האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

twomonthsleep

משתמש רשום
גם 1.7 זה המון.... למה שמשהו יקנה בכזה מחיר כשלפני שנה זה עלה 1.2??????
כי הנתון האחרון שמעניין זה כמה עלה לפני שנה
הנתון המעניין הוא כמה זה יעלה בעוד שנה
והתשובה לזה היא המחירים שהקבלנים משלמים על הקרקעות ובהשלכה מכך המחירים שהם מבקשים כבר על דירות על הנייר.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
כמה מטר? מרפסת קומה - פירוט.
קומה 5 אפשר לומר 6 כי יש גלריה למטה

אזור 800
מרפסות אחד באזור ה8 מטרה
ומרפסת שמש סדר גודל של 12 מטר
חנייה
ומחסן 10 מטר
3 חדרים 77 מטר
פונה לכיוון הנוף
זה בניין שמשקיף בין שני בנינים שממול לכיוון הנוף

נחמה כ

משתמש מקצוען
כי הנתון האחרון שמעניין זה כמה עלה לפני שנה
הנתון המעניין הוא כמה זה יעלה בעוד שנה
והתשובה לזה היא המחירים שהקבלנים משלמים על הקרקעות ובהשלכה מכך המחירים שהם מבקשים כבר על דירות על הנייר.
לא נראה לי, (בכל אופן לי..) שאנשים ישלמו 1.95K על דירה בבית שמש, עם כל הגינות והפרדסים והנופים....
וקל וחומר שיותר מזה..
בפרט לא חוצניקים שלא מחפשים לגור במקום כ"כ ישראלי.
ואין סיבה שישקיעו את המחירים האלו, יש השקעות יותר שוות בעולם.
אני חושבת שבית שמש ,רמה ד' מקום יפה ,מטופח ,איכות חיים לגור בו,אבל יש גבול לכל מחיר!
ובאמת ימים יגידו...
רק מעניין אותי לראות מה יקרה כשהציבור יצטרך להתחיל לשלם את המשכנתאות הגבוהות שהוא התחייב עליהם...

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
לא נראה לי, (בכל אופן לי..) שאנשים ישלמו 1.95K על דירה בבית שמש, עם כל הגינות והפרדסים והנופים....
וקל וחומר שיותר מזה..
ואין סיבה שישקיעו את המחירים האלו, יש השקעות יותר שוות בעולם.
אני חושבת שבית שמש ,רמה ד' מקום יפה ,מטופח ,איכות חיים לגור בו,אבל יש גבול לכל מחיר!
ובאמת ימים יגידו...
רק מעניין אותי לראות מה יקרה כשהציבור יצטרך להתחיל לשלם את המשכנתאות הגבוהות שהוא התחייב עליהם...

אני חייב לומר שאני מסכים איתך
רק מה שיהיה מצחיק שבהנחה שאלו המחירים החדשים בבית שמש
אז הדיון הבא יהיה
"האם המחירים החדשים של בית שמש הגיוניים"
את המחירים הישנים כבר כולם יקבלו כמובנים מאליהם

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
דרך אגב חייב לומר שדיברתי עם נציג של נתיב
ואמר לי את ההודעה הבא אני מצטט
"
אין טעם לרשום מחירים כשהם משתנים כלל הזמן
מתחיל ב 1731000"

נחמה כ

משתמש מקצוען
דרך אגב חייב לומר שדיברתי עם נציג של נתיב
ואמר לי את ההודעה הבא אני מצטט
"
אין טעם לרשום מחירים כשהם משתנים כלל הזמן
מתחיל ב 1731000"
זה נשמע כמו מכירה של צעצוע, הולך ב1.900.000 איזה יופי,
לא הולך, נוריד 50K, אה, נמכר טוב אז הדירה הבאה עוד 100K
הכל לפי כמות הטלפונים והמכירות באותו יום...מזכיר קצת ביטקוין

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
זה נשמע כמו מכירה של צעצוע, הולך ב1.900.000 איזה יופי,
לא הולך, נוריד 50K, אה, נמכר טוב אז הדירה הבאה עוד 100K
הכל לפי כמות הטלפונים והמכירות באותו יום...מזכיר קצת ביטקוין
אני חייב קצת לתקן כדי שלא ישמע לעז

דיברתי איתו 4 חודשים קודם וגם שנה קודם והוא אמר לי אז מחירים אחרים
ועכשיו ביקשתי לראות דוגמאות לדירות חדשות
וכשהוא שלח לי בלי מחירים
אז כתבתי לו מה עם המחיר
אז הוא עונה לי את התשובה הזאת
כי הוא רואה שאני לא באמת קונה וכל הזמן המחירים עולים

יהודיתו

משתמש מקצוען
מחילה - לא קראתי את כ-ל הפוסטים אבל שאלה :
רמה ד' נחשב יותר מרמה א'?

די

משתמש סופר מקצוען
וקל וחומר שיותר מזה..
אדם מחו"ל שבא לעשות עליה לארץ ישראל המקום הראשון שהוא חושב עליו זה בית שמש (כן, גם לפני ירושלים) כי בבית שמש יש קהילות של יוצאי חו"ל וכו' (אא"כ יש לו ענין לגור דווקא בירושלים בגלל הכותל המערבי וכו') ומחיר הדירה הוא פחות שיקול.

קטנטנציק

משתמש פעיל
תחזיקו חזק, כי מה שאני לרשום עכשיו הולך להפיל את כולם מהכיסא.

בשיחה שלי עכשיו נציגה מטעם נתיב פיתוח לאור הפרסום על דירות בד3' - דירת 3 חדרים עם אופציה עולה -1.950000

והדירה תהיה מוכנה רק עוד שנתיים וחצי. לא ידעתי אם לבכות או לצחוק. זו פשוט הזיה.
היייתי מוכן להמר שלא שמעת טוב
הם כנראה אמרו 1650000 שח ואתה שמעת 1950000 שח
תתקשר אליהם שוב

עיניים צוחקות

משתמש מקצוען
אנחנו היינו על סגירת חוזה ותוך יומיים המחיר עה מ 1450000 ל17000 דירת שלושה חדרים
כמובן שהעסקה ירדה
היינו עצבנים
זאת היתה עסקה עם אפיקיטל

• תודה
Reactions: szn

קטנטנציק

משתמש פעיל
שמעתי מצויין כבודו. אתה יכול לבדוק בעצמך ולהיווכח.
או קיי
מתנצל
אני פשוט בשוק
אפילו אני כבר מתחיל לחשוב שיש פה איזה בועה שתתפוצץ בזמן הקרוב
יש גבול לכל תעלול
בטח לתעלול מעין זה...........
מה שכן נקודה למחשבה
תפתחו את כל העיתונים של בית שמש תחפשו דירות למכירה בד
ותגלו שזירו פשוט 0 דירות
לא קיים
וכנראה מה שקיים אין צורך לפרסם
זה ממילא לאנשים שלא פותחים את העיתונים
מעין אתרוגים ששומרים מתחת לשולחן לגבירים של העיירה שמוכנים לשלם מה שנקרה "טבין ותקילין"
המשפט המסכם לכל האירוע הזה זה.
"שאף אחד לא חלם להיכן המשפט של היצע וביקוש יקח אותנו עוד יום אחד"........

יהודיתו

משתמש מקצוען
אבל למה כולם נדלקו על ד? עדיין שום דבר לא מפותח שם!
בא, יש מרכז מסחרי והרבה יותר תחבורה ציבורית!
ויש שם גם דירות חדשות מהקבלן..הלא כן?
או אולי פספסתי משהו..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה