מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
גם אני קיבלתי במייל. כנראה סוג של טיזר לפרסומת..

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא כל האנשים הם פרסומאים
פותחת האשכול ברצינות מתכוונת לארגן קבוצה, כדי להשיג מחיר נמוך יותר לכולם ולהשיג מחיר טוב יותר לעצמה.
היא גם דיברה עם פרוג לגבי ארגון הקבוצה על גבי הפורום.
אז תנו לה צ'אנס.
אולי היא יצאה ולכן לא הגיבה?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
הזוי... מה הולך כאן????

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
בטוח פרסומת
כך זהה היה נראה לי על ההתחלה
הייתי בשוק שלא כתבו בסוף מה זה....

100ZEVET

משתמש רשום
נכתב ע"י GRN;1471184:
לא כל האנשים הם פרסומאים
פותחת האשכול ברצינות מתכוונת לארגן קבוצה, כדי להשיג מחיר נמוך יותר לכולם ולהשיג מחיר טוב יותר לעצמה.
היא גם דיברה עם פרוג לגבי ארגון הקבוצה על גבי הפורום.
אז תנו לה צ'אנס.
אולי היא יצאה ולכן לא הגיבה?
זה נראה שאתם "מאפיה" של מארגני קבוצות...
מתחיל להחשיד...

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חחח
איזה נסחפיםםםםם
חכו שניה הבנא יחזור

gg

משתמש מקצוען
זה לא רץ במיילים אלא כל מי שהיה ברשימה של קבוצת פאות/ מיטות קיבל מייל לפני כמה ימים, מcontrast עצמה

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
נכתב ע"י ANONYMUS;1471150:
מכיון שקיבלתי גם במייל, אשתף אותכם...

אני משתפת אתכם בגילוי שלי של חימום אידיאלי לבית ולמשרד
סוף סוף מצאנו חימום שלא לוקח כמעט חשמל! לא מייבש את האוויר! נראה אסטטי וגם בטיחותי לילדים,
אז נתחיל מהתחלה,
הדירה (השכורה) שאנו גרים בה ממש קפואה, בירושלים, קומה עליונה, כיוון קר,
בחורף שעבר פשוט סבלנו מהקור, הלבשתי לילדים לפחות 4 שכבות ועדיין לא הספיק,
ניסינו כל מיני סוגי חימום
* מזגן (מיבש את האויר, עושה כאבי ראש ויקר להפעיל)
* ספירלה על הרצפה (לא בטיחותי לילדים!)
*רדיאטור (בקושי מחמם ולוקח המון חשמל כנ"ל)
וכידוע לכולם חשבון החשמל בחורף גבוה במיוחד

עשיתי בירור וב"ה שמעתי מגיסתי על חימום שיש לה והיא מרוצה מאוד, וכנ"ל בני משפחתה האחרים,
הזמנו גם את החימום הזה, וב"ה מרוצים, ואשמח להמליץ לכם הלאה.

יתרונות:
*כמעט ולא לוקח חשמל, אפשר להדליק שיהיה נעים בכל הבית כל הזמן, והעלות כמו שעולה רדיאטור אחד,
*לא מייבש את האויר, מחמם עדין ונעים, ולא עוצמתי מידי,
*בטיחותי לילדים - תלוי על התקרה
* אסטטתי ויפה

חסרונות:
*עלות ראשונית יקרה מעט
*לא מתנייד, צריך לקנות אחד לכל חדר.
*מגיע ללא חוטי חשמל ותקעים, צריך לקנות חומרים ולשלם לחשמלאי שיתקין, או לעשות לבד מי שמבין מעט בחשמל.
* בימים הקפואים באמת, בשלג וכדומה, זה לא תמיד מספיק וצריך להוסיף רדיאטור או משהו.

עוד קצת הסברים:
-זה נקרא מנורות, כי זה עובד בשיטה של אור (שלא רואים אותו, אלא זה אלומות אור שמחממות)
כמו שמש נעימה של 8 בבוקר, רכה ומלטפת.
-מתאים מאוד למשרדים או נשים שעובדות מהבית והידיים קופאות על המקלדת...

יש מנורה של 600 וואט ויש של 800 וואט, אז החשמל של זה ממש נמוך, כמעט כמו פלורוסנט.
האיש המשווק ממליץ לכם מה לשים בכל חדר, תלוי בגודל החדר ובמידת הקור שבו,
העלות 650 שח למנורה של 600 וואט
690 שח למנורה של 800 וואט
(יש גם חימום של 1,000 וואט שהוא חזק יותר במיוחד, וגם חימום עוצמתי יותר לווילות ולשטחי תעשיה)

מדובר בחימום איכותי המיובא מרוסיה, 5 שנים אחריות, אבל למעשה אמור להתאים לכל החיים, חזק ועמיד.
המשווק היחיד של זה בארץ הוא יהודי רוסי יר"ש ואמין מאוד, נתן לנו מעבר למה שביקשנו, בלי להוסיף תשלום, ושירות מסור מעל ומעבר.

למי שמתעניין בפרטים באופן מעשי מוזמן לחזור אלי.

(לא יודעת למי צריך לחזור כי זה מייל שרשרת. אבל לפחות שתדעו במה מדובר)

נשמע כמו גלי מיקרוגל לחימום אנשים....

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מדובר בדבר אמיתי לחלוטין.
לפני כמה שנים נפגשנו עם הבנ"א לאחר ששמענו על אפשרות החימום הזו.
מדובר ביהודי חרדי עולה מרוסיה.
שמתפרנס מהמצאה שעבד עליה.
והיא גאונית. אין מה לומר.
החימום הוא ע"י אינפרא אדום משהו כזה.
אם מישהו מעונין בפרטים נוספים אני יכולה לחפש את הטלפון שלו.

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י gg;1471243:
זה לא רץ במיילים אלא כל מי שהיה ברשימה של קבוצת פאות/ מיטות קיבל מייל לפני כמה ימים, מcontrast עצמה

ואח"כ המשיך לרוץ...
וכמו שהיא שכחה לכתוב פה במה מדובר, במייל היא שכחה לכתוב פרטים לרכישה

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מתנצלת, באמת לא הייתי כאן כל היום,
אשתדל לענות על השאלות ולהסביר מה שידוע לי,

מצורף תמונות של המנורות חימום,
וכמו שכתבה יעל, אכן מדובר בחימום המיוצר ומיובא מרוסיה ע"י יהודי רוסי יר"ש וכו'
אין לי קשר אליו ולא הכרתי אותו עד שקניתי דרכו חימום לפני שבועיים לכל הבית שלי.

החימום עובד.
נעים לנו, לא מחניק, לא מייבש,
התקנו את זה עם שעון שבת על פי המלצתו, כיוונו את הזמנים באופן שנוח לנו,
כך שכשעה לפני שהולכים לישון החדר חם ונעים, לפני שקמים - החימום במטבח ובסלון עובד ואנחנו קמים לבית חם ונעים,
ובלילה למשל מספיק להדליק שעה כן שעה לא והחדר חם,
אני מחכה כבר להתקין בחדר עבודה שלי, כי מי שעובדת במחשב מכירה את זה שהיידיים קופאות על המקלדת והברכיים נוקשות מקור...

אחרי שקניתי שמעתי גם משכנים שיש להם את זה והחשבון חשמל ממש סמלי,
(אצלנו עוד לא עבר חודש כדי לבדוק את החשבונות, אבל גם גיסתי אומרת כך, שאם מדליקים בחכמה ע"י שעון שבת - חשבונות חשמל ממש מגוחכים)

המנורות הם 600/800 וואט.
במחיר של 650/690 שח ליחידה.

החימום לא מחמם את האויר, כמו שיטת החימום המקובלת בכל אמצעי החימום שאנחנו מכירים בארץ,
אלא את העצמים בהם הוא פוגש, אנשים, רהיטים, קירות ורצפה, ואחרי שעה שעתיים הקירות עצמם מוליכים את החום ושומרים על חום הבית כולו.

קבצים מצורפים

• לכידה3.PNG
    KB 531.3 · צפיות: 609
  • לכידה5.PNG
    KB 463.9 · צפיות: 487
  • לכידה11.PNG
    KB 540.1 · צפיות: 431

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
במחילה מכבודכם,
לא הבנתי מה החיסכון פה
600 וואט או 800 זה לא נקרא חסכוני...

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היהודי הנ"ל הוא המשווק היחיד של זה בארץ, והוא לא מפרסם, אלא רק עובר מפה לאוזן.

הצעתי לו שאפרסם בפרוג אם יעשה הנחה לחברי פרוג.
אחרי שאני קניתי במחיר מלא וממליצה לכם בחום, תרתי משמע.

האם יש התעניינות לרכישה?
אם כן, נארגן קבוצה ואשיג מחיר טוב יותר.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נשמע ממש מענין... והתקנת רק אחד בכל חדר?

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י הלל;1471330:
במחילה מכבודכם,
לא הבנתי מה החיסכון פה
600 וואט או 800 זה לא נקרא חסכוני...

אני לא מומחית בחימום ולא בחשמל.
אבל הבנתי שכל אמצעי חימום אחר לוקח לפחות פי שתיים מזה.
וגם - הוא הסביר לי באופן הזה -
מכיוון שמספיק להדליק לסירוגין ועדיין הבית נשאר חם,
אז לדוג' מנורת חימום של 600 וואט שמדליקים ע"י שעון שבת מכוון מראש שעה כן שעה לא - זה יוצא 300 וואט לשעה.

שוב, אני לא מבינה בזה, רק עובדה, שמעתי מאנשים שמשתמשים שהחשבונות חשמל נמוכים משמעותית מכל אמצעי החימום האחרים.

אספר לכם בחשבון הבא שלי, אם זה עוד יעניין מישהו.

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י pr;1471342:
נשמע ממש מענין... והתקנת רק אחד בכל חדר?

כן, קניתי אחד לכל חדר, זה מספיק לנו בהחלט

(הוא המליץ לנו לפי גודל החדר והכיוונים איזו עוצמה של מנורה 600/800)

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י contrast;1471328:
אלא את העצמים בהם הוא פוגש, אנשים, רהיטים, קירות ורצפה, ואחרי שעה שעתיים הקירות עצמם מוליכים את החום ושומרים על חום הבית כולו.

האם מותר לשימוש בשבת?
והרי לפי דברייך, המכשיר מחמם את האנשים עצמם, כך שהוא פועל עליהם דווקא כשהם נכנסים לחדר ופעילים בו...

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י sh12;1471359:
האם מותר לשימוש בשבת?
והרי לפי דברייך, המכשיר מחמם את האנשים עצמם, כך שהוא פועל עליהם דווקא כשהם נכנסים לחדר ופעילים בו...

לפי מה שהבנתי ממנו קרני האינפרא אדום שנשלחות מהמנורה, כשהיא נפגשת בבן אדם או בחפץ היא מחממת אותו. לא שהמכשיר מתחיל לפעול כשנכנסים לחדר.

בכל אופן אינני יודעת בדיוק איך זה פועל, ובודאי שאינני יודעת לפסוק הלכה.
אולי תשאלו רב.

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
שאלה אולי טפשית, אין בזה בעיה של קרינה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה