שיתוף - לביקורת דחוף!! דחוף!! דחוף!! יש להעביר לפחות ל20 אנשים!!

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מאז היותו ילד קטן, נהנה קובי להתעלל באנשים. אהב לראות את צבע עורם הולך ומחוויר בכל פעם שהגיח מפינה נידחת וצעק "וואהה" אהב לשמוע את המצוקה בקולם בכל זמן שהתקשר בשעות המנוחה ואמר "מדברים מהמשטרה".

בבוקר שגרתי ומשעמם למדי, בוקר בו השמש הפציעה בדיוק באותו הכיוון שזרחה בו אמש והציפורים צפצפו בקול דק ומעצבן בדיוק כשם שצרחו ביום האתמול, ישב מיודענו על המחשב, כסס את ציפורניו וטפח על מצחו בניסיון לחפש את מעשה הקונדס הבא. הוא חיפש משהו אחר, חדשני. משהו שיגיע למאות אנשים ואולי אפילו לאלפים, ויעורר בליבם דאגה ופחד. רק אז יצליח לחוש את תחושת הסיפוק המוכרת והאהובה שתזרים לגופו אדרנלין ומרץ.

בתום חצי שעה ארוכה שבה אף רעיון יבש לא הצליח להפתיע את מוחו, ניצת בראשו רעיון גאוני. הוא פתח את קובץ הוורד בחיוך מסתורי. אצבעותיו החלו לנוע במהירות על המקלדת.

"הרב המקובל יעקוב יוסף שמעוני זצ"ל זכותו תהיה מגן וצינה בעדנו, התגלה אלי בחלום ואמר לי שמחר המשיח עתיד להתגלות. אך יש כמה דברים שמעכבים אותו. ולכן כל מי שרואה את ההודעה הזאת צריך ללכת לקצה העיר ולומר שם שלוש פעמים בקול רם ובכוונה גדולה את התיקון הכללי. לאחר מכן יש ליסוע מאה קילומטר ולעצור ברחוב שיש בו ממ"ד. יש להיכנס למרחב המוגן ולומר שם "נשמת כל חי", רצוי על רגל אחת. לאחר מכן יש לטבול במקווה ולשתות מים פושרים. יש להיזהר שהמים לא יהיו חמים מדי ולא קרים מדי כי אחרת יש קטרוג גדול בשמים ואז צריך לחזור על כל התהליך מההתחלה. דבר נוסף שאמר לי הרב המקובל הוא, שיש להעביר את ההודעה הזאת לפחות ל20 אנשים. ומי שלא יעביר את המייל רע ומר יהיה גורלו. ואין לתאר את הצער שיגרם לו גם בעולם הזה וגם בעולם הבא. בנוסף, הרב המקובל טוען שמי שישמע לדבריו ויעביר את ההודעה, יזכה לעושר ואושר עד סוף ימיו. לעומת זאת, מי שלא יעביר הלאה את הדברים יקום למחרת בבוקר עם זנב ארוך ושלוש נוצות על כף רגלו הימנית. ראו הוזהרתם!!"

כשחיוך קונדסי חוצה את פניו, לחץ קובי על סאנט ושלח את ההודעה לכל אנשי הקשר שנחו בתיבת הדואר שלו.

* * *

רחלי לא הצליחה להירדם כל הלילה. אחת לכמה דקות הייתה בודקת שאף זנב לא משתרך אחריה. ואפילו שאמא הבטיחה לה שמדובר בהודעה שיקרית, ואפילו שלא הצליחה להבין איזה רב מקובל יאמר דברים כאלו - היא פחדה. פחדה שמשהו רע יקרה לה. למשפחה שלה.

גם יונתן קיבל את ההודעה רגע לאחר שנכנס לבדוק מייל שהיה אמור לקבל מהרב שלו. גם הוא פחד נורא. וכמה שניסה לשכנע את אביו שיסעו ביחד לקצה העיר ויכנסו לממ"ד - אביו סירב בתוקף. בלילה הוא ישן רק שעתיים. את השעון מעורר הוא כיוון לשעה חמש לפנות בוקר. הוא חייב שיהיה לו מספיק זמן לטפל בזנב. אחרת, כל החיידר ילעג לו.

רק קובי ישן שנת ישרים. לא התהפך מצד לצד, לא פקח את עינו אחת לכמה דקות בכדי לבדוק את מצב הזנב.

ובבוקר, בבוקר קמו הילדים. גילו שאבא ואמא צודקים. אף זנב לא השתרך מאחוריהם. בחוץ הייתה רק שמש צוחקת ושמיים מלאים בעננים.

* * *

רק בשעה שתיים עשרה בצהרים התעורר קובי משנתו הדשנה.

וכשחלף ליד המראה המובילה אל המקלחת, מברשת שיניים בידו ושיירי שינה דבוקים לעפעפיו, הוא גילה שמשהו הולך אחריו: ארוך. צבעוני. מוזר. הוא הסתובב אל הדמות שהשתקפה אליו, מרח את שתי כפות ידו על פניו וצרח: "אמאלההההה... זה... זה ... זנבבבב"

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קטע מדהים. הבהלת אותי עם הכותרת, חשבתי שזה עוד משהו מההודעות המוזרות ומעצבנות האלו, כשראיתי שאת הכותבת תמהתי עוד יותר כי מאד לא מתאים לך, והחלטתי להיכנס כי אם זו את אז זה כנראה משהו רציני.
הרגעת אותי בקטע.
רק בשעה שתיים עשרה בצהרים התעורר קובי משנתו הדשנה.

וכשחלף ליד המראה המובילה אל המקלחת, מברשת שיניים בידו ושיירי שינה דבוקים לעפעפיו, הוא גילה שמשהו הולך אחריו: ארוך. צבעוני. מוזר. הוא הסתובב אל הדמות שהשתקפה אליו, מרח את שתי כפות ידו על פניו וצרח: "אמאלההההה... זה... זה ... זנבבבב"
וואו, איך הגיע לו... מאמצע הקטע ייחלתי לזה.

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קטע מדהים. הבהלת אותי עם הכותרת, חשבתי שזה עוד משהו מההודעות המוזרות ומעצבנות האלו, כשראיתי שאת הכותבת תמהתי עוד יותר כי מאד לא מתאים לך, והחלטתי להיכנס כי אם זו את אז זה כנראה משהו רציני.
הרגעת אותי בקטע.
האמת שאני לא ממש רגילה לכתוב בסגנון הזה. אבל המיילים ההזויים שקיבלתי לאחרונה הכריחו אותי. הקטע הזה הוא מעין תגובה לכל ההודעות הנ"ל, שאנשים בסגנון של קובי עומדים מאחוריהם.

מה שהדהים אותי, או יותר נכון הדאיג אותי, שאנשים שפויים לגמרי העבירו לי את השרשורים הללו. הנה דוגמא טריה מהמלחמה:

חברים יקרים, מסר חשוב מאוד באמצע המלחמה הזו שבה אחינו היהודים בישראל נתפסו כמובן מאליו. הרב משה כהן, מקובל גדול בירושלים, מסר לנו זה עתה את המסר שאמש חלם על הבאבא סאלי. בחלום אמר לו הבבא סאלי שבעת מלחמה, ההגנה היחידה ליהודים היא לקרוא את התהילים ולשתות כוס מים חמים כפי שאומר לנו הזוהר בפרשת קי תצה (ט, טו). הרב ממשיך ואומר לנו שמי שישתף את המסר הזה עם לפחות 10 יהודים או יותר יתברך בבריאות, שמחה וחיים ארוכים. מצד שני, הרב מזהיר שכל מי ששומר את המסר הזה לעצמו מסתכן בסכנה ובסבל גדול, לכן משתף כמה שאפשר.
עם ישראל חי
72.png

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
האמת שאני לא ממש רגילה לכתוב בסגנון הזה. אבל המיילים ההזויים שקיבלתי לאחרונה הכריחו אותי. הקטע הזה הוא מעין תגובה לכל ההודעות הנ"ל, שאנשים בסגנון של קובי עומדים מאחוריהם.

מה שהדהים אותי, או יותר נכון הדאיג אותי, שאנשים שפויים לגמרי העבירו לי את השרשורים הללו. הנה דוגמא טריה מהמלחמה:

חברים יקרים, מסר חשוב מאוד באמצע המלחמה הזו שבה אחינו היהודים בישראל נתפסו כמובן מאליו. הרב משה כהן, מקובל גדול בירושלים, מסר לנו זה עתה את המסר שאמש חלם על הבאבא סאלי. בחלום אמר לו הבבא סאלי שבעת מלחמה, ההגנה היחידה ליהודים היא לקרוא את התהילים ולשתות כוס מים חמים כפי שאומר לנו הזוהר בפרשת קי תצה (ט, טו). הרב ממשיך ואומר לנו שמי שישתף את המסר הזה עם לפחות 10 יהודים או יותר יתברך בבריאות, שמחה וחיים ארוכים. מצד שני, הרב מזהיר שכל מי ששומר את המסר הזה לעצמו מסתכן בסכנה ובסבל גדול, לכן משתף כמה שאפשר.
עם ישראל חי
72.png
מה פתאום "אנשים מסוגו של קובי עומדים מאחורי זה",
הדוגמא לא דומה, משה כהן באמת חלם שהבאבא סאלי אומר לו את זה...

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אנשים הזויים; לא שווים אפילו סיבוב אצבע על הרקה.
@הודיה בטוחה שלא חלמת שאיזה לוי נגלה לך בחלום ומסר למסור לעם שבשדות שמדובר בפייק מארץ הפייקים?
שלא נתעורר מחר כולנן עם זנבות כי לא העברנו ל20 אנשים וכו'

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

נחמת שוטים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
סוף סוף, תודה ענקית על הקטע הזה.
במו עיני חזיתי בנשים שפויות שקיבלו הודעה כזאת באמצע החיים,
ואיבדו את הכיוון לחלוטין.

את הקטע הזה חובה להעביר ל10 מיילים, או לפחות לגרום לכל גולש פרוגיסיטי לקרוא אותו.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
את הקטע הזה חובה להעביר ל10 מיילים, או לפחות לגרום לכל גולש פרוגיסיטי לקרוא אותו.
אני החלטתי לשלוח אותו לכל מי שתשלח לי הודעות מהסוג הזה. (ואני מקבלת לא מעט כאלו. מחברות חכמות ושפויות (!!))

הוא מדבר על "קי תצה למילכמע הל הויוויח"? או על "קי תצה לשוק ותמצא תרנגול מקרקר בשלושת ידיו ותאמר לו אואה"
אני חושבת שאחד הדברים שמאפיינים את ההודעות הללו זו הכתיבה העילגת.

שבה אחינו היהודים בישראל נתפסו כמובן מאליו.
???

הנה דוגמא נוספת לקטע עילג משהו. (שלחה לי חברה שלא ידוע לי שקיבלה פגיעת ראש לאחרונה)

מעבירה דחוף! אנא שתפו עם כמה שיותר אנשים. הרב המלך ניסים שלום הצהיר כי סבו זצ"ל הופיע בפניו בחלום וגילה בפניו כי המשיח נמצא בפתח ביתו, והורה לו לאפשר לכמה שיותר יהודים יהודיים לדעת על כך כמו גם לאנשים רבים כמו הרב התעקש על כך שמי שישלח הודעה זו יינצל מהסבל שאמור להתרחש עם בואו של משיח, ומי שלא יעשה זאת יספיק הפסד משמעותי של כסף. הרב ביקש לעשות זאת שלח הודעה זו לפחות ל 12 אנשים, מספר התואם את מספר שבטי ישראל. זה רגע מאוד חיובי עכשיו בשמיים, ולמי שאולי ספקן ולא מאמין בדברי הרב צריך לדעת שהרב מעולם לא היה מכריז הצהרה כזו ללא סיבות רציניות לעשות זאת מכיוון שאסור לתת תקוות שווא לעם היהודי. מהרב יואל בנהרושה. תודה.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה