האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
היו כאן מלא גידופים ומציאת פסולים על השכונה
זה לא נעים לראות את זה
וגם אם זה נכון-באמת כל ההודעות האלה ישנו משהו?
לא חושבת שמי שהולך לקנות דירה הולך על עיוור בלי לחפור ולבדוק וקצת קשה להגיע למצב של חתול בשק

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
היו כאן מלא גידופים ומציאת פסולים על השכונה
זה לא נעים לראות את זה
וגם אם זה נכון-באמת כל ההודעות האלה ישנו משהו?
לא חושבת שמי שהולך לקנות דירה הולך על עיוור בלי לחפור ולבדוק וקצת קשה להגיע למצב של חתול בשק
אני גידפתי??
שימו לב למי אתם מגיבים חבר'ה.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אוקיי
מציע לכולם לדבר ענייני
בלי גידופים
ובלי השמצות אישיות
ולכתוב באופן מכובד ומכבד
אחרת אני יאלץ לסגור את האשכול
המשך יום פורה לכולם

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
תאכלס אי אפשר להאמין לאף אחד

כי אם אדם נגוע אז הוא יגיד את הסברות שלו לטובתו
אני לדוגמה קניתי שם דירה אז ברור שכל טענה או דעה השערה והמציאות בפועל שתומכים בעליית
המחירים לשם תנטה דעתי

מי שלא קנה כי חשב שיקר מצטער על זה ובפרט אם סביבתו שכנעה אותו לקנות
והוא ה"אויבער חכם" הסביר את כל הסברות שבעויילם למה זה בועה וכו

חייב להכחיש את המציאות כדי שלא ירגיש טיפש

אני לדוגמה קניתי דירת 5 חדרים 130 מטר עם גינה באדר למי שיודע במליון שש מאות שבעים וחמש אלף
ואני גר בבני ברק ואישתי לא רצתה לעבור לשם ושכנעתי אותה שתסכים והיא הסכימה
וחתמנו חוזה ובסוף ביטלתי
כי אישתי הייתה בהריון וממש לא הסתדר לה לגור בבית שמש וביקשה ממני שאני אבטל
(עוד סיבה למה לא כדאי להקשיב לאשה כשהיא בהיריון.. סתם בצחוק)

וביטלתי וזה היה לפני שנה וחצי בערך ואם לא הייתי שומע לה היינו עשירים היום

ואחרי תקופה השגתי כסף להשקעה וקניתי שם משהו הרבה יותר פשוט
וזה עלה דרמטית באזור ה250K והיום אני ברגשות מעורבים מצד אחד שמח מצד שני מאוכזב

אבל אם תבדקו את עצמכם באמת תראו שהכל זה נגיעות היחידים שבאמת כדאי להתייעץ איתם
זה כאלה שלא קנו דירה וגם לא רצו לקנות ואז התחרטו וכו

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מחר יפתח מחדש
ובינתיים תתחילו להתרגל לכתוב באופן מכובד
(סליחה אם מישהו נפגע ממנו זה לא היה כוונתי)
בהצלחה לכולם

נערך לאחרונה ב:

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני פותח מחדש
ואני מבקש מכם לשמור על שיח ראוי מכובד
לתועלת כולנו

בהצלחה

M. L.

משתמש פעיל
@ירמי וולדמן
כאחד שמתמחה היטב בנושא, תוכל לחשוף בפנינו באיזה פרויקט מדובר?
(פורסם ביתד היום)

קבצים מצורפים

• 20210818_005918.jpg
    20210818_005918.jpg
    1.5 MB · צפיות: 121
נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני יתן לכם לנחש לבד

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ראיתי ביתד פרסום של נתיב,

כמה עולה שם 3 חדרים?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

מישמשית

משתמש מקצוען

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

י ו

משתמש פעיל
לא מובן איך יהיה ירידת מחירים?
אתם מכירים מישהו שמוכר דירה בהפסד?
אם מישהו לצורך העניין קונה דירה 3 חדרים ב1,500,000 למה שימכור בפחות? לא מובן מה מדברים על ירידת מחירים
הכי הרבה לא תהיה עליה אבל אין סיכוי לירידה
העניין הוא שרוב הקונים רכשו דירות בהרבה פחות המחיר הנ"ל בין במחיר למשתכן בין בשוק חפשי ואם להם לא יהיה בעיה למכור ביותר זול מ1.500.000 יצטרכו אלה שקנו עכשיו דירות להתפשר למחיר של השוק ולא למחיר שהם רוצים
ולכך לא מומלץ לקנןת עכשיו דירות כי יש לזה סיכון קטן
ולא שאני חושב שהמחירים ירדו בצורה דרמתית כזו אבל בכל זאת א"א לדעת מה יהיה בעוד 3 שנים שהשוק לא יהיה בידיים של המשווקים וכדו'
וכשם שעלו המחירים בזמן קצר כ"כ כך יכולים לרדת המחירים בחזרה כי כל עליית מחירים יש לה ביסוס עם הזמן וכאן חוץ מעלייה מכוונת של המשווקים וכדו' אין לזה שום ביסוס ואין לזה ג"כ סטטיסטיקה כי לא היה כזה תקדים

יהודה699

משתמש רשום
תחזיקו חזק, כי מה שאני לרשום עכשיו הולך להפיל את כולם מהכיסא.

בשיחה שלי עכשיו נציגה מטעם נתיב פיתוח לאור הפרסום על דירות בד3' - דירת 3 חדרים עם אופציה עולה -1.950000

והדירה תהיה מוכנה רק עוד שנתיים וחצי. לא ידעתי אם לבכות או לצחוק. זו פשוט הזיה.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
תחזיקו חזק, כי מה שאני לרשום עכשיו הולך להפיל את כולם מהכיסא.

בשיחה שלי עכשיו נציגה מטעם נתיב פיתוח לאור הפרסום על דירות בד3' - דירת 3 חדרים עם אופציה עולה -1.950000

והדירה תהיה מוכנה רק עוד שנתיים וחצי. לא ידעתי אם לבכות או לצחוק. זו פשוט הזיה.
למה שאנשים יקנו שם ולא בירושלים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה