנקים עליו מינימום 25 שנה,
אמורה להיעשות במלוא קור הרוח האפשרי וחישובים כלכליים מתמטיים נטו.
אבל מציאות שיש כמה סוגי אנשים, ויש גם את האלה בסופר שקונים מוצר שאין להם בו צורך כלל רק כי הוא במבצע...

עד עכשיו לא הצלחתי לקבל תשובה פיננסית משכנעת למה השקעה ברמה ד' במחירים האלה היא השקעה נבונה.
(ואני מחשיבה גם איכות חיים וקהילתיות כפרמטרים חשובים).

עצם המבצע הוא צורך

עם היה לך נוסחה מדויקת בעניין מזמן כבר היית מיליונר

לפי ההיסטוריה כאן
אם אתה באמת מעוניין
תהיה חייב לפתוח אשכול חדש
עם כללים מאד נוקשים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה