מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
באישור ההנהלה: קבוצת רכישה

בקבוצה של 20 מנורות ומעלה המחיר יהיה 580.
גם ל-800 וואט, וגם ל-600 וואט.

אני מציעה שכל מי שמעוניין לקנות ברצינות יצלצל כאן בהודעה הזו שנראה אם מתגבשת קבוצה
ועדיף שתשלחו לי גם למייל - או תכתבו כאן, כמה יחידות תרצו להזמין.

(אפשר בקלות להגיע לקבוצה, כי אנחנו למשל, קנינו 5 מנורות)

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חייבים לתלות על התקרה?
אותו אפקט חימום גם כשזה על הקיר?

stsh

משתמש פעיל
אני מצפרת לדבריו של גולן-ארט.
חימום יכול להיות בעייתי מבחינת קרינה!
עברנו לבית חדש לא מזמן. הקבלן שם בכל הדירות חימום תת-ריצפתי.
על פניו זה נשמע מצויין, נכון?
קצת חפרנו... החימום הזה מסוכן מאוד לילדים, שנמצאים מתחת לגובה מטר, זוחלים וכו'...
אציין שישנם סוגים של חימום תת ריצפתי שאינם מעבירים קרינה, כמו בסיס מים וכו'!
ואגב, זה עם תו תקן....

משבצת 2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כמה יוצאת בערך העלות של ההתקנה והחומרים שלא כלולים?

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
החומרים הנוספים עלו לנו כ-150-200 שח ל-5 מנורות,
כולל: שעוני שבת - לכל תקע, לכוון אוטומטי של המנורות,
מסילות על הקיר-למראה אסטתי
תקעים,
שקעים חדשים בגובה שהילדים לא מגיעים (משכנו מקופסת החשמל למעלה -חוט שחיברנו לשקע חדש, ואליו מחובר שעון שבת קבוע)

ההתקנה עצמה - חבר של בעלי עשה, אז לא עלה לנו , ולמי שמבין בזה קצת יכול לעשות לבד,
הוא מסביר איזה חוטים לקנות, כולל ההארקה וכו'.
אבל אם לוקחים חשמלאי לכל הבית עולה בערך 500 שח, כך אמרו לי השכנים.

וכן עלות משלוח מאופקים 50 שח, אלא אם כן יש לכם איך לקחת מאופקים,
(או שבדיוק הוא מכיר מישהו שנוסע בקביעות מאופקים לשכונה שלכם.)

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י ריקל;1471859:
לא הזכרת מה החימום?
והיכן רוכשים אותו

כמו שכתבתי, אני לא מפרסמת כאן פרטי התקשרות עם המשווק,
לבקשתו שלא לקבל מבול טלפונים סתם.

אבל מי שרציני ומתכוון להשקיע ולקנות,
יכול לשלוח לי למייל שבחתימה. <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
ואתן לו מספר טלפון של המשווק,
ויקבל שירות מכל הלב.

צירפתי תמונות של המנורות למעלה, לא יודעת איך קוראים לזה.

mat

משתמש מקצוען
אולי כדאי להזמין בדיקת קרינה. לדבר הזה. לבדוק את כל הספקטרום.
ולוודא שאין קרינה מסוכנת.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
בארץ המקור התנור הזה משמש כתוספת לחימום הראשי בבית.
בשנים האחרונות הוא נראה כמעט בכל גן ילדים ובית חולים בגלל האופן הבטוח של החימום הזה (בטיחות אש)
שם יש לחברות המייצרות את כל האישורים הנדרשים ליצור מחממי אינפרא אדום http://ikolain74.ru/certificates - כולל ISO 9001
לא נראה לי שמישהו מייצר אותם בארץ, ואם הם מיובאים באופן רשמי, בטוח יש להם גם תקן ישראלי.

אתר אחד מתוך רבים http://ikolain74.ru/

אולגה.

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עוד מידע בקשר למנורות,
אני מעבירה לו את השאלות ומצטטת כאן את תגובתו:
יש 3 תקנים. גם ישראלי גם אירופאי גם רוסי. ולפי נסיון שלי אף אחד מאלה ששאל על קרינה לא קונה גם אם ראה מסמכים.

יש שני סוגי אנשים: אלה ש"הרב כולם" אצלם הקובע, ולא יעזור שום תקן. ואלה שהם באמת רציניים, אז הם יודעים לבד שאינפרא-אדום לא קשור לשום קרינה מסיבה אחת פשוטה: הוא לא פועל כמו מיקרוגל או רנטגן, הוא פועל בדיוק כמו נורת ליבון ישנה (שפולטת חום). ומי שחושב שיש קרינה בנורה רגילה, מעניין ממתי הוא הטיל בזה ספק.
נהניתי לקרוא שמישהו מן הכותבים בפורום בעצמו הסביר את ההבדל במונחים מדעיים.
(הוא התכוון לדבריו של גולן כאן: )

בקיצור: האם מישהו חושב שהמגהץ עושה קרינה? מישהו ביקש אישור ממשלתי שהקומקום לא עושה קרינה? מישהו דרש מן המוכר מסמך שנורה פשוטה אינה פולטת קרינה? המנורה "אינפרא-אדום" זה בסך הכל גוף חימום די חלש (רק 600-800W) ולוחית קורנת.
מה זה לוחית קורנת? פשוט ביותר: זה לוחית מתכתית שמתחממת בדיוק כמו נורת ליבון רגילה ואז מתחילה לפלוט אור, רק במקרה שלנו זהו אור מתחת לצבע אדום, שעין אדם לא רואה אותו, אבל הכלב והחתול כן רואים אותו.
נו, ואיך נכנס לפה נושא של קרינה? אולי מי ששאל, אם הוא רציני, יואיל להסביר מה זה קרינה בכלל? או שהוא לא יודע בעצמו מה זה, וגם לא רוצה לדעת, כי "הרב כולם" עדיין לא קנה?

במיוחד אחרי האסונות והשריפות שקורות כל שנה (שמעת מה היה בבית שמש?), הגיע זמן לדאוג לביטחון ילדינו ובריאותם. האינפרא אדום זהו מחמם בטיחותי ביותר הקיים בעולם, נקודה. אפילו גפרור לא יידלק ממנו, את מוזמנת לבדוק זאת בעמצך!
כמו כן, זה מחמם הכי עמיד לאורך שנים, בריאותי, וגם חסכן. וגם אחריות 5 שנים.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נראה לי מיותר הציטוטים של היבואן פעם אחר פעם..
יש תקן ישראלי? תציג אותו ובזה יגמר הדיון על בטיחות המכשיר, התקן הישראלי מספיק איכותי וכולל בתוכו את כל הפרמטרים של הבטיחות כולל קרינה אם קיימת.

הדיון יוכל לחזור לדיון עניני של עלות / תועלת של המכשיר.

אולגה.

עפולה

משתמש מקצוען
שיטת שיווק חדשה :cool:
להבהיר ללקוחות הפונצאליים שבכלל אין לך זמן להתעסק איתם אולי זה יגרום להם לחשוב איזה אוצר הם מפסידים...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כאן תגובות נודניקיות להפליא.
מתעניינים ברצינות? יש לכם שאלות ענייניות? תשאלו
אתם סתם רוצים לקנטר? זה ממש לא לעניין.

אין לי שום קשר לקונטרסט מלבד זה שקיבלתי ממנה את המייל, כמו כל אלו שהיו בקבוצה של הפאות-מיטות. לארגן קבוצת קניה זה כאב ראש לא קטן. תחסכו ממנה את הקנטרנות הזאת!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חטפת לי את המילים מהפה...
פתאום כולם הפכו להיות הגאוניים שקלטו את הברנש התורן שמנסה לעבוד עליהם

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מכל האשכול הכי אהבתי את התגובה על מאפיה של קבוצות רכישה.

אתם ממש בטוחים שלא נספחתם?

chyz

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י GRN;1472459:

אין לי שום קשר לקונטרסט מלבד זה שקיבלתי ממנה את המייל, כמו כל אלו שהיו בקבוצה של הפאות-מיטות. לארגן קבוצת קניה זה כאב ראש לא קטן. תחסכו ממנה את הקנטרנות הזאת!

אבל ההרגשה של: אין לי זמן לשטויות שלכם, אני בכלל עושה לכם טובה שאני מסכים למכור...
קצת מרגיזה, הייתי אומרת

עפולה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GRN;1472459:

השאלה על הקרינה היא נודניקית?
אם אני שואלת על הקרינה אני צריכה לפני כן להפקיד כסף אצל נאמן ולהתחייב שאם נושא הקרינה מסודר אני רוכשת את המוצר...?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה