האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא נשמע כ"כ שאנשים משלמים חלק במזומן מחוץ לחוזה, זה עלול להזיק להם בעתיד - במכירת הדירה - אם יחויבו במס שבח.
הסיבה לשמאות הנמוכה היא בגלל שהם מחשבים לפי עסקאות אחרונות שכוללות את מחירי הקבלן לפני עליית המחירים
גם את הדירה הבאה ימכור חלק במזומן.

"תודה לה'"

משתמש מקצוען
פשוט הזוי
גם בשבוע האחרון אחרי שהריבית טיפסה וחשבנו שאם לא ירדו המחירים לפחות יעמדו על מקומם ...
והנה סיפור טרי על 2 דירות 4 חדרים שעמדו למכירה ב2.250 ושתיהם נמכרו ביותר !!!!
מה הסוף ???

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
פשוט הזוי
גם בשבוע האחרון אחרי שהריבית טיפסה וחשבנו שאם לא ירדו המחירים לפחות יעמדו על מקומם ...
מה הסוף ???
הסוף יהיה
כשמשיח יגיע
כתוב בחז"ל
שלפני משיח הכול יהיה יקר

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
פשוט הזוי
מה הסוף ???
האם זה היה דרך תיווך או יד 2?

שוחר בינה

משתמש פעיל
אם אני רוצה להשכיר דירת 5 חדרים , קבלנו כעת טופס 4, אכלוס בערך עוד חודשים,
כדאי לי לפרסם כעת?
יד 2 מספיק או כדאי דרך תיווך?

רחל איצקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כדאי לי לפרסם כעת?
כדאי להתחיל לפרסם עכשיו ולציין שאכלוס עוד חודשיים יש הרבה שזה מסתדר להם מצוין
אפשר לפרסם ביד 2 בדירומט ישא ברכה ובעלונים אם לך הולך אפשר דרך תיווך-בשכירות רוב אנשים מעדיפים למצוא לבד בהצלחה

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כדאי לי לפרסם כעת?
תיווך לוקח הרבה כסף, תרחמו על האנשים.

הנדלניסט

משתמש פעיל
לדעתי המחירים בכללי בבית שמש הם בועה רצינית
15,000 תושבים חדשים חרדים שמתאכלסים למגורים במקום איפה בדיוק הולכים לעבוד? אז אני מבין שכ1/3 יעבדו בעיר כמטפלות וכמורות מורים ואברכי כולל רק שבעבודות האלה אי אפשר לשלם משכנתאות כבידות וה2/3 האחירם בכלל לא מובן איך ישלמו משכנתאות בלי עבודה ולכן זה יגרום למכירות של דירות והעברה לערים אחרות מה שיוריד מחירים

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
לדעתי המחירים בכללי בבית שמש הם בועה רצינית
15,000 תושבים חדשים חרדים שמתאכלסים למגורים במקום איפה בדיוק הולכים לעבוד? אז אני מבין שכ1/3 יעבדו בעיר כמטפלות וכמורות מורים ואברכי כולל רק שבעבודות האלה אי אפשר לשלם משכנתאות כבידות וה2/3 האחירם בכלל לא מובן איך ישלמו משכנתאות בלי עבודה ולכן זה יגרום למכירות של דירות והעברה לערים אחרות מה שיוריד מחירים
השתי שליש האחרים קנו לפני שנתיים בזיל הזול(טוב גם אז טענו שזה בועה)
והם ילכו לעבוד בירושלים וחלקם לכיוון המרכז

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
כבר שבענו מאמירות על בועות ותיאוריות למיניהם @כמו הרוח הייתה פעם מביאה כאלו ....
ומה שמסתבר ש @ירמי וולדמן צדק שדיברנו איתו לפני חודשיים וטען שהמחירים לא ירדו ורק יעלו וצדק .....
צאו לשטח ותווכחו
תאמין לי שהייתי מאוד רוצה ש@כמו הרוח יהיה צודק בויכוח
החילוק שאני דיברתי מתוך הגיון הגם זה כואב לא פחות ממישהו אחר
ואחרים דיברו מתוך רצונות וכו

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
ולכן זה יגרום למכירות של דירות והעברה לערים אחרות מה שיוריד מחירים
מחיר למשתכן לא יוכלו למכור לבנתיים ויש לא מעט כאלה,ולהשכיר לא שווה בכזה זול
בשביל לשלם את המשכנתא נוסעים לירושלים או למרכז לעבוד

הנדלניסט

משתמש פעיל
מחיר למשתכן לא יוכלו למכור לבנתיים ויש לא מעט כאלה,ולהשכיר לא שווה בכזה זול
בשביל לשלם את המשכנתא נוסעים לירושלים או למרכז לעבוד
אני מכיר מצב של אנשים שזכו במחיר למשתכן שמבקשים מועדות חריגים למכור את הבית ולשלם מס שבח לפי החוק כי הם לא עומדים בתשלומי משכנתאות בגלל העלאת הריבית ולכן אני חושב שהמחירים בהחלט ירדו בבית שמש.

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני מכיר מצב של אנשים שזכו במחיר למשתכן שמבקשים מועדות חריגים למכור את הבית ולשלם מס שבח לפי החוק כי הם לא עומדים בתשלומי משכנתאות בגלל העלאת הריבית ולכן אני חושב שהמחירים בהחלט ירדו בבית שמש.
בשביל שזה ישפיע על המחירים צריך שתיווצר מסה של אלפים כאלה בתוך פרק זמן, מה שככה"נ לא קורה...

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
בשביל שזה ישפיע על המחירים צריך שתיווצר מסה של אלפים כאלה בתוך פרק זמן, מה שככה"נ לא קורה...
וגם צריך שוועדת החריגים תאשר
וגם שמי שמכיר את בית שמש יודע
שיש הרבה שטיקים וטריקים שהחברה במצבם עושים וד"ל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה