מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

efrat1

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י chyz;1472474:
אבל ההרגשה של: אין לי זמן לשטויות שלכם, אני בכלל עושה לכם טובה שאני מסכים למכור...
קצת מרגיזה, הייתי אומרת

זה מנטליות רוסית ;)
אל תקחי ללב

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י chyz;1472474:
אבל ההרגשה של: אין לי זמן לשטויות שלכם, אני בכלל עושה לכם טובה שאני מסכים למכור...
קצת מרגיזה, הייתי אומרת
לא חייבים לקנות
נכתב ע"י עפולה;1472476:
השאלה על הקרינה היא נודניקית?
אם אני שואלת על הקרינה אני צריכה לפני כן להפקיד כסף אצל נאמן ולהתחייב שאם נושא הקרינה מסודר אני רוכשת את המוצר...?
תקראי את התגובה הקודמת שלך, היא לא הייתה על קרינה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י efrat1;1472478:
זה מנטליות רוסית ;)
אל תקחי ללב
מעניין, גם לי זה הרגיש ככה

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תשובות ספציפיות מהיבואן לשאלות ששאלתם:
נכתב ע"י פוינט ק גת;1471631:
קונטרסט, זה מספיק מחמם גם באמבטיה?
זה מצויין לאמבטיה, אבל לא מומלץ לאמבטיה קטנה מאוד. בדרך כלל במידה ומחממים בחללים הסמוכים לאמבטיה (מטבח, חדר שינה) - אז פשוט אמבטיה כבר חמה, כי החום עובר דרך הקירות והרצפה, זה חום אמיתי, לא אוויר חם, נא לזכור! אבל מי שיש לו אמבטיה גדולה, 10 מטר נגיד בערך, זה מצויין. לאמא שלי יש כזו אמבטיה, והיא מאוד מרוצה.

נכתב ע"י Ayalam;1471748:
חייבים לתלות על התקרה?
אותו אפקט חימום גם כשזה על הקיר?
זה לא יעיל לתלות על הקיר, אבל אפשר. מדוע? כי זה לא מיקרוגל, זה נורת ליבון. נ-ו-ר-ת ל-י-ב-ו-ן שפולטת אור (חם).
אין קרינה, ולא יכול להיות קרינה,
כעת, למה את התאורה הרגילה אנו מתקינים בדרך כלל על התקרה ולא על הקיר?
אני מציע שתחשבו לבד.

ושוב, אני חושב, שאנשים רציניים יודעים הכל לחפש לבד. "אינפרא-אדום" זו מציאות כבר עשרות שנים בכל המדינות המפותחות. מי שחושב שאנו גרים במדינה מפותחת, נו-נו. עובדה שכאן עדיין לא יודעים מה זה אינפרא-אדום.

נפוליאון

משתמש רשום
כל דבר פולט קרינה, השמש הפלורסנט, המזגן, הטלפון הנייד ואפילו הטלפון הנייח. וגם המחשב שכולם כאן משתמשים בו. אבל לא כל קרינה היא מזקת.
ההבדל בין הקרינות, היא התדר/אורך הגל וגובהו.

באופן כללי נראה שזה רעיון נחמד, לא המצאת המאה, מעניין לחקור מדוע לא השתמשו בו עד עתה.

באופן אישי, אני סולד מדרך השיווק הזו:
אין צורך בכם כלקוחות, זו גמילות חסד שהמוכר מוכן לעשות אתכם, כי גם הוא מרוויח משהו.
או, הטיפשים בכל מקרה לא יקנו, אני פונה רק אל החכמים.
ישנם אנשי מכירות שפונים בשפה הזו ללקוחותיהם הפונטצילים, והלקוח הטיפש רוצה להיות חכם, וחושב שאם הוא יהיה לקוח, הרי ההוכחה שהוא אכן חכם. והמוכר מרוויח שיש לו לקוח טיפש, שהוא יכול לסדר אותו גם בהמשך הדרך. ותמיד הוא ישלוף את הטיעון המנצח, המוצר הזה לא מיועד עבורך הוא מיועד רק עבור החכמים.
סגנון אלי שביט, למי שאי פעם התעניין.

נכתב ע"י contrast;1471706:
להלן תשובתו, ציטוט:
אני יכול לשלוף עכשיו 3 תעודות:
מכון התקנים הישראלי, מכון התקנים האירופאי ומכון התקנים הרוסי
(אגב, למי שלא מכיר: מכון התקנים הרוסי הוא האמין ביותר, מכיון שרוסיה היא מדינה יחידה בעולם, שעסוקה בייצור לשוק המקומי בלבד ולא בייצוא, יש להם מספיק גז ונפט בשביל ייצוא. וככל שמדובר בייצור עבור צריכה מקומית, כך פיקוח ממשלתי הדוק יותר במדינה שמכבדת את עצמה, והרי הממשלה הרוסית מעוניינת באוכלוסיה בריאה, שיכולה להמשיך להלחם בכל האויבים הרבים של רוסיה).

אני תמיד פונה לאנשים חושבים.
אולי מרבית הסוחרים אוהבים לעשות כסף מטפשות הלקוחות, אני לא.
הטפשים נעקצו, נעקצים וימשיכו להעקץ מסיבה פשוטה: אומרים שהחכמים לומדים מטעויות של אחרים, הטיפשים לומדים מטעויות של עמצם. אך יש מוסיפים, שבזמננו החכמים לומדים מטעיות של עצמם, והטיפשים לא לומדים משום כלום.

אך אני יודע מנסיון של שנים רבות, שזה לא יעזור. הטפשים ימשיכי לפחד גם אם יראו את התעודות,
כי "הרב כולם" עדיין לא קנה.
לעומת זאת, הטפשים ימשיכו לצרוך קוקה קולה, להשתמש במיקרוגל ולדבר שעות בפלאפון, למרות שכל אלה מסרטנים בצורה וודאית (וגם לעשן) כי "כולם עושים את זה, אז מה, כולם טיפשים?", כך סובר הטיפש הממוצע.
שוב, אני לא פונה אליו.
אני מציע לא להתווכח איתם בכלל בפורום, אלא להציע לחפש תשובה לבד.
אני לא יכול לפנות מהזמן שלי על השיחות עם כל האנשים.
יש את כל המידע ברשת.

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אבא שלי עבר היום בקניון רפאלי, ושאל על מנורת חימום, כמו פלורוסנט, והציעו לו משהו ב250 ש"ח, משהו יודע מה ההבדל?

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י contrast;1472406:
עוד מידע בקשר למנורות,
אני מעבירה לו את השאלות ומצטטת כאן את תגובתו:
יש 3 תקנים. גם ישראלי גם אירופאי גם רוסי. ולפי נסיון שלי אף אחד מאלה ששאל על קרינה לא קונה גם אם ראה מסמכים.

יש שני סוגי אנשים: אלה ש"הרב כולם" אצלם הקובע, ולא יעזור שום תקן. ואלה שהם באמת רציניים, אז הם יודעים לבד שאינפרא-אדום לא קשור לשום קרינה מסיבה אחת פשוטה: הוא לא פועל כמו מיקרוגל או רנטגן, הוא פועל בדיוק כמו נורת ליבון ישנה (שפולטת חום). ומי שחושב שיש קרינה בנורה רגילה, מעניין ממתי הוא הטיל בזה ספק.
נהניתי לקרוא שמישהו מן הכותבים בפורום בעצמו הסביר את ההבדל במונחים מדעיים.
(הוא התכוון לדבריו של גולן כאן: )

בקיצור: האם מישהו חושב שהמגהץ עושה קרינה? מישהו ביקש אישור ממשלתי שהקומקום לא עושה קרינה? מישהו דרש מן המוכר מסמך שנורה פשוטה אינה פולטת קרינה? המנורה "אינפרא-אדום" זה בסך הכל גוף חימום די חלש (רק 600-800W) ולוחית קורנת.
מה זה לוחית קורנת? פשוט ביותר: זה לוחית מתכתית שמתחממת בדיוק כמו נורת ליבון רגילה ואז מתחילה לפלוט אור, רק במקרה שלנו זהו אור מתחת לצבע אדום, שעין אדם לא רואה אותו, אבל הכלב והחתול כן רואים אותו.
נו, ואיך נכנס לפה נושא של קרינה? אולי מי ששאל, אם הוא רציני, יואיל להסביר מה זה קרינה בכלל? או שהוא לא יודע בעצמו מה זה, וגם לא רוצה לדעת, כי "הרב כולם" עדיין לא קנה?

במיוחד אחרי האסונות והשריפות שקורות כל שנה (שמעת מה היה בבית שמש?), הגיע זמן לדאוג לביטחון ילדינו ובריאותם. האינפרא אדום זהו מחמם בטיחותי ביותר הקיים בעולם, נקודה. אפילו גפרור לא יידלק ממנו, את מוזמנת לבדוק זאת בעמצך!
כמו כן, זה מחמם הכי עמיד לאורך שנים, בריאותי, וגם חסכן. וגם אחריות 5 שנים.

הצגתם מוצר שהוא חדש. פטנט של הרוסי הזה. מוכר את זה בכמויות קטנות.

אז באמת יש פה שאלה של בטיחות.

ודי עם הדמוגוגיה על אנשים טיפשים. איך הצלחתם להפוך אנשים ששאולים שאלות לאנשים טפשים.

ואגב אם דיברת על מנורות אז תדע לך שגם בהם יכול להיות בעיות. יכול להיות מנורות שפולטות UV וזה מסוכן לסרטן העור. ולעיניים. לכן צריך תקן.

ואם יש לו 3 תקנים שיראה אותם. שנדע על מה מדובר.

אגב אם דיברנו על קרינה אז תדע לך שהאור בעצמו שאתה רואה הוא קרינה מאותו סוג של מיקרוגל טלפונים סלולארים גלי רדיו ורטגן. מה ששונה זה העוצמה והתדר.

הנה מפה שמציגה את זה.
צפה בקובץ המצורף 219652

אפשר לראות שגלי מיקרוגל וטלפון סלולארי ממש נמוך יותר מאור נראה.

והתדירות שמזיקה מבחינה מדעית זה מ UV ומעלה. UV. מה נקרא קרינה מיננת.
UV יכול לגרום לסרטן העור. (UV מגיע מהשמש בגלל שיש דילול בגז האוזן לכן השמש היום לא בריאה).
רטגן מסוכן בחשיפה מרובה. (צילום רטגן).
קרני גמא שהם למעלה מרטגן. אם אדם נחשף אליהם ברמה מסיומת הוא וודאי יחלה בסרטן. ( שזה קרינה שקיימת בכורים גרעינים או בפסולת שלהם ).

לפי מה שנראה ממידע שלהלן נראה שטלפון סלולארי וכל השאר בכלל לא גורמים לכלום.
בגלל התדירות הנמוכה.
אבל יתכן שהעוצמה גבוהה יותר וזה משול לאור בעוצמה חזקה שיכול לשרוף.

ויתכן שבאמת טלפון סלולארי לא גורם כלום. ומה שכן גורם לסרטן. זה הפסולת הגרעינית . מהכורים הרבים שיש ברחבי העולם. וכן מהדליפות הגרעיניות כמו למשל הדליפה ביפן.
וגם מהדילול של גז האוזן שגרם לכך שקרני UV לא מסוננים מספיק טוב.

לכן זה לא הוגן להשתמש במונח של טפשים וחכמים. לגבי שאלות הרות גורל. לגבי הבריאות של האנשים.

ואכן מוצר שנצרך בכמיות גדולות ע"י חברות אמינות. סביר להניח שהוא עבר הרבה יותר בדיקות. ונסיונות מאשר מוצר שרק עתה שמענו עליו.

לכן הכי טוב שתציג את האישורים של התקן.

קבצים מצורפים

• Electromagnetic-Spectrum-Hebrew.png
    KB 124 · צפיות: 93

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אם יש אישורים, מדוע לא מציגים אותם פה?
הייתי משלמת כדי שתהיה לי הרגשה שימשית בחורף. לא רוצה להסתכן.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
לא הפסיקו להשתמש בנורות ליבון? או שרק נדמה לי?

anutk

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בהמשך לכל הדיון על הקרינה מצורפים כמה קבצים מויקיפדיה לכל מי שמעוניין להרחיב ידע בתחום הקרינה והמסתעף.

קבצים מצורפים

• מיקרוגל.pdf
    KB 122.7 · צפיות: 48
  • קרינה אלקטרומגנטית.pdf
    KB 98 · צפיות: 32
  • קרינה בלתי מייננת.pdf
    KB 113.5 · צפיות: 34
  • קרינה מייננת.pdf
    KB 258.2 · צפיות: 27
  • תת-אדום.pdf
    KB 172.7 · צפיות: 30

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אני באופן אישי, מוכן להיחשב לאחד הטיפשים כאן, ולהישאר חשדן.

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני בעד שתבררו ותשאלו.

כך הוא כתב לי:
יש המון אתרים של החברה שאני עובד איתה. זו חברה גדולה וסולידית ביותר ברוסיה.
http://www.589.ru/content/gallery.php

(אולי מישהו ימצא כאן מידע על קרינה ויוכל לשתף
אני לא מבינה רוסית)

mat

------- Magicode -------
כאן יש את התעודות. של התקנים.
http://www.589.ru/content/sertificat.php

כנראה תקן ישראלי אין. אבלי יש שם תקנים מוכרים.

אבל עכשיו התמונה שונה. בהתחלה זה הוצג כאילו הוא המציא פטנט. מייצר את זה בכמוית קטנות ברוסיה. ומוכר בארץ.

עכשיו מדובר בחברה רוסית שמוכרת ברוסיה תנורי חימום מהסוג הזה.
ויש לזה הרבה מעריצים.
http://www.589.ru/content/acknowledgments.php

מה שבטוח שזה חייב לחמם טוב. כי אם ברוסיה בקור שיש שם זה הולך. פה בישראל כל שכן.

עוד משהו שידוע על רוסיה. שלהם יש פחות תרבות של השבתה מתכוננת בהנדסה. ככה שקל יותר להאמין שזה מוצר שיחזיק הרבה זמן.

chick

משתמש רשום
תכלס

אפשר להשיג את זה פה בארץ יותר בזול?
פלא שכזה מוצר פשוט עוד לא התלבש עליו יצרן זריז.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
היתה לי שיחה עם האיש, וזה מה שהבנתי.
זה קצת ארוך להסביר את כל התאוריה, בגדול מדובר
במכשיר שבנוי מגוף חימום עם תכונה מיוחדת שפולטת
באופן מדוייק מאד רק את קרני האינפרא שהם אלו שבעצם מחממים אותנו.
גם השמש מחממת אותנו עם קרני האינפרא שלה, ולא עם האור שלה כמובן.

בעצם כל גוף חימום וכל תנור פולט קרני אינפרא אדום, אבל בכמות
זניחה יחסית ואת השאר הוא מחמם בצורה פחות יעילה, כלומר חימום האוויר.
מאחר ותנור זה פולט רק אינפרא ובצורה מדוייקת מאד, הוא מסתפק במעט
חשמל.

לגבי קרינה. בעיקרון, קרני אינפרא לא נחשבות מסרטנות (בניגוד לאולטרא סגול- UV)
והן אלו שמחממות אותנו מהשמש. הגוף הזה לטענתו מיוצר בעוד הרבה מדינות
ולא שמעו עליו בעיות בריאותיות (לטענתו להיפך). אני אישית לא בדקתי, אבל מי שרוצה לגגל,
שיחפש תחת הערך תנורי אינפרא אדום באנגלית.

בעיקרון, תנורי "אינפרא אדום" שנמכרים בחניות, הם ממש לא אינפרא, כי הרי
אינפרא לא רואים... אגב לדגי זהב יש ספקטרום יותר רחב, והם דווקא רואים...

ANONYMUS

משתמש מקצוען
מקריאה מרובה בגוגל(זה בהחלט מעניין אותי לקנות את המנורות...)
מתברר שקרינה אינפרא אדומה עלולה להזיק לראייה לטווח הרחוק.
האם זה נבדק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה